سفارش پمپ فشار هیدرولیکی

سفارش پمپ فشار هیدرولیکی

سفارش و خرید پمپ فشار دستی هیدرولیک سری ADPC-7011H
جهت ثبت سفارش و خرید تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری شرکت مشهد دقیق، نماینده انحصاری برند Adleer انگلستان در ایران می توانید با کارشناسان فنی و متخصص این مجموعه در ارتباط باشید و محصولات این کمپانی را با قیمتی مناسب و با نشان استاندارد و همچنین کیفیتی عالی دریافت کنید.
اطلاعات عمومی درباره پمپ کالیبراسیون دستی سری  ADPC-7011H 
پمپ هیدرولیکی فشار در مقایسه با پمپ های پیشرفته از جنس فولاد ضد زنگ و آلیاژ آلومینیوم، ابعاد جمع و جور، وزن سبک می باشد. این ساختار قابل حمل است و طراحی شده برای تولید محدوده فشار تا 700bar نیز می باشد. طراحی پمپ پیچ باعث می شود عملیات با فشار بالا آسان تر انجام شود و همچنین موجب صرفه جویی در کار است. شیر تنظیم F تنظیم فشار دقیق است. روغن قابل جدا شدن آسان برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری می باشد. دو خروجی فشار استاندارد آسان است برای اتصال سنج ها تحت آزمون بدون استفاده از کلید های پیچ و مهره. این وسیله ابزار فشار را در زمینه و آزمایشگاهی به طور کلی کالیبراسیون می کند.
امکانات دستگاه:
ADPC-7011H فشار برای کالیبراسیون فشار سنج، مانند فشار (فشار فشار) مبدل، فشار سنج دقیق، فشار سنج عمومی و دیگر فشار سنج را فراهم می کند. این را می توان به طور گسترده ای در انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری، صنعت نظامی و غیره استفاده می شود.
مشخصات دستگاه:
کار آسان 1-صرفه جویی در کار
اتصال سریع 2-سریع، فشار فشرده سازی سریع
3 – افزایش فشار به راحتی، نگهداری راحت.
4 ظاهر ساده و زیبا است.
کمپانی adleer انگلستان امروزه یکی از بزرگترین و معتبر ترین برند های جهانی می باشد که تامین کننده و عرضه کننده تجهیزات اندازه گیری در جهان می باشد و شرکت مشهد دقیق نماینده انحصاری این کمپانی در ایران یم باشد.


فروشنده پمپ فشار هیدرولیک

فروشنده پمپ فشار هیدرولیک

فروشنده و مرکز پخش پمپ کالیبراسیون هیدرولیک سری ADPC-7012H
شرکت مشهد دقیق فروشنده و مرکز پخش تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز ها و درخواست های مکرر مشتریان خود اقدام به واردات و عرضه این دستگاه های کالیبراتور و تجهیزات آزمایشگاهی کند.و با قیمت مناسب و با کیفیت و دقتی بالا به فروش برساند.
اطلاعات عمومی درباره  هم پمپ هیدرولیک سری ADPC-7012H:
پمپ فشار هیدرولیکی از فولاد ضد زنگ پیشرفته، با ساختار نیم ست و مناسب برای تولید فشار تا 700bar طراحی شده است. ساختار بلوک کشویی برای طراحی پمپ پیچ باعث می شود عملیات فشار بالا آسان تر و صرفه جویی در کار و صرفه جویی در فضای عملیات بدون پیچ انجام گیرد . این شیر مخصوص تنظیم مقدار فشار دقیق می باشد و ابزار فشار 250 کیلو بایت را کالیبره می کند.قابل جدا شدن آسان است برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری، بررسی محیط کار به موقع از خارج نیز می باشد. خروجی 3pcs با اتصال سریع باعث می شود دستگاه های فشار را با هم مقایسه کنید. این وسیله ابزار فشار را به خوبی در آزمایشگاه کالیبراسیون می کند.
امکانات دستگاه:
هم پمپ هیدرولیک ADPC-7012H اندازه گیری فشار برای فشار کالیبره کننده (فشار دیفرانسیل) فرستنده، فشار سنج دقیق، فشار سنج کلی و سایر ابزار فشار را فراهم می کند.
این دستگاه می تواند به طور گسترده در انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری، صنعت نظامی، و غیره استفاده می شود.
مشخصات دستگاه:
فولاد ضدزنگ پیشرفته
قابل جدا شدن آسان برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری است
اتصال سریع
فشار سریع و عملیات آسان
برای کالیبراسیون انواع سنج های نفت استفاده می شود
جهت انتخاب پمپ فشار هیدرولیکی متناسب با نیاز مجموعه و شرایط کاری خود با کارشناسا فروش و فنی شرکت مشهد دقیق در ارتباط باشید و محصولات این کمپانی را با قیمتی مناسب و با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دریافت نمایید.


پشتیبانی پمپ فشار دستی هیدرولیک

پشتیبانی پمپ فشار دستی هیدرولیک

پشتیبانی و تعمیر پمپ فشار دستی هیدرولیک سری ADPC-7013H
شرکت مشهد دقیق تمامی خدمات پس از فروش تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری عرضه شده خود را به مدت 10 سال پشتیبانی می کند و همچنین از دیگر خدمات این شرکت می توان به یک سال گارانتی دستگاه اشاره نمود. شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی ادلر محصولات پر فروش این کمپانی را در ایران عرضه می کند.
اطلاعات عمومی درباره هم پمپ هیدرولیک سری ADPC-7013H 
پمپ هیدرولیکی از فولاد ضد زنگ پیشرفته، با ساختار نیم ست و طراحی شده برای تولید فشار تا 700bar طراحی شده است.ساختار بلوک کشویی برای طراحی پمپ پیچ باعث می شود عملیات فشار بالا آسان تر و صرفه جویی در کار و صرفه جویی در فضای عملیات بدون پیچ در خارج انجام گیرد. این سوپاپ ویژه F تنظیم فشار دقیق فشار و کالیبراسیون ابزار 250kPa را فشار دهید. چاقوی قابل جدا شدن و آسان برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری،بررسی محیط کار به موقع.خروجی 3pcs با اتصال سریع باعث می شود دستگاه های فشار را با هم مقایسه کنید. این وسیله ابزار فشار را به خوبی در آزمایشگاه کالیبراسیون می کند.
امکانات دستگاه:
هم پمپ دستی ADPC-7013H اندازه گیری فشار برای فشار کالیبره کننده (فشار دیفرانسیل) فرستنده، فشار سنج دقیق، فشار سنج عمومی و دیگر ابزار فشار را فراهم می کند.
این دستگاه می تواند به طور گسترده در انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری، صنعت نظامی، و غیره استفاده می شود.
مشخصات دستگاه:
فولاد ضدزنگ پیشرفته
قابل جدا شدن آسان برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری
اتصال سریع
فشار سریع و عملیات آسان
برای کالیبراسیون انواع سنج های نفت استفاده می شود
ارائه تمامی خدمات از نظیر تعمیر،خرید، فروش و پشتیبانی تمامی تجهیزات اندازه گیری توسط شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری برند Adleer انگلستان در ایران انجام می گیرد.


وارد کننده پمپ فشار دستی هیدرولیک

وارد کننده پمپ فشار دستی هیدرولیک

وارد کننده و تامین کننده پمپ کالیبراسیون هیدرولیک سری
شرکت مشهد دقیق وارد کننده و تامین کننده دستگاه های کالیبراتور و تجهیزات آزمایشگاهی در ایران می باشد که با سال ها سابقه امروزه به عنوان نماینده انحصاری برند ادلر انگلستان در ایران می باشد و محصولات پر فروش این کمپانی را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در بازار عرضه می کند.
اطلاعات عمومی درباره هم پمپ کالیبراسیون دستی هیدرولیک سری  ADPC-7014H :
پمپ فشار هیدرولیکی بالا فشار تا 2500bar تولید شده برای کالیبراسیون ابزار فشار بالا در برابر یک سنجنده استاندارد است. این دستگاه دارای پمپ دستی است که می تواند به سرعت به کل سیستم فشار وارد کند. عملیات کاملا یکپارچه از پمپ دستی و تقویت کننده کمک می کند تا کاربر را برای انجام کالیبراسیون نقطه فشار بالا، بسته شدن دریچه خاموش در طول پیش فشار 250bar به منظور دریافت محدوده فشار بالا. پیچ سر مقادیر دقیق فشار در روند را تنظیم می کند. یک کاسه نفتی شفاف طراحی شده حاوی تعادل محیط کاری است. این دستگاه به طور گسترده ای کالیبراسیون فشار سنج را در آزمایشگاه انجام می دهد.
امکانات دستگاه:
ADPC-7014H اندازه گیری فشار برای کالیبراتور فشار (فشار دیفرانسیل) فرستنده، فشار سنج دقیق، فشار سنج عمومی و سایر ابزار فشار را فراهم می کند.
این می تواند به طور گسترده در انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری، صنعت نظامی، و غیره استفاده می شود.
مشخصات فنی:
1-این فیلتر روغن ثانویه و یک مهاجم است. روغن زباله می تواند توسط این مخزن دوبلکس فیلتر شود.
2-فولاد ضد زنگ و عملیات آسان
3- فنجان روغن شفاف می تواند تعادل محیط کاری را نشان دهد.
جهت انتخاب بهترین پمپ کالیبراسیون دستی متناسب با مجموعه وشرایط کاری خود از طریق شماره تماس های موجود در سایت مجموعه مشهد دقیق با کارشناسان فنی و فروش این شرکت در ارتباط باشید. شرکت مشهد دقیق دستگاه های خود را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به فروش می رساند.


نماینده رسمی فروش پمپ وکیوم الکتریکی

نماینده رسمی فروش پمپ وکیوم الکتریکی

نماینده رسمی فروش پمپ خلاء اللکتریکی سری  ADPC-7015V
شرکت مشهد دقیق نماینده انحصاری فروش و مرکز پخش تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز و درخواست مشتریان خود اقدام به فروش این پمپ وکیوم الکتریکی با قیمت بسیار ارزان و دقت و کیفیتی عالی و همچنین خدمات ویژه دیگری از قبیل 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش کند.
اطلاعات کلی درباره پمپ وکیوم خلاء الکتریکی سری  ADPC-7015V
ترازو الکتریکی خلاء بر اساس اصل فشار گاز را تصویب می کند. منابع هوای اضافی به طور گسترده ای به جای عملیات سنگین و پیچیده دست کاری، توان مصرفی را برای فشار کلی کل سیستم کالیبراسیون فراهم می کنند.
این ابزار آسان است برای کار و به سرعت تولید  فشار مورد نیاز، ارائه فشار دقیق ، تنها نیاز به کمتر از 5S برای تثبیت فشار. پس از موارد فوق ذکر شده، ویژگی های اصلی این است که صرفه جویی در تلاش و زمان است که بسیار مناسب برای انجام کارهای سنگین و تکرار کالیبراسیون می باشد.
امکانات دستگاه:
پمپ وکیوم الکتریکی ADPC-7015V یک راه حل ایده آل در آزمایشگاه برای کالیبراسیون فرستنده های فشار، فشار سنج، سوئیچ فشار و دیگر ابزار فشار صنعتی است.
مشخصات دستگاه:
1-ثبات سریع، صرفه جویی در کار، عملیات ساده
2-اندازه کوچک، وزن کم
3-نشتی، راحت تمیز
کمپانی ادلر انگلستان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان تجهیزات اندازه گیری در جهان است که معتبر ترین برند در این زمینه می باشد و شرکت مشهد دقیق نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلستان در ایران می باشد.


فروشنده پمپ فشار الکتریکی پنوماتیک

فروشنده پمپ فشار الکتریکی پنوماتیک

فروشنده پمپ کالیبراسیون الکتریکی پنوماتیک سری ADPC-7016V
شرکت مشهد دقیق فروشنده و مرکز پخش تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز و درخواست های مشتریان خود اقدام به واردات و فروش این دستگاه پمپ فشار الکتریکی پنوماتیک کرده است و این دستگاه درا با خدماتی همچون یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم خود قرار داده است.
اطلاعات عمومی درباره پمپ فشار الکتریکی پنوماتیک سری ADPC-7016V (پنوماتیک):
کمپرسور الکتریکی اصل فشار گاز را تصویب می کند. منابع هوای اضافی به طور فعال به جای کار عملی سنگین و پیچیده دست کاری، قدرت فعال را برای فشار کلی کل سیستم کالیبراسیون فراهم می کنند.
این ابزار آسان است برای کار و به سرعت تولید فشار مورد نیاز، ارائه فشار دقیق فشار، تنها نیاز به کمتر از 5S برای تثبیت فشار. پس از موارد فوق ذکر شده، ویژگی های اصلی این دستگاه که صرفه جویی در  تلاش و زمان می باشد، که بسیار مناسب برای کارآیی کالیبراسیون مناسب و تکراری است.
امکانات دستگاه:
پمپ کالیبراسیون الکتریکی پنوماتیک سری ADPC-7016V یک راه حل ایده آل در آزمایشگاه برای کالیبراسیون فرستنده های فشار، اندازه گیری فشار، سوئیچ فشار و سایر ابزارهای فشار صنعتی است.
مشخصات دستگاه:
1-ثبات سریع، صرفه جویی در کار، عملیات ساده
2-اندازه کوچک، وزن کم
3-نشتی، راحت تمیز
کمپانی Adleer انگلستان یکی از معتبر ترین و معروف ترین شرکت های جهان امروزی می باشد که محصولات خود را با کیفیت عالی و نشان استاندارد عرضه می کند و شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی در ایران می باشد.


عرضه کننده کالیبراتور فشار

عرضه کننده کالیبراتور فشار

عرضه کننده و تامین کننده پمپ فشار سری ADPC-7017O
شرکت مشهد دقیق عرضه کننده و تامین کننده تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز و درخواست های مکرر مشتریان خود اقدام به واردات دستگاه های کالیبراتور و تجهیزات پزشکی کند و محصولات کمپانی ادلر انگلستان را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می کند.
اطلاعات عمومی درباره پمپ فشار سری  ADPC-7017O :
ترانسفورماتور الکتریکی بر اساس اصل فشار گاز مایع پذیرفته شده است. منابع هوای اضافی به طور فعال به جای عملیات کاری سنگین و پیچیده، قدرت فعال را برای فشار کلی کل سیستم کالیبراسیون فراهم می کنند.
این ابزار آسان است برای کار و به سرعت تولید فشار مورد نیاز، ارائه فشار دقیق  به کمتر از 5S برای تثبیت فشار نیاز دارد. پس از موارد فوق ذکر شده، ویژگی های اصلی این دستگاه صرفه جویی در تلاش و زمان می باشد که بسیار مناسب برای انجام کارهای سنگین و تکرار کالیبراسیون است.
امکانات دستگاه:
پمپ فشار سری ADPC-7017O یک راه حل ایده آل در آزمایشگاه برای کالیبراسیون فرستنده های فشار، فشار سنج، سوئیچ فشار و دیگر ابزار فشار صنعتی است.
مشخصات دستگاه:
1-ثبات سریع، صرفه جویی در کار، عملیات ساده
2-اندازه کوچک، وزن کم
3-نشتی، راحت تمیز
4-با عملکرد قبل از فشار
جهت خرید و یا ثبت سفارش خود از طریق شماره تماس های موجود در سایت ایران بی تی ام با کارشناسان فروش و بخش فنی شرکت مشهد دقیق در ارتباط باشید و اطلاعات لازم خود را در این زمینه کسب نمایید تا بتوانید دستگاهی متناسب با شرایط کاری و مجموعه خود تهیه نمایید


خدمات و امکانات کالیبراتور فشار

خدمات و امکانات کالیبراتور فشار

خدمات و امکانات کالیبراتور فشار سری ADPC-7018P 
شرت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات کمپانی های معتبر جهانی از جمله کمپانی adleer انگلستان این دستگاه پمپ فشار را با خدمات و امکانات ویژه ای از قبیل قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بالا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
اطلاعات کلی درباره کالیبراتور فشار الکتریکی سری ADPC-7018P :
فشار سنج کالیبراتور ثابت فشار گاز را دریافت می کند. منابع هوای اضافی به طور فعال به جای عملیات سنگین و کمکی عمل می کنند تا قدرت فعال را برای فشار کلی کل سیستم کالیبراسیون فراهم کنند. کنترل فشار سروو و طراحی تعادل پویا که مقدار فشار بسیار دقیق و ثبات را ایجاد می کند. تنظیم کننده فشار  با حداقل رزولوشن تنظیم 1kPa را تنظیم کنید. صرفه جویی در کار بسیار آسان است، فقط یک انگشت می تواند به رابط کامل خروجی pressure.5pcs فشار با مواد فولادی ضد زنگ فشار. که می تواند چهار فشار سنج را یک بار کالیبراسیون کند. اتصال سریع آسان است برای نصب ابزار فشار بدون استفاده از کلید های پیچ و مهره. این وسیله آسان است برای کار و به سرعت تولید فشار مورد نیاز، ارائه کنترل دقیق فشار، نیاز به کمتر از 5S برای تثبیت فشار. به دنبال موارد ذکر شده در بالا، ویژگی های اصلی این دستگاه صرفه جویی در تلاش و زمان می باشد، که بسیار مناسب برای انجام کالیبراسیون سنگین و تکرار است.
امکانات دستگاه:
ADPC-7018P برای مقادیر زیاد و کارهای تکراری کالیبراسیون مناسب است. آن به طور گسترده ای در صنایع انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری و غیره استفاده می شود.
مشخصات فنی:
روغن شفاف، آسان برای بررسی رسانه کار است
آسان برای کار و به سرعت فشار مورد نیاز تنها با انگشت تولید می شود
رابط خروجی
5pcs. کالیبراسیون کارآمدتر است.
کمپانی Adleer انگلستان یکی از معتبر ترین و بزرگترین برند های جهان امروز می باشد که محصولات خود را به کشور های دیگر صادر می کند و شرکت مشهد دقیق به عنوان یکی از وارد کنندگان این محصولات در ایران می باشد.


فروش پمپ فشار هیدرولیک

فروش پمپ فشار هیدرولیک

فروش و ثبت سفارش پمپ فشار  سری ADPC-7019P 
شرکت مشهد دقیق دارای سال ها سابقه در زمینه فروش تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه با نیاز گسترده مشتریان خود در ایران این پمپ فشار هیدرولیک را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت عالی در اختیار مشتریان خود قرار دهد و همچنین 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش را برای محصولات کمپانی Adleer در نظر گرفته است.
اطلاعات کلی درباره مقایسه ADPC-7019P فشار الکتریکی:
کالیبراتور فشار قوی به طور کلی فشار گاز یا فشار گاز را تصویب می کند. منابع هوای اضافی به طور فعال به جای عملیات سنگین و کمکی عمل می کنند تا قدرت فعال را برای فشار کلی کل سیستم کالیبراسیون فراهم کنند. کنترل فشار و طراحی تعادل پویا که مقدار فشار بسیار دقیق و ثبات را ایجاد می کند. تنظیم کننده فشار  دقیق را با حداقل رزولوشن تنظیم 1kPa تنظیم کنید. فقط یک انگشت می تواند به مقیاس کامل فشار وارد کند. رابط خروجی فشار 5pcs با مواد فولادی ضد زنگ است که می تواند چهار فشار سنج را یک بار کالیبراسیون کند. اتصال سریع و آسان برای نصب ابزار فشار بدون استفاده از کلید های پیچ و مهره. این وسیله آسان است برای کار و به سرعت تولید فشار مورد نیاز، ارائه کنترل دقیق فشار، نیاز به کمتر از 5S برای تثبیت فشار. به دنبال موارد ذکر شده در بالا، ویژگی های اصلی این دستگاه را می توان به صرفه جویی در تلاش و زمان اشاره نمود ، که بسیار مناسب برای انجام کالیبراسیون سنگین و تکراری است.
امکانات دستگاه:
پمپ فشار ADPC-7019P مناسب برای مقادیر زیاد و کارهای تکراری کالیبراسیون است.که به طور گسترده ای در صنایع انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری و غیره استفاده می شود.
مشخصات دستگاه:
روغن شفاف، که آسان برای بررسی رسانه کار می باشد
آسان برای کار و به سرعت فشار مورد نیاز تنها با انگشت تولید می شود
رابط خروجی 5pcs.
شرکت مشهد دقیق اولین و بزرگترین شرکت وارد کننده تجهیزات اندازه گیری در  مشهد با معروف ترین برند انگلستان به نام ادلر می باشد. و محصولات پر فروش و دارای نشان استاندارد را به عنوان نماینده انحصاری این برند در اریان عرضه می کند.


هم پمپ فشار مدل IDT 600-1/600-2

هم پمپ فشار مدل IDT 600-1/600-2

نماینده رسمی خرید و فروش هم پمپ فشار مدل IDT 600-1/600-2
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. هم پمپ فشار IDT 600-1/600-2  یک مانع موثر برای محافظت از کالیبراسیون فشار قابل حمل در برابر ورودی خاک و رطوبت است که ممکن است در رسانه فشار گاز یا دستگاه های پنوماتیک تحت آزمایش وجود داشته باشد. نصب مستقیم بر روی پورت فشار استاندارد کالیبراسیون، استفاده منظم از IDT 600-1/600-2  از آلودگی سیستم پنوماتیک کالیبراتور جلوگیری می کند، و همچنین قابلیت اطمینان طولانی مدت و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد. این دستگاه ساده برای برچیدن و تمیز کردن آن آسان است.

ویژگی ها و مزایا دستگاه:
با تمام محصولات Calibrator قابل حمل Druck استفاده کنید
از آلودگی متقابل دستگاههای تحت آزمایش جلوگیری می کند
هیچ دیافراگم یا سایر اجزای داخلی وجود ندارد که بتواند افت فشار ایجاد کند
دقت کالیبراسیون را تحت تاثیر قرار نمی دهد
آسان برای برچیدن و آسان برای تمیز کردن
رنج فشار تا 35 بار
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

IDT 600-1/600-2 – Dirt Moisture Trap
GE’s IDT 600 is an effective barrier for protecting Druck portable pressure calibrators against the ingress of dirt and moisture which may be present in the gaseous pressure media or pneumatic devices under test.
Installed directly onto the standard calibrator pressure port, regular use of the IDT 600 will prevent contamination of the calibrator pneumatic system, improving it’s long term reliability and reducing maintenance costs. The IDT 600-1 and IDT 600-2 are simple to dismantle and easy to clean.