کیفیتی عالی کالیبراتور فشار

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

کیفیت عالی و امکانات منحصر به فرد پرشر کالیبراتور سری
شرکت مشهد دقیق محصولات پر فروش کمپانی های معتبر جهانی را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار عالی در اختیار مشتریان محترم خود قرار می دهد و همچنین این کالیبراتور فشار دارای امکانات ویژه دیگری از قبیل 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
اطلاعات کلی درباره فشارسنج اتوماتیک ADAC-7026P :
فشارسنج اتوماتیک از تکنولوژی کنترل پیشرفته DSP و طراحی مدولار با ثبات بالا استفاده می کند. همراه با کالیبراتور فشار هوشمند،که تحمل فشار فرستنده، فشار سوئیچ خودکار تابع کالیبراسیون را داراست. این دستگاه به صورت خود آزمون فشار نشت را بررسی می کند و به طور خودکار در سیستم فشار داخل سیستم محافظت می کند. صفحه لمسی بزرگ، رابط کاربری انگلیسی دوستانه با منوی کمک در اختیار کاربران، چگونه کالیبراسیون ابزار فشار را آموزش دهد. اطلاعات کالیبراسیون به صورت خودکار ذخیره می شود و نتایج کالیبراسیون را محاسبه می کند. رکورد اطلاعات مربوط به سابقه جستجو و واحد فشار سوئیچینگ را اضافه می کند. علاوه بر این از عملکرد حفاظت قوی هنگامی که مقادیر فشار تنظیم شده از حد فشار عبور می کنند، آیتم های فشار تولید را متوقف می کنند. در همین حال راننده موتور در داخل به طور خودکار محافظت می شود.
امکانات دستگاه:
ADAC-7026P کاملا مطابق با مراحل کالیبراسیون دستگاه در طول عملیات است. این یک کالیبراتور فشار مطلوب اتوماتیک برای کالیبراسیون دوره ای، جرم و تکرار در شرکت های صنعتی است. این پمپ فشار اتوماتیک را می توان به طور گسترده ای در انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری، صنعت نظامی و غیره استفاده می شود.
مشخصات دستگاه:
2 دقیقه: به راحتی کالیبراسیون فرستنده فشار 7 بار را انجام دهید
ال سی دی 7 اینچ: رابط انگلیسی، دقت خواندن
داده های گروه 60: تهیه پرس و جو ثبت، داده های صادراتی
جهت خرید و یا ثبت سفارش خود می توانید با نماینده انحصاری کمپانی ادلر انگلستان در ایران در ارتباط باشید. کمپانی Adleer یکی از معتبر ترین و معروف ترین برند های جهان امروز در زمینه تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری می باشد.

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • فانکشن-کالیبراتور-فشار-802_Large
  • فانکشن-کالیبراتور-فشار-سری-812
  • فانکشن-کالیبراتور-DPI880
  • فانکشن-کالیبراتور-فشار-دستی-411

انواع کالیبراتور:
نحوه عملکرد کالیبراتور فشار
قیمت کالیبراتور فشار در ایران:
انواع کالیبراتور فشار:
در علم اندازه شناسی  یکی از روش های کالیبراسیون مقایسه ای می باشد که با استفاده از یک مرجع یا استاندارد  فشار برای مقایسه با تجهیز تحت کالیبره صورت می پذیرد . این تجهیز که از نظر دقت  و تکرار پذیری دارای مشخصات خاصی می باشد یه عنوان کالیبراتور فشار نامیده می شود .
کالیبراتور های فشار نظیر کالیبرتورهای دما جهت کنترل صحت عملکرد تجهیزات اندازه گیری فشار و اطمینان از عملکرد آنها استفاده میگردند . کالیبراتورهای فشار به صورت دیجیتال و آنالوگ و با توجه به دستی یا میزی بودن ، دقت و … دسته بندی میگردند . کالیبراتور های دستی به کمک پمپ دستی و گیج فشار دقیقی که به تست گیج معرفند به شما این امکان را میدهند که در هر جای سایت که اراده میکنید گیج مشکوک را تست کنید و از صحت عملکرد آن مطمئن شوید.
جهت خرید و ثبت سفارش خود می توانید با نماینده انحصاری کمپانی ادلر در ایران در ارتباط باشید و محصولات این کمپانی را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دریافت نمایید.

مشخصات فنی دستگاه:
محدوده فشار: دیفرانسیل (-1 ~ 1) نوار / فشار سنج (-0.1 ~ 1) نوار / (- 0.95 ~ 25) نوار
2-محیط کار: هوا
پایداری کنترل فشار 3: ± 0.01٪ F.S.
تشخیص نویز 4: ≤40dB (دسی بل)
5 وزن: 6.0 کیلوگرم
ابعاد 6: 298 * 223 وات * 119 وات (میلی متر)
7-خودکار فشار پایدار بودن: <10s
8 – نوسان کنترل سروو: بالاتر از 0.005٪ FS