کیفیت عالی مولتی فانکشن کالیبراتور

کیفیت عالی مولتی فانکشن کالیبراتور

کیفیت عالی و دقت بالا فانکشن کالیبراتور سری ADTC-7021MP
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری برند ادلر انگلستان در ایران محصولات پر فروش این کمپانی را که دارای نشان استاندارد و کیفیت عالی می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و همچنین با خدمات ویژه ای همچون یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می کند.
اطلاعات کلی درباره کالیبراسیون  چند منظوره یا همان Multifunction Process Calibrator سری  ADTC-7021MP
فانکشن کالیبراتور ADTC-7021MP یک وسیله قابل حمل با دقت بالا است. طراحی ویژه این دستگاه  برای کنترل فرایند، می تواند در سایت استفاده شود. این فانکشن کالیبراتور می تواند اندازه گیری و منبع فشار، مقاومت، جریان، فرکانس، مقاومت حرارتی، ترموکوپل و این ابزار دوم و غیره را اندازه گیری کند.
امکانات دستگاه:
1-دقت: 0.05٪ F.S.
2-اندازه گیری ولتاژ منبع، جریان (فعال یا غیر فعال)، مقاومت و فرکانس
3-مقاومت حرارتی و ترموکوپل را به شکل دما شبیه سازی کنید
4-اندازه گیری و خروجی ترموکوپل تمام گارانتی خودکار و گرما دستی
5-شبيه ساز فرستنده سيستم دو سيم است
6-جدا کننده، اندازه گیری و خروجی پشتیبانی
7-شناسایی خودکار حالت اتصال سه سیم یا چهار سیم
8-عملکرد عالی وحفاظت ضد آب: درجه IP67
9- اتصال ولتاژ 220V با عملکرد خودکار حفاظت ولتاژ
10-با پیمایش دستی، گام اتوماتیک و خروجی 0 تا 100٪ مرحله فاز و عملکرد رمپ
11-LED با نور پس زمینه سفید
جهت خرید و یا ثبت سفارش خود و انتخاب بهترین دستگاه متناسب با مجموعه و شرایط کاری خود با کارشناسان فنی و متخصص مجموعه مشهد دقیق در ارتباط باشید.


سفارش کالیبراتور سنسور فشار

سفارش کالیبراتور سنسور فشار

ثبت سفارش و خرید کالیبراتور سنسور فشار سری ADAC-7027S
جهت ثبت سفارش و یا خرید این کالیبراتور سنسور فشار می توانید با نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلستان در ایران در ارتباط باشید و تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری با کیفیت عالی و با نشان استاندارد را از این مجموعه با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دریافت نمایید.
اطلاعات کلی درباره کالیبراتور سنسور فشار سری  ADAC-7027S:
کالیبراتور سنسور فشار  غیر تهاجمی برای شبیه سازی فشار خون بدن انسان با ثبات سیگنال خروجی و تکرارپذیری خوب استفاده می شود. این فشار خروجی استاتیک و اندازه گیری، آزمایش اتوماتیک نشت، تابع شبیه سازی فشار خون پویا را فراهم می کند. برای کالیبره کردن سنسور اندازه گیری در بدن مطب، بیمارستان، آزمایشگاه دانشگاه، دستگاه های اسپینگومنتور و غیره استفاده می شود.
امکانات دستگاه:
1-قابل حمل، آسان برای استفاده در fild
2-با باتری قابل شارژ
3-به صورت خودکار تحت فشار و فشار
4-صفحه نمایش لمسی 7 اینچی،دارای ماوس بی سیم
5- وارد کردن فشار مبدل فشار و اجزای فشار
6-یادآوری زمانی که مقدار فشار نزدیک است
7 – زمان استقرار 0-60s تنظیم شده است
8-صدای کمتر از 40 دسیبل است
9-ساخت در بزرگسالان / کاف نوزادان
10-برنامه گروه 18، فقط یک بار برای فروشگاه دائمی تنظیم کنید
11-ابعاد: 300L × 250W × 110H (میلی متر)
12-وزن: 4 کیلوگرم
شرکت مشهد دقیق با سال ها سابقه نماینده انحصاری کمپانی ادلر انگلستان در ایران می باشد و به عنوان وارد کننده کالیبراتور سنسور فشار در ایران این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیاربالا در بازار عرضه می کند.


عرضه کننده کالیبراتور سنسور فشار

عرضه کننده کالیبراتور سنسور فشار

عرضه کننده و تامین کننده کالیبراتور سنسور فشار سری ADAC-7028S
شرکت مشهد دقیق عرضه کننده و تامین کننده تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز ها و درخواست های مشتریان خود اقدام به عرضه و واردات کالیبراتور سنسور فشار در ایران کرده است و این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
اطلاعات کلی درباره کالیبراتور سنسور فشار  ADAC-7028S:
کالیبراتور فشاری سنجی یکپارچه فشار تولید و اندازه گیری را به یک. میکروپروسسور در ME01 قادر به تنظیم خودکار و جبران غیر خطی و راندگی صفر خواهد بود. ساخته شده در مبدل فشار بالا و مبدل 24 بیتی A / D دقت و ثبات واحد را تضمین می کند. که برای کالیبراسیون سنسور فشار در بدن متالورژی، بیمارستان، آزمایشگاه دانشگاه، دستگاه های تولید اسپینوگمنتوم و غیره استفاده می شود.
امکانات دستگاه:
1-ساخته شده در منبع فشار، آسان به فشار
2-با استفاده از F-تنظیم مقدار دقیق فشار را دریافت کنید
3-مقدار فشار را می توان بصورت تصادفی تنظیم کرد
واحد فشار 4 kPa و mmHg به طور همزمان نمایش داده می شود
فشار سنج 5 کیلوگرم (0-40) kPa
LCD با 6 برابر بزرگ با نور عقب
سرعت جذب 7 سرعت
عملیات ساده 8، صرفه جویی در کار
ساختار 9 فشرده
10 لایک
کمپانی Adleer انگلستان یکی از معتبر ترین و معروف ترین کمپانی های موجود در این زمینه می باشد که شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی اینم دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به فروش می رساند.


کیفیتی عالی کالیبراتور فشار

کیفیتی عالی کالیبراتور فشار

کیفیت عالی و امکانات منحصر به فرد پرشر کالیبراتور سری
شرکت مشهد دقیق محصولات پر فروش کمپانی های معتبر جهانی را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار عالی در اختیار مشتریان محترم خود قرار می دهد و همچنین این کالیبراتور فشار دارای امکانات ویژه دیگری از قبیل 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
اطلاعات کلی درباره فشارسنج اتوماتیک ADAC-7026P :
فشارسنج اتوماتیک از تکنولوژی کنترل پیشرفته DSP و طراحی مدولار با ثبات بالا استفاده می کند. همراه با کالیبراتور فشار هوشمند،که تحمل فشار فرستنده، فشار سوئیچ خودکار تابع کالیبراسیون را داراست. این دستگاه به صورت خود آزمون فشار نشت را بررسی می کند و به طور خودکار در سیستم فشار داخل سیستم محافظت می کند. صفحه لمسی بزرگ، رابط کاربری انگلیسی دوستانه با منوی کمک در اختیار کاربران، چگونه کالیبراسیون ابزار فشار را آموزش دهد. اطلاعات کالیبراسیون به صورت خودکار ذخیره می شود و نتایج کالیبراسیون را محاسبه می کند. رکورد اطلاعات مربوط به سابقه جستجو و واحد فشار سوئیچینگ را اضافه می کند. علاوه بر این از عملکرد حفاظت قوی هنگامی که مقادیر فشار تنظیم شده از حد فشار عبور می کنند، آیتم های فشار تولید را متوقف می کنند. در همین حال راننده موتور در داخل به طور خودکار محافظت می شود.
امکانات دستگاه:
ADAC-7026P کاملا مطابق با مراحل کالیبراسیون دستگاه در طول عملیات است. این یک کالیبراتور فشار مطلوب اتوماتیک برای کالیبراسیون دوره ای، جرم و تکرار در شرکت های صنعتی است. این پمپ فشار اتوماتیک را می توان به طور گسترده ای در انرژی، شیمیایی، بنزین، متالورژی، اندازه گیری، صنعت نظامی و غیره استفاده می شود.
مشخصات دستگاه:
2 دقیقه: به راحتی کالیبراسیون فرستنده فشار 7 بار را انجام دهید
ال سی دی 7 اینچ: رابط انگلیسی، دقت خواندن
داده های گروه 60: تهیه پرس و جو ثبت، داده های صادراتی
جهت خرید و یا ثبت سفارش خود می توانید با نماینده انحصاری کمپانی ادلر انگلستان در ایران در ارتباط باشید. کمپانی Adleer یکی از معتبر ترین و معروف ترین برند های جهان امروز در زمینه تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری می باشد.


فانکشن کالیبراتور فشار دستی مدل PV411A

فانکشن کالیبراتور فشار دستی مدل PV411A

نمایندگی انحصاری خرید و فروش فانکشن کالیبراتور فشار دستی مدل PV411A
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.این فانکشن کالیبراتور فشار دستی ، دستگاهی است چند منظوره فشار و پمپ دستی خلاء می باشد. این پمپ با کیفیت بالا، میدان آزمایش شده، فشار و خلاء دستی، عملکردی را که قبلا دیده نمی شود در منبع فشار دستی نگهداری می شود، جایگزین چهار پمپ دستی متعارف می شود.این دستگاه خاصیت پنوماتیک و هیدرولیک نیز دارا می باشد.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
ادغام 4 دستگاه در این دستگاه
فشار پنوماتیک تا 60 بار (600 psi)
فشار هیدرولیک به 700 بار (10،000 psi)
خلاء را به 28.5 گرم در هکتار تولید می کند
آغازگر خلاء برای سیستم های هیدرولیک
کنترل کم فشار
حفاظت فشار بالا قابل تنظیم

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج فشار پنوماتیک از 0 تا 600 psi
رنج فشار هیدرولیک از 0 تا 10000 psi
ابعاد: 10/2 (طول) – 5/3 (عرض) – 3/7 (ارتفاع) اینچ
وزن: 2/5 کیلوگرم

PV411A 4-in-1 Multifunction Pressure and Vacuum Hand Pump
GE’s PV411A is part of our Essential range, this high quality, field proven, pressure and vacuum hand pump provides functionality never before seen in a hand held pressure source, replacing four conventional hand pumps.
Pneumatic and Hydraulic versions also available.


فانکشن کالیبراتور مدل DPI880

فانکشن کالیبراتور مدل DPI880

نماینده رسمی خرید و فروش فانکشن کالیبراتور مدل DPI880
این دستگاه که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که این دستگاه را با نام های دیگری همچون لوپ کالیبراتور، کالیبراتور دما ، کالیبراتور فشار و کالیبراتور ولتاژو جریان مورد استفاده قرار می دهند.لوپ کالیبراتور مدل DPI880 با عملکردی چند منظوره فوق العاده جمع و جور و راحت است که برای آزمایش، تنظیم و کالیبره کردن تقریبا تمام پارامترهای فرایند ایده آل است. این مدل 35 درصد کوچکتر از مدل های رقابتی است و نمایشگر تعاملی به معنی رابط ساده تر و آسان تر برای درک است.کاربران دیگر نیازی به حمل ابزار ضبط اضافی با استفاده از قابلیت ثبت ورود اطلاعات ندارند، می توانند داده های دقت بالا را به دست آورند و هر گونه مشکل را به همان اندازه که نیاز به فشار دادن یک دکمه دارند صرفه جویی کنند و زمان کار با ارزش را حفظ کنند.
ویژگی ها و مزایای دستگاه:
منابع و خواندن mA، mV، اهم، فرکانس و پالس
شبیه سازی و خواندن RTD و ترموکوپل
32 ماژول فشار IDOS® Plug-N-Play از 10 inH2O تا 10،000 psi (25 مگابایت تا 700 bar)
همزمان توانایی خواندن دوگانه
تست سوئیچ خودکار و آزمون نشت فشار
گزینه ثبت اطلاعات
جمع و جور، ساده برای استفاده، آسان برای حمل
مشخصات عمومی دستگاه:
رنج فشار: 25 تا 700 بار
دمای عملیاتی: 14 تا 122 فارنهایت
ذخیره سازی دما: 4- تا 158 فارنهایت
ابعاد : ۱۸۰(طول) – ۸۵ (عرض) – ۵۰(ارتفاع) میلی متر
وزن: 425 گرم
این دستگاه که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با کیفیت و دقت بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
DPI880
GE’s Druck DPI 880 is from our Essential range. This ultra-compact and simple-to-use multifunction calibrator is ideal for testing, configuring and calibrating virtually all process parameters. It is 35% smaller than competitive models and it’s interactive display means a more simple, easier-to-understand interface.
Users no longer need to carry additional recording tools using the data logging capability, can obtain high precision data and address any issue in as much time as it takes to press a button, saving valuable operating time. .


فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI 812

فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI 812

نماینده انحصاری خرید و فروش فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI 812
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
فانکشن کالیبراتور فشار سری DPI 812 طیف کاملی از پیشرفت، قوی و ساده برای استفاده از ابزار دستی است. این ابزار بسیار مقرون به صرفه است که بخشی از محدوده مورد استفاده می باشد، برای آزمون و کالیبراسیون بسیاری از پارامترهای فرآیند مناسب می باشد. ویژگی های پیشرفته و نوآوری های فنی در زمان کمتری در برنامه های کاربردی بیشتری قرار می گیرند و نتایجی را که می توانید به آنها تکیه کنید، ارائه دهید.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
عملکرد بالا، هزینه کم
اندازه گیری و دارای منبع RTD
سیم خودکار تشخیص
آزمون دما و نگهداری
کالیبراسیون فرستنده
تنظیم حلقه و تشخیص

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج اندازه گیری فشار: ۷۰ تا ۷۰۰ بار
ابعاد : ۱۸۰(طول) – ۸۵ (عرض) – ۵۰(ارتفاع) میلی متر
وزن: 400 گرم
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

DPI 812 RTD Loop Calibrator
The DPI 811/812 Series is a complete range of advanced, robust and simple to use hand-held instruments. Highly cost effective, these tools, which form part of our Essential range, are ideal for test/calibration of many popular process parameters. Advanced features and technical innovations address more applications in less time and deliver results you can rely on.


فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI802

فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI802

خرید و فروش فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI802
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.فانکشن کالیبراتور فشار سری DPI802 طیف کاملی از پیشرفت، قوی و ساده برای استفاده از شاخص های فشار دستی و دستگاه های کالیبراسیون حلقه از محدوده ضروری این دستگاه است. این ابزار بسیار مقرون به صرفه است، برای آزمایش و کالیبراسیون بسیاری از پارامترهای فرایند  مناسب است.دارای ویژگی های پیشرفته و نوآوری های فنی می باشد که برنامه های کاربردی بیشتری را در زمان کمتری ارائه می دهند و نتایجی را که می توانید از یک سال به بعد، حتی در شرایط سخت محیطی، ارائه دهید.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
محدوده 25 تا 700 بار است
پیکربندی محدوده تک یا دوگانه
آزمون فشار و تعمیر و نگهداری
کالیبراسیون فرستنده
تنظیم حلقه و تشخیص

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج اندازه گیری فشار: 70 تا 700 بار
ابعاد : 180(طول) – 85 (عرض) – 50(ارتفاع) میلی متر
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

 
DPI802
GE’s DPI 800 Series is a complete range of advanced, robust and simple to use hand-held pressure indicators and loop calibrator instruments from our Essential range. Highly cost effective, these tools are ideal for test/calibration of many popular process parameters. Advanced features and technical innovations address more applications in less time and deliver results you can rely on from one year to the next, even in tough environmental conditions..


فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI800

فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI800

نماینده رسمی خرید و فروش فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI800
سایت ایران بی تی ام این محصول کمپانی دراک آمریکا را با قیمتی مناسب و با کیفیت و دقت بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.که این فانکشن کالیبراتور فشار مدل DPI800 طیف کاملی از پیشرفت، قوی و ساده برای استفاده از شاخص های فشار دستی و دستگاه های کالیبراسیون حلقه از کاربرد های این دستگاه است. این ابزار بسیار مقرون به صرفه است، برای آزمایش و کالیبراسیون بسیاری از پارامترهای فرایند مناسب است. ویژگی های پیشرفته و نوآوری های فنی، برنامه های کاربردی بیشتری را در زمان کمتری ارائه می دهند و نتایجی را می توان از یک سال به بعد، حتی در شرایط سخت محیطی، ارائه داد.

ویژگی های و مزایای دستگاه:
محدوده 25 تا 700 بار
پیکربندی محدوده تک یا دوگانه
آزمون فشار و تعمیر و نگهداری
کالیبراسیون فرستنده
تنظیم حلقه و تشخیص

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج فشار: از 70 تا 700 بار
خروجی قدرت حلقه: 24 ولت
ابعاد: 180(طول) – 85(عرض) – 50 (ارتفاع)
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

DPI800
GE’s DPI 800 Series is a complete range of advanced, robust and simple to use hand-held pressure indicators and loop calibrator instruments from our Essential range. Highly cost effective, these tools are ideal for test/calibration of many popular process parameters. Advanced features and technical innovations address more applications in less time and deliver results you can rely on from one year to the next, even in tough environmental conditions.


فشار سنج دیجیتال دستی DPI705

فشار سنج دیجیتال دستی DPI705

نمایندگی رسمی خرید و فروش فشار سنج دیجیتال دستی مدل DPI705
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.فشار سنج دیجیتال دستی DPI705 دستگاهی است جمع و جور، قوی و سبک وزن، که از شاخص های این فشار سنج دیجیتال دستی می باشد، و برای عملیات  طراحی شده و بسیاری از ویژگی های ضروری برای تعمیر و نگهداری عادی و عیب یابی سیستم فراهم می کند. مواد جدید و نوآوری های فنی با بیش از پانزده سال تجربه با آزمایش کنندگان فشار منجر به تولید این محصول پیشرفته جدید است.دارای شاخص های استاندارد واستانداردهای اروپایی و آمریکایی که برای استفاده در مناطق خطرناک مناسب می باشند.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
محدوده اندازه گیری از 0 تا 70 میلی بار
نسخه بارومتریک
مقاوم در برابر ضربه، دارای استاندارد به نوع 12 / IP5
طراحی دستی سبک و آسان
آزمون نشت، مخزن،دقیقه و فیلتر
نسخه ایمن
پمپ پنوماتیک و هیدرولیک اختیاری

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج فشار :از 70 تا 700 بار
وزن: 500 گرم
ابعاد: 190(طول) – 90 (عرض) – 36 (ارتفاع)
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.

DPI705
Compact, robust and lightweight, the DPI 705 Series of digital handheld pressure indicators, which are part of our Essential range, are designed for single handed operations and provide many essential features required for routine maintenance and system troubleshooting. New materials and technical innovations from over fifteen years experience with portable pressure testers have resulted in this advanced new product. Intrinsically safe (I.S.) versions are available certified to European and American standards for use in hazardous areas.