خدمات و امکانات کالیبراتور فشار

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

خدمات و امکانات کالیبراتور فشار سری ADPC-7018P 
شرت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات کمپانی های معتبر جهانی از جمله کمپانی adleer انگلستان این دستگاه پمپ فشار را با خدمات و امکانات ویژه ای از قبیل قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بالا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
اطلاعات کلی درباره کالیبراتور فشار الکتریکی سری ADPC-7018P :
فشار سنج کالیبراتور ثابت فشار گاز را دریافت می کند. منابع هوای اضافی به طور فعال به جای عملیات سنگین و کمکی عمل می کنند تا قدرت فعال را برای فشار کلی کل سیستم کالیبراسیون فراهم کنند. کنترل فشار سروو و طراحی تعادل پویا که مقدار فشار بسیار دقیق و ثبات را ایجاد می کند. تنظیم کننده فشار  با حداقل رزولوشن تنظیم 1kPa را تنظیم کنید. صرفه جویی در کار بسیار آسان است، فقط یک انگشت می تواند به رابط کامل خروجی pressure.5pcs فشار با مواد فولادی ضد زنگ فشار. که می تواند چهار فشار سنج را یک بار کالیبراسیون کند. اتصال سریع آسان است برای نصب ابزار فشار بدون استفاده از کلید های پیچ و مهره. این وسیله آسان است برای کار و به سرعت تولید فشار مورد نیاز، ارائه کنترل دقیق فشار، نیاز به کمتر از 5S برای تثبیت فشار. به دنبال موارد ذکر شده در بالا، ویژگی های اصلی این دستگاه صرفه جویی در تلاش و زمان می باشد، که بسیار مناسب برای انجام کالیبراسیون سنگین و تکرار است.
امکانات دستگاه:
ADPC-7018P برای مقادیر زیاد و کارهای تکراری کالیبراسیون مناسب است. آن به طور گسترده ای در صنایع انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری و غیره استفاده می شود.
مشخصات فنی:
روغن شفاف، آسان برای بررسی رسانه کار است
آسان برای کار و به سرعت فشار مورد نیاز تنها با انگشت تولید می شود
رابط خروجی
5pcs. کالیبراسیون کارآمدتر است.
کمپانی Adleer انگلستان یکی از معتبر ترین و بزرگترین برند های جهان امروز می باشد که محصولات خود را به کشور های دیگر صادر می کند و شرکت مشهد دقیق به عنوان یکی از وارد کنندگان این محصولات در ایران می باشد.

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • 1418797612
  • 1372986448
  • d1a5.png-204x300
  • HX601B-Intelligent-Pressure-Calibrator
  • hx601-precision-digital-210x300

انواع کالیبراتور:
نحوه عملکرد کالیبراتور فشار
قیمت کالیبراتور فشار در ایران:
انواع کالیبراتور فشار:
در علم اندازه شناسی  یکی از روش های کالیبراسیون مقایسه ای می باشد که با استفاده از یک مرجع یا استاندارد  فشار برای مقایسه با تجهیز تحت کالیبره صورت می پذیرد . این تجهیز که از نظر دقت  و تکرار پذیری دارای مشخصات خاصی می باشد یه عنوان کالیبراتور فشار نامیده می شود .
کالیبراتور های فشار نظیر کالیبرتورهای دما جهت کنترل صحت عملکرد تجهیزات اندازه گیری فشار و اطمینان از عملکرد آنها استفاده میگردند . کالیبراتورهای فشار به صورت دیجیتال و آنالوگ و با توجه به دستی یا میزی بودن ، دقت و … دسته بندی میگردند . کالیبراتور های دستی به کمک پمپ دستی و گیج فشار دقیقی که به تست گیج معرفند به شما این امکان را میدهند که در هر جای سایت که اراده میکنید گیج مشکوک را تست کنید و از صحت عملکرد آن مطمئن شوید.
جهت خرید و ثبت سفارش خود می توانید با نماینده انحصاری کمپانی ادلر در ایران در ارتباط باشید و محصولات این کمپانی را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دریافت نمایید.

مشخصات فنی دستگاه:
محدوده فشار تولید 1: (0 ~ 25) نوار
2-محیط کار: هوا
سرعت 3 ثبات: در هر نقطه 5S
4-ماده: فولاد برای بدن اصلی / بدن: قسمت خروجی: فولاد ضد زنگ / مهر و موم: Buna-N
5-خروجی اتصال رابط: M2.0 × 1.5 (زن) 5pcs
6-Net وزن: 24 کیلوگرم
7 ابعاد: 850L × 320W × 250H (میلی متر)
8 بسته بندی: مورد تخته سه لا