فروش ارت سنج EXTECH 382252

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

عرضه و فروش ارت تستر EXTECH 382252
مشهد دقیق ، مرکز خرید و فروش تجهیزات ارت با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد . ارت سنج یا همان دستگاه تست مقاومت زمین شبیه میگر برای اندازه گیری مقاومت طراحی گردیده با این تفاوت که مقاومت زمین بسیار کمتر از عایق های معمول می باشد. در حقیقت رنج میگر در بازه مگا اهم و تستر مقاومت زمین در حدود اهم مبیاشد.از دستگاه تست مقاومت زمین معولا برای اندازه گیری مقاومت بین دو نقطه زمین در حدود 5 یا 10 اهم است استفاده میکنند.این تجهیزات معمولا دارای سه عدد کانکشن هستند که به کمک میله ای فلزی امکان اتصال به زمین داشته و به الکترودهای جریان، زمین، و پتانسیل شناخته میشوند.
مشخصات کلی دستگاه :
دارای نمایشگر بزرگ با نور پس زمینه
دارای منوی آسان
تنظیم صفر خودکار
قابلیت تست ولتاژ AC/DC
دارای کیف حمل
تغذیه باطری
دارای میله ارت و کابل های مربوطه
قابل کالیبره داخلی
مقاوم در برابر گرد و غبار و ضربه
دارای یکسال گارانتی
ساخت امریکا
جهت خرید محصول و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت ایران بی تی ام تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
مقاومت سنج خاک ، ارت سنج ، تستر مقاومت خاک ، اهم متر ، نماینده اکستچ ،فروش ارت تستر ، قیمت مقاومت سنج خاک ، عرضه ارت سنج ،انواع  تستر مقاومت خاک ، اهم متر ، اکستچ EXTECH 382252

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • هارمونیک تستر
  • مولتی متر
  • کلمپ فلکسی بل
  • فروش پاور کلمپ
  • 382252 EXTECH ارت تستر

اهمیت تولید تستر مقاومت زمین در چیست ؟
نحوه کار با ارت سنج
در طراحی کارخانه ها و ساختمانها و یا سایت های کامپیوتری برای پیشگیری از خسارات ناشی از صائقه یا تغییر ولتاژ ناگهانی دانستن مقدار مقاومت زمین امری حائز اهمیت است .
گاهی براس سنجش و اندازه گیری مقاومت زمین جدا کردن آن بخش از مدار کار مشکلی است و دردسر زیادی را در پی دارد اما امروزه ارت سنج های کلمپ داری طراحی و توسعه داده شده اند که با کمک آنها دیگر دردسر های گذشته را برای اندازه گیری نخواهید داشت . طرز کار این ارت سنج ها به این گونه است شما برای اندازه گیری تنها کافیت است تا قسمت مورد نیاز خود را بین چنگک های این دستگاه قرار دهید و مقاومت اندازه گیری شده رو بر روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کنید .
البته ارت سنج های کلمپی معایبی نیز دارند نظیر لزوم وجود لوپ مقاومتی و اینکه این دستگاه ها در سیستم های تک ارتی کاربردی ندارند .
این ارت سنج ها کاربرد های زیادی دارند که از آن میان میتوان به‌ تیر های چراغ برق ، سیستم صائقه گیر ساختمان های خانگی یا کارخانجاتت، پست های خیابانی ، برج های مخابراتی ( ماکروویو یا رادیویی) اشاره کرد .
ارت سنج ها بسیار شبیه به دستگاه میگر می باشند و کارکرد آن ها بسیار شبیه به هم هستند . تفاوتی که وجود دارد اینست که رنج اندازه گیری دستگاه میگر در حد مگا اهم می باشد و رنج اندازه گیری ارت سنج در حد اهم می باشد .
همچنین میگر برای اندازه گیری مقاومت عایقی استفاده می شود  و ارت سنج برای اندازه گیری مقاومت الکترود و خاک در سیستم های اتصال به زمین استفاده می شود . یا برای انداز گیری مقاومت بین دو نقطه ی مختلف از زمین می باشند
ارت تستر های ساده و غیر کلمپی معمولا دارای سه عدد کانکشن هستند که به کمک میله ای فلزی امکان اتصال به زمین داشته و به نام الکترودهای جریان، زمین، و پتانسیل شناخته میشوند.

extech-382252-ground-tester ارت سنج

مشخصات فنی دستگاه :
محدوده مقاومت زمین زمین 20Ω / 200Ω / 2000Ω است
دقت پایه ± (2٪ rdg + 2d)
قطعنامه 0.01Ω / 0.1Ω / 1Ω
تست جریان / فرکانس <2.5mA / 820Hz
ولتاژ AC / فرکانس 0 تا 200VAC / 50 تا 400Hz
دقت ± (3٪ rdg + 3d)
ولتاژ DC 0 تا 1000 ولت
دقت ± (0.8٪ rdg + 3d)
مقاومت 0 تا 200kΩ
دقت ± (1٪ rdg + 2d)
40 وات تداوم
منبع تغذیه شش باتری 1.5V AA
ابعاد 7.9 x 3.6 x 2 “(200 x 92 x 50 میلیمتر)
وزن 1.5lbs (700g) (فقط متر)