کیفیت عالی مولتی فانکشن کالیبراتور

کیفیت عالی مولتی فانکشن کالیبراتور

کیفیت عالی و دقت بالا فانکشن کالیبراتور سری ADTC-7021MP
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری برند ادلر انگلستان در ایران محصولات پر فروش این کمپانی را که دارای نشان استاندارد و کیفیت عالی می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و همچنین با خدمات ویژه ای همچون یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می کند.
اطلاعات کلی درباره کالیبراسیون  چند منظوره یا همان Multifunction Process Calibrator سری  ADTC-7021MP
فانکشن کالیبراتور ADTC-7021MP یک وسیله قابل حمل با دقت بالا است. طراحی ویژه این دستگاه  برای کنترل فرایند، می تواند در سایت استفاده شود. این فانکشن کالیبراتور می تواند اندازه گیری و منبع فشار، مقاومت، جریان، فرکانس، مقاومت حرارتی، ترموکوپل و این ابزار دوم و غیره را اندازه گیری کند.
امکانات دستگاه:
1-دقت: 0.05٪ F.S.
2-اندازه گیری ولتاژ منبع، جریان (فعال یا غیر فعال)، مقاومت و فرکانس
3-مقاومت حرارتی و ترموکوپل را به شکل دما شبیه سازی کنید
4-اندازه گیری و خروجی ترموکوپل تمام گارانتی خودکار و گرما دستی
5-شبيه ساز فرستنده سيستم دو سيم است
6-جدا کننده، اندازه گیری و خروجی پشتیبانی
7-شناسایی خودکار حالت اتصال سه سیم یا چهار سیم
8-عملکرد عالی وحفاظت ضد آب: درجه IP67
9- اتصال ولتاژ 220V با عملکرد خودکار حفاظت ولتاژ
10-با پیمایش دستی، گام اتوماتیک و خروجی 0 تا 100٪ مرحله فاز و عملکرد رمپ
11-LED با نور پس زمینه سفید
جهت خرید و یا ثبت سفارش خود و انتخاب بهترین دستگاه متناسب با مجموعه و شرایط کاری خود با کارشناسان فنی و متخصص مجموعه مشهد دقیق در ارتباط باشید.


قیمت کالیبراتور جریان و ولتاژ

قیمت کالیبراتور جریان و ولتاژ

قیمت ارزان کالیبراتور جریان و ولتاژ سری ADTC-7022CV
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری خرید و فروش محصولات و تجهیزات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز ها و درخواست های مشتریان خود اقدام به واردات کالیبراتور جریان و ولتاژ با قیمتی بسیار ارزان و با کیفیت و دقتی بالا به فروش می رساند.
اطلاعات کلی درباره کالیبراسیون جریان و ولتاژ ADTC-7022CV:
کالیبراتور جریان و ولتاژ ADTC-7022CV دستگاه اندازه گیری و خروجی V، mV، mA، Hz ، یک وسیله اندازه گیری و ولتاژ دستی را در خود دارد.از ویژگی های این دستگاه می توان به دقت بالا، وضوح بالا و قابل اطمینان بودن آن اشاره نمود. با استفاده از  LED بزرگ، داده ها را می توان به وضوح نشان داد. با استفاده از نور پس زمینه قابل تنظیم و عملکرد خودکار خاموش شدن منبع تغذیه فعلی یا جریان مستقیم آن را مناسب برای استفاده است.
امکانات دستگاه:
1 – اندازه گیری ولتاژ منبع، جریان (فعال یا غیر فعال)، mV و فرکانس.
2- فرستنده کانال دو سیم را شبیه سازی می کند.
3-عملکرد عالی در حفاظت ضد آب: درجه IP67
4-در صورت اتصال ولتاژ 220V با عملکرد خودکار حفاظت ولتاژ:
5 – با پیمایش دستی، پله اتوماتیک و خروجی 0 تا 100٪ مرحله فاز و عملکرد رمپ.
6-LED بزرگ با نور پس زمینه قابل تنظیم و عملکرد خودکار خاموش.
7-منبع تغذیه DC24V.
کمپانی ادلر انگلستان امروزه از بهترین شرکت های جهان امروزی به حساب می آید چون تمامی محصولات خود را با نشان استاندارد و کیفیت عالی به بازار عرضه می کند و همچنین با قیمت های کاملا رقابتی با شرکت های دیگر در این زمینه سبب ایجاد تحولی عظیم در صنعت اندازه گیری شده است.


لوپ کالیبراتور مدل UPS-III-IS

لوپ کالیبراتور مدل UPS-III-IS

نماینده رسمی خرید و فروش لوپ کالیبراتور مدل UPS-III-IS
این دستگاه را می توانید با قیمتی مناسب و دقت و کیفیتی بسیار بالا از سایت ایران بی تی ام تهیه نمایید. لوپ کالیبراتور مدل UPS-III-IS یک کالیبراسیون حلقه درونی است که اندازه آن مناسب و بسیار کم حجم است.و دارای ایعادی مناسب و وزنی کم می باشد.لو کالیبراتور سری UPS-III-IS یک ابزار ضروری برای تست حلقه، تعمیر و نگهداری دستگاه و تنظیم شیر است، با صفحه نمایش بزرگ که  آسان برای خواندن و ویژگی های ساده که موجب صرفه جویی در وقت شده است.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
رزولوشن قابل تنظیم و صفحه نمایش
استفاده از باتری های صنعتی استاندارد
ولتاژ باتری و شاخص باتری کم
صفحه نمایش به همراه اطلاعات شماره سریال، نسخه نرم افزار و تاریخ کالیبراسیون را گزارش می دهد
خاموش شدن خودکار (فعال یا غیرفعال)
پین محافظت شده
کیف چرم با بند حمل.

مشخصات عمومی دستگاه:
دمای عملیاتی: 14 تا 104 فارنهایت
ابعاد: 90*140*42
وزن: 460 گرم
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و همچنین مزایای دیگری همچون یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

UPS-III-IS
GE’s UPS-III-IS is from our Essential range and is an intrinsically safe loop calibrator, with its size making it rugged and extremely compact. It measures 3.5 in x 5.5 in x 1.7 in (90 mm x 140 mm x 42 mm) and weighs just 16.2 oz (460 g).
It is an essential tool for loop testing, instrument maintenance and valve set-up, with an easy-to-read display and simple-to-use time saving features.

 


لوپ کالیبراتور پرتابل مدل UPS III

لوپ کالیبراتور پرتابل مدل UPS III

نماینده رسمی خرید و فروش لوپ کالیبراتور پرتابل مدل UPS III
شرکت مشهد دقیق این لوپ کالیبراتور پرتابل را با کیفیت و دقت بسیار بالا و قیمتی مناسب در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد. کالیبراسیون حلقه قابل حمل و مناسب برای mA و V است. این دستگاه یک کالیبراسیون حلقه با دقت بالا می باشد. اندازه آن  بسیار جمع و جور و مناسب می باشد .اندازه و وزن این دستگاه باعث شده است که این لوپ کالیبراتور پرتابل مدل UPS III به راحتی در جیب پیراهن قرار گیرد. این یک ابزار ضروری برای تست حلقه، نگهداری ابزار و تنظیم شیر می باشد،که دارای صفحه نمایش بزرگ و آسان برای خواندن و ساده برای استفاده از مزایای این دستگاه است که موجب صرفه جویی در وقت شده است.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
اندازه گیری با منبع 0 تا 24 میلی آمپر
دقت 0.01٪ در خواندن
مرحله، Span Check، Valve Check، Ramp
اندازه گیری و تداوم

مشخصات عمومی دستگاه:
دمای عملیاتی: 14 تا 122 فارنهایت
ابعاد: 77*129*24
وزن: 275 گرم
شما می توانید این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و همچنین با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش را از شرکت مشهد دقیق تهیه نمایید.

UPS III – Portable Loop Calibrator for mA & V
GE’s UPS III is a high accuracy loop calibrator from our Essential range. Its size makes it rugged and extremely compact. Measuring 3” x 5” and weighing just 9.7 ounces, it fits comfortably in a shirt pocket.
It is an essential tool for loop testing, instrument maintenance and valve set-up, with an easy to read display and simple to use time saving features.


لوپ کالیبراتور دستی مدل UPS-II

لوپ کالیبراتور دستی مدل UPS-II

نمایندگی انحصاری خرید و فروش لوپ کالیبراتور دستی مدل UPS-II
شرکت مشهد دقیق این دستگاه ساخت کمپانی دراک آمریکا را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.این کالیبراتور حلقه یو پی اس  یک ابزار پیشرفته کالیبراتور فرایند دستی می باشد. این می تواند دستگاه می تواند برای قدرت (24 VDC) و فرستنده های 2 سیم به انجام کالیبراسیون زمینه ساز باشد .
جریان خروجی قابل حل برای 10 میکروپام در شبیه سازی منبع و فرستنده قابل تنظیم است.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
Powers و فرستنده های 2 سیم را می خواند
فرستنده های DP را در درصد جریان می یابد و شبیه سازی می کند
خودکار برای آزمایشات استقامت
خودکار برای کالیبراسیون دست آزاد
جریان کالیبراسیون ثابت
جریان های ثابت برای سوپاپ

مشخصات عمومی دستگاه:
محدوده خارجی: از 0 تا 21 میلی آمپر
توانایی درایو: 900 اهم
ابعاد:77-128-21 میلی متر
وزن: 285 گرم
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مستریان محترم قرار می دهد.

UPS-II
GE’s UPS-II loop calibrator is an advanced handheld process calibrator tool from our Essential range. It can power (24 VDC) and read 2-wire transmitters to perform field calibrations.
Output currents are adjustable to a resolution of 10 microamps in both source and transmitter simulation.


فانکشن کالیبراتور مدل DPI880

فانکشن کالیبراتور مدل DPI880

نماینده رسمی خرید و فروش فانکشن کالیبراتور مدل DPI880
این دستگاه که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که این دستگاه را با نام های دیگری همچون لوپ کالیبراتور، کالیبراتور دما ، کالیبراتور فشار و کالیبراتور ولتاژو جریان مورد استفاده قرار می دهند.لوپ کالیبراتور مدل DPI880 با عملکردی چند منظوره فوق العاده جمع و جور و راحت است که برای آزمایش، تنظیم و کالیبره کردن تقریبا تمام پارامترهای فرایند ایده آل است. این مدل 35 درصد کوچکتر از مدل های رقابتی است و نمایشگر تعاملی به معنی رابط ساده تر و آسان تر برای درک است.کاربران دیگر نیازی به حمل ابزار ضبط اضافی با استفاده از قابلیت ثبت ورود اطلاعات ندارند، می توانند داده های دقت بالا را به دست آورند و هر گونه مشکل را به همان اندازه که نیاز به فشار دادن یک دکمه دارند صرفه جویی کنند و زمان کار با ارزش را حفظ کنند.
ویژگی ها و مزایای دستگاه:
منابع و خواندن mA، mV، اهم، فرکانس و پالس
شبیه سازی و خواندن RTD و ترموکوپل
32 ماژول فشار IDOS® Plug-N-Play از 10 inH2O تا 10،000 psi (25 مگابایت تا 700 bar)
همزمان توانایی خواندن دوگانه
تست سوئیچ خودکار و آزمون نشت فشار
گزینه ثبت اطلاعات
جمع و جور، ساده برای استفاده، آسان برای حمل
مشخصات عمومی دستگاه:
رنج فشار: 25 تا 700 بار
دمای عملیاتی: 14 تا 122 فارنهایت
ذخیره سازی دما: 4- تا 158 فارنهایت
ابعاد : ۱۸۰(طول) – ۸۵ (عرض) – ۵۰(ارتفاع) میلی متر
وزن: 425 گرم
این دستگاه که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با کیفیت و دقت بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
DPI880
GE’s Druck DPI 880 is from our Essential range. This ultra-compact and simple-to-use multifunction calibrator is ideal for testing, configuring and calibrating virtually all process parameters. It is 35% smaller than competitive models and it’s interactive display means a more simple, easier-to-understand interface.
Users no longer need to carry additional recording tools using the data logging capability, can obtain high precision data and address any issue in as much time as it takes to press a button, saving valuable operating time. .


لوپ کالیبراتور مدل DPI842

لوپ کالیبراتور مدل DPI842

نماینده انحصاری خرید و فروش لوپ کالیبراتور مدل DPI842
این محصول که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریانم محترم قرار می گیرد.لوپ کالیبراتور سری DPI842 طیف کاملی از پیشرفت، قدرت  و سادگی برای استفاده از ابزار دستی است. این ابزار ایده آل برای آزمون و کالیبراسیون از بسیاری از پارامترهای فرایند می باشد. ویژگی های پیشرفته و نوآوری های فنی در زمان کمتری در برنامه های کاربردی بیشتری قرار می گیرند و نتایجی را که می توانید به آنها تکیه کنید، ارائه دهید. این دستگاه ابزار ایده آل برای تکنسین های فرایند و مهندسین الکترونیک است که استاندارد کالیبراسیون و ابزار آزمون همه کاره را ارائه می دهد.

ویژگی و مزایا دستگاه:
اندازه گیری های هرتز، کیلوهرتز، CPM، CPH و پالس
اندازه گیری یا منبع 0.01 هرتز تا 50 کیلوهرتز
شکل موج سینوسی، مربع و مثلثی، اندازه گیری mA، تست سوئیچ و قدرت حلقه 24V
صفحه نمایش بزرگ با نور پس زمینه
مقاوم در برابر هوا
جمع و جور، ساده برای استفاده، آسان برای حمل
گیره ایمن، مقاوم در برابر ضربه
پلاگین و پخش کانکتور برای سنسورهای هوشمند خروجی دیجیتال ™ (IDOS) ماژول های اندازه گیری جهانی
ویژگی های اختصاصی تست و تعمیر و نگهداری مدارهای الکترونیکی و ابزارهای فرکانس شامل متر فرکانس، شمارنده دسته ای، تله متر، وانت حرکت، انتگرال ها و جریان سنج ها را تسهیل می کند.

مشخصات عمومی دستگاه:
ذخیره سازی دما: 4- تا 158 فارنهایت
ابعاد : ۱۸۰(طول) – ۸۵ (عرض) – ۵۰(ارتفاع) میلی متر
وزن: 400 گرم
سایت ایران بی تی ام این دستگاه که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

DPI842
GE’s Druck DPI 800 Series is a complete range of advanced, robust and simple to use hand-held instruments. Highly cost effective, these tools from our Essential range are ideal for test/calibration of many popular process parameters. Advanced features and technical innovations address more applications in less time and deliver results you can rely on. DPI 841/842 is the ideal instrument for process technicians and electronic engineers, providing a highly accurate calibration standard and versatile test tool.


لوپ کالیبراتور مدل DPI832

لوپ کالیبراتور مدل DPI832

نماینده انحصاری خرید و فروش لوپ کالیبراتور مدل DPI832
شرکت مشهد دقیق این محصول را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد که دارای کیفیت و دقت بسیار بالا و قیمتی مناسب می باشد.این لوپ کالیبراتور سری DPI832  کالیبراتور حلقه الکتریکی می باشد که یک راه حل جمع و جور و راحت قابل حمل برای نیازهای کالیبراسیون حلقه خود مناسب است. این ابزار بسیار مقرون به صرفه می باشد و همچنین برای آزمایش و کالیبراسیون بسیاری از پارامترهای فرایند مناسب می باشد . ویژگی های پیشرفته و نوآوری های فنی در زمان کمتری در برنامه های کاربردی بیشتری قرار می گیرند و نتایجی را که می توانید به آنها تکیه کنید، ارائه می دهند.

ویژگی ها و مزایا دستگاه:
قابلیت خواندن دوگانه: منبع mA، mV یا V و به طور همزمان و همچنین مقادیر سوئیچ ضبط را اندازه گیری می کند
اندازه گیری منبع mA، mV و V
عرضه حلقه 24V به فرستنده های قدرت و حلقه ها
صفحه نمایش بزرگ با نور پس زمینه
مقاوم در برابر هوا
جمع و جور، ساده برای استفاده، آسان برای حمل
راحت و قابلیت عملیات یک دست
گیره ایمن، مقاوم در برابر ضربه، محافظت شده است.
پلاگین و پخش کانکتور برای سنسور خروجی دیجیتال هوشمند (IDOS ™) ماژول های اندازه گیری جهانی

مشخصات عمومی دستگاه:
دمای ذخیره شده: 4- تا 128 فارنهایت
ابعاد :180 (طول) – 85(عرض) – 50(ارتفاع) میلی متر
وزن: 400 گرم
این لوپ کالیبراتور را می توانید از شرکت مشهد دقیق با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

DPI832
GE’s Druck DPI 832 electrical loop calibrator is a compact, easily portable solution for your loop calibration needs from our Essential range. Highly cost effective, these tools are ideal for test/calibration of many popular process parameters. Advanced features and technical innovations address more applications in less time and deliver results you can rely on.


کالیبراتور دما و لوپ مدل DPI 821/822

کالیبراتور دما و لوپ مدل DPI 821/822

 

نماینده رسمی خرید و فروش کالیبراتور ترموکوبل مدل DPI 821/822
این محصول که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بالا در احتیار مشتریان محترم قرار می گیرد.کالیبراتور دما و لوپ سری DPI 821/822 دارای طیف کاملی از پیشرفت، قوی و ساده برای استفاده از ابزار دستی است. این ابزار از محدوده ضروری و ایده آل برای آزمون و کالیبراسیون  بسیاری از پارامترهای فرایند می باشد. ویژگی های پیشرفته و نوآوری های فنی در زمان کمتری در برنامه های کاربردی بیشتری قرار می گیرند و نتایجی را که می توانید به آنها تکیه کنید را ارائه دهید.

ویژگی ها و مزایای دستگاه:
عملکرد بالا، هزینه کم
اندازه گیری و منبع ترموکوپل
جبران پیشرفت اتصالات سرد
آزمون دما و نگهداری
کالیبراسیون فرستنده
تنظیم حلقه و تشخیص

مشخصات عمومی دستگاه:
دما ذخیره سازی: از 4- تا 158 فارنهایت
ابعاد: 180(طول) – 85 (عرض) -50 (ارتفاع) میلی متر
وزن : 400 گرم
سایت ایران بی تی ام این کالیبراتور ترموکوبل را که ساخت کمپانی دراک آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

DPI 821/822 Series Thermocouple Loop Calibrators
GE’s DPI 821/822 Series is a complete range of advanced, robust and simple to use hand-held instruments. Highly cost effective, these tools from our Essential range are ideal for test/calibration of many popular process parameters. Advanced features and technical innovations address more applications in less time and deliver results you can rely on.


مولتی فانکشن کالیبراتور مدل DPI 620

مولتی فانکشن کالیبراتور مدل DPI 620

نمایندگی رسمی خرید و فروش مولتی فانکشن کالیبراتور مدل DPI 620
مولتی فانکشن کالیبراتور مدل DPI 620 دستگاهی است که با نام هایی همچون کالیبراتور جریان ، فشار ، دما، ولتاژ ، ترموکوبل ، پرشر کالیبراتور و مولتی فانکشن جدید مورد استفاده قرار می گیرد.استفاده و کارکرد این محصول بسیار آسان است، ابزارهای ناهموار و بسیار دقیق چند منظوره برای کالیبراسیون و نگهداری تجهیزات پردازش در استفاده از این دستگاه بسیار کمک می کند. طراحی مدولار و قابلیت آن به معنی آن است که در طول زمان می تواند گسترش یابد و به برنامه های کاربردی تغییر کند. با استفاده از گزینه هایی که شامل ارتباطات HART® / Fieldbus / Profibus هستند، به طور کلی این دستگاه قدرتمند ترین، ساده ترین  و بالاترین کالیبراتور دقت است. در حال حاضر در دسترس با تایید ATEX و IECEx برای استفاده در منطقه 1 و منطقه 2 مناطق خطرناک طبقه بندی شده است.

مشخصات عمومی دستگاه:
پردازنده و حافظه: 512 مگابایت
رنج ولتاژ DC از 10- تا 100 میلی ولت
رنج ولتاژ AC از 0 تا 2000 میلی ولت
رنج اندازه گیری فرکانس از 0 تا 1000 هرتز
وزن: 1/1 کیلوگرم
ابعاد: 182 (طول) – 114 (عرض) – 55 (ارتفاع) میلی متر
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با دقت و کیفتی بالا و  همچنین با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

DPI 620 Genii Portable Multifunction Calibrator
Our Elite range of GE’s Druck DPI 620 Genii Series are easy to use, rugged, and highly accurate multifunction instruments for calibrating & maintaining process instrumentation. Its modular design and functionality means it can be expanded over time and tailored to applications as needs change.  With options that include HART® / Fieldbus / Profibus communications, it’s our most powerful, simple to use and highest accuracy calibrator. Now available with ATEX and IECEx approval for use in zone 1 and zone 2 classified hazardous areas.