عرضه کننده دوربین بازرسی مدل ThermoCam T400

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

قیمت دوربین ترموگرافیThermoCam T400
تعمیر تخصصی دوربین های ترموگرافی در کمترین زمان ممکن توسط مهندسین فنی شرکت اندازه گیری مشهد دقیق با قیمت مناسب و 18 ماه ضمانت انجام می شود . شرکت اندازه گیری مشهد دقیق این محصولات را نیز خرید و فروش می نمایید دوربین های تصویر برداری حرارتی  در پست های برق  که شامل ترانسفورماتورها، سیستم های خنک کننده ، اتصال ها، بریکرها، تب چنجرها و رله ها  باشند کاربرد دارند.
مشخصات کلی دوربین ترموگرافی
مدل : ThermoCam T400
فرکانس تصویر : 9HZ
حساسیت حرارتی : 0.15 ℃
وضوح IR :بسیار با دقت
دقیق پیکسل 32×31
میدان دید : 38 درجه
کارت حافظه Micro SD : کیگ 8
برند : DELTA
دارای نشان استاندارد
بلوتوث
USB
18ماه ضمانت
ارسال فوری
جهت ثبت سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت ایران بی تی ام تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
نمایندگی فروش دوربین حرارتی ، قیمت دوربین ترموگرافی، عرضه انواع دوربین حرارتی ، عرضه دوربین حرارتی ، قیمت دوربین ترموگرافی، عرضه انواع دوربین ترموویژن

دوربین ترموگرافی

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • images (6)
  • images (5)
  • دوربین ترموگرافی
  • download (5)
  • download (6) - Copy
  • images (7) - Copy
  • images (11)
  • images (13)
  • images (12)

دوربین حرارتی چیست؟
مشخصات ترموویژن
ترموویژن (Thermography) که به نامهای گرمانگاری و تصویربرداری حرارتی نیز شناخته می شود،تکنیک مهمی است که دامنه کاربردهای آن بسیار گسترده و فراتر از بحث مراقبت وضعیت (CM) تجهیزات و ماشین آلات است. با استفاده از دوربین های ترموگرافی کلیه عیوبی که منجر به تغییر در الگوی توزیع دمای سطحی می شوند، قابل شناسایی خواهند بود.
با بررسی امواج مادون قرمز ساطع شده از تجهیزات ، نقاط داغ را شناسایی کرده و نمایش میدهد و این یکی از مزیت های عمده این دستگاه است که بدون قطع تجهیزات و عدم اتصال به وسیله خاصی با قرائت میزان دمای آن نقطه و مقایسه با دمای محیط و شرایط می توان میزان اهمیت نقطه مورد بررسی را سنجید و جهت رفع عیب آن طبق یک برنامه از پیش تعیین شده اقدام کرد و از قطعی های احتمالی بخصوص در زمان پیک بار جلوگیری بعمل آورد .ضمن اینکه بعد از رفع عیب نیز میتوان به بررسی پرداخت و از رفع عیب تجهیز اطمینان حاصل پیدا کرد . در استفاده از این دستگاه باید دقت نمود تا نقاط گرم را به اشتباه شناسایی نکنیم . مثلاً وجود حرارت در سیم پیچ ترانس امری بدیهی است و یا با روشن بودن یک هیتری در تابلو محوطه پست ، فرض را بر وجود اتصالی مدارات نگذاریم بهترین زمان برای انجام این بازید حدود غروب آفتاب است که میزان گرمای آن بر تجهیزات کمتر شده و نور اضافی روز مانع دید دقیق حرارت بروی دستگاه نمیشود .در شکل نمایش داده شده میزان دمای بروی کامپ های متصل به سر ترانسهای جریان به نسبت بالا بوده که باید طی برنامه زمانبندی شده نسبت به رفع آن اقدام گردد .

مشخصات فنی دستگاه :
ThermoCam T400
وضوح 400 × 300
فرکانس 50Hz
میدان دید 29 درجه و 22 درجه است
NETD 0.045 ° C
صفحه نمایش لمسی LCD صفحه نمایش 4 اینچ
زوم دیجیتال 2X
رنگ پالت 4
باتری قابل شارژ لیتیوم یون، 4 ساعت
رابط USB، HDMI، فای
خروجی ویدئو HDMI
محدوده دما -20 تا + 650 درجه سانتی گراد
Emissivity محاسبه قابل تنظیم
بازتابنده قابل تنظیم
درجه حرارت محیط. قابل تنظیم
فاصله قابل تنظیم
رطوبت قابل تنظیم
تجزیه و تحلیل 5 امتیاز، 2 خط، 5 جعبه (حداکثر، حداقل، متوسط)، ایزوترم، ردیابی درجه حرارت بالا / پایین دما / هشدار دهنده، نقطه نقطه شبنم
حافظه 16 گیگابایتی تا 32 گیگابایت
محیط زیست IP54،2m قطره
دمای عملیاتی -10 ℃ ~ 50 ℃
ابعاد 270mm × 116mm × 74mm
وزن 850 گرم