تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود

TDS ، شوری ، اکسیژن ، PH ، ORP ، کنداکتیوی متر

نماینده و مرکز پخش TDS متر ، شوری متر ، اکسیژن متر ، PH ،متر ORP متر ، کنداکتیوی متر متر حرفه ای EXTECH DO700 تجهیزات اندازه گیری مشهد نمایندگی انحصاری و رسمی تجهیزات کمپانی EXTECH در ایران میباشد و توضیحاتی مختصر در مورد واحد های اندازه گیری این دستگاه تحلیل شده و به شرح ذیل میباشد اندازه,گيری مقدار دقيق رطوبت حجمی خاک در علوم کشاورزی، هيدرولوژی و خاک,شناسی بسيار حائز اهميت است. لذا استفاده از روشی که بتوان رطوبت خاک را در شرايط طبيعی و بدون دست خوردگی با سرعت و دقت بالا به دست آورد، بسيار با اهميت و کاربردی می,باشد. در سالهای اخير استفاده از دستگاه انعکاس سنج زمانی[1](TDR) که می,تواند رطوبت و شوری خاک را در مدت کوتاهی اندازه,گيری نمايد متداول شده است. در اين مطالعه تأثير ميزان رس و مقدار شوری خاک بر ضريب دی,الکتريک[2] (يا رطوبت حجمی خاک) اندازه,گيری شده با TDR در خاک های شور و غير شور مورد بررسی قرار گرفت. نمونه برداری از پنج نوع خاک در دو عمق سطحی (30-0) و عمقی (60-30) انجام شد رای اینکه از دقت PH مترمطمئن شویم ، باید به طور منظم کالیبره شوند برای درستی کار از محلول های بافر با PH استاندارد که به صورت یک دستورالعمل مورد پسند بین المللی ساخته می شوند استفاده می کنند .بافرها محلول های پاپداری هستند که یک حجم مشخص از تغییرات خاصی از PH را می پذیرند .واجب است که کالیبراسیون حداقل در٢ بافر با PH متفاوت ، که حداقل٣ واحد PH بالای رنج مورد کاربری است ، انجام شود.

توضیحات :

نماینده و مرکز پخش TDS متر ، شوری متر  ، اکسیژن متر ، PH ،متر  ORP متر ، کنداکتیوی متر متر حرفه ای EXTECH DO700
تجهیزات اندازه گیری مشهد نمایندگی انحصاری و رسمی تجهیزات کمپانی EXTECH در ایران میباشد و توضیحاتی مختصر در مورد واحد های اندازه گیری این دستگاه تحلیل شده و به شرح ذیل میباشد اندازه,گیری مقدار دقیق رطوبت حجمی خاک در علوم کشاورزی، هیدرولوژی و خاک,شناسی بسیار حائز اهمیت است. لذا استفاده از روشی که بتوان رطوبت خاک را در شرایط طبیعی و بدون دست خوردگی با سرعت و دقت بالا به دست آورد، بسیار با اهمیت و کاربردی می,باشد. در سالهای اخیر استفاده از دستگاه انعکاس سنج زمانی[۱](TDR) که می,تواند رطوبت و شوری خاک را در مدت کوتاهی اندازه,گیری نماید متداول شده است. در این مطالعه تأثیر میزان رس و مقدار شوری خاک بر ضریب دی,الکتریک[۲] (یا رطوبت حجمی خاک) اندازه,گیری شده با TDR در خاک های شور و غیر شور مورد بررسی قرار گرفت. نمونه برداری از پنج نوع خاک در دو عمق سطحی (۳۰-۰) و عمقی (۶۰-۳۰) انجام شد رای اینکه از دقت PH مترمطمئن شویم ، باید به طور منظم کالیبره شوند برای درستی کار از محلول های بافر با PH استاندارد که به صورت یک دستورالعمل مورد پسند بین المللی ساخته می شوند استفاده می کنند .بافرها محلول های پاپداری هستند که یک حجم مشخص از تغییرات خاصی از PH را می پذیرند .واجب است که کالیبراسیون حداقل در٢ بافر با PH متفاوت ، که حداقل٣ واحد PH بالای رنج مورد کاربری است ، انجام شود.

TDSمتر ، شوری متر  ، اکسیژن متر ، PH ،متر  ORP متر ، کنداکتیوی متر متر حرفه ای EXTECH DO700
محلول غلظت اکسیژن: ۰ تا ۴۰٫۰۰mg / L؛ اشباع: ۰-۲۰۰٫۰٪
pH برابر -۲٫۰۰ به ۱۹٫۹۹pH
میلی ولت -۱۹۹۹ به + ۱۹۹۹mV
هدایت ۰٫۰۰ به ۱۹۹٫۹mS
شوری ۰ تا ۱۰۰ppt
مقاومت ۰ تا ۱۰۰MΩ
ارزان قیمت
دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
ساخت آمریکا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به قسمت ضمیمه ها مراجعه نمایید.

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • EXTECH DO610
  • EXTECH DO600
  • EXTECH 407228
  • Comunicador de Campo HART

EXTECH DO700 Waterproof pH/mV/Conductivity/TDS/Salinity/Temp Meter
EXTECH DO705 Dissolved Oxygen Electrode
EXTECH DO703 Replacement Membrane Caps (3 caps)
EXTECH PH305 Spare pH/mV/Temperature Electrode
EXTECH EC605 Spare Polymer Conductivity Cell

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.