خرید دستگاه ارت تستر SRR4100

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

مرکز پخش انواع ارت تستر SRR4100
شرکت مشهد دقیق با داشتن چندین سال سابقه در زمینه واردات و عرضه انواع تستر مقاومت زمین با توجه به نیاز ها و درخواست های مکرر مشتریان خود اقدام به واردات و عرضه ارت تستر با میفیت بالا و قیمت ممناسب کرده است.ارت تستر دستگاهی است که برای اندازه گیری مقاومت زمین استفاده میشود و طرز کار ان به این صورت است که مقاومت بین دو نقطه از زمین را اندازه گیری می کند.
مشخصات کلی دستگاه :
محدوده اندازه گیری مقاومت :0/20/200/2000Ω
محدوده اندازه گیری ولتاژ :0~30V
رزولوشن :0.01Ω
دارای قابلیت نگهداری داده
دارای صفحه نمایش LCD
منبع تغذیه :6عدد باتری 1.5 ولتی
ابعاد :190 x 155 x 75 mm
وزن : 900گرم
دارای یک سال ضمانت
خدمات پس از فروش 5 ساله
جهت خرید محصول و ارتباط با شرکت مشهد دقیق، نماینده رسمی فروش محصول در ایران ، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
نمایندگی فروش ارت تستر ، قیمت خرید ارت سنج ، عرضه کننده انواع ارت سنج ، دستگاه تستر مقاومت زمین ، فروش ارت تستر دیجیتال ، ارت سنج حرفه ای

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • ارت-سنج-4-سیمه-4106
  • تستر مقاومت زمین
  • ارت سنج
  • ارت سنج
  • images (4)
  • ارت سنج

ارت سنج در صنعت
 تستر مقاومت زمین
در طراحی کارخانه ها و ساختمانها و یا سایت های کامپیوتری برای پیشگیری از خسارات ناشی از صائقه یا تغییر ولتاژ ناگهانی دانستن مقدار مقاومت زمین امری حائز اهمیت است .
گاهی براس سنجش و اندازه گیری مقاومت زمین جدا کردن آن بخش از مدار کار مشکلی است و دردسر زیادی را در پی دارد اما امروزه ارت سنج های کلمپ داری طراحی و توسعه داده شده اند که با کمک آنها دیگر دردسر های گذشته را برای اندازه گیری نخواهید داشت . طرز کار این ارت سنج ها به این گونه است شما برای اندازه گیری تنها کافیت است تا قسمت مورد نیاز خود را بین چنگک های این دستگاه قرار دهید و مقاومت اندازه گیری شده رو بر روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کنید .
البته ارت سنج های کلمپی معایبی نیز دارند نظیر لزوم وجود لوپ مقاومتی و اینکه این دستگاه ها در سیستم های تک ارتی کاربردی ندارند .
این ارت سنج ها کاربرد های زیادی دارند که از آن میان میتوان به‌ تیر های چراغ برق ، سیستم صائقه گیر ساختمان های خانگی یا کارخانجاتت، پست های خیابانی ، برج های مخابراتی ( ماکروویو یا رادیویی) اشاره کرد .
ارت سنج ها بسیار شبیه به دستگاه میگر می باشند و کارکرد آن ها بسیار شبیه به هم هستند . تفاوتی که وجود دارد اینست که رنج اندازه گیری دستگاه میگر در حد مگا اهم می باشد و رنج اندازه گیری ارت سنج در حد اهم می باشد .
همچنین میگر برای اندازه گیری مقاومت عایقی استفاده می شود  و ارت سنج برای اندازه گیری مقاومت الکترود و خاک در سیستم های اتصال به زمین استفاده می شود . یا برای انداز گیری مقاومت بین دو نقطه ی مختلف از زمین می باشند
ارت تستر های ساده و غیر کلمپی معمولا دارای سه عدد کانکشن هستند که به کمک میله ای فلزی امکان اتصال به زمین داشته و به نام الکترودهای جریان، زمین، و پتانسیل شناخته میشوند.

مشخصات فنی دستگاه :
محدوده اندازه گیری مقاومت :0/20/200/2000Ω
محدوده اندازه گیری ولتاژ :0~30V
رزولوشن :0.01Ω
دارای قابلیت نگهداری داده
دارای صفحه نمایش LCD
منبع تغذیه :6عدد باتری 1.5 ولتی
ابعاد :190 x 155 x 75 mm
وزن : 900گرم