تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود

لوکس متر دیجیتال و آنالوگ EXTECH LT300

لوکس سنج حرفه ای ، نور سنج حساس ، لایت متر دقت بالا ، خرید و فروش انواع لوکس متر آمریکایی EXTECH LT300 لوکس مترهایی که دارای پروپ جدا از دستگاه میباشند در عملیات اندازه گیری لوکس بهتر است زیرا میتوان جهت زاویه را راحت تر حرکت داد و راحت تر خواند برای اندازه‌گیری شدت روشنایی از لوکس‌متر استفاده می‌کنند. با بکارگیری لوکس‌متر در قبل و بعد از انجام محاسبات روشنایی، می‌توان به صحت محاسبات پی برد هر لوکس یک لومن بر متر مربع است (lm/m2) و یکای متناظر آن در پرتوسنجی که همان درخشندگی است معادل یک وات بر متر مربع است (W/m2). در واقع هیچ تابع تبدیلی یکتایی برای تبدیل لوکس به (W/m2) وجود ندارد. برای هر طول موج یک ضریب معین وجود دارد و تنها با دانستن طیف نور می‌توان دو واحد را به هم تبدیل کرد. طول موج ۵۵۵nm (سبز) بیشترین ضریب روشنایی را دارد. در این طول موج سیستم روشنایی انسان بیشترین حساسیت را دارد. برای یک منبع نور که تنها در این طول موج نورافشانی می‌کند کمترین مقدار انرژی نیاز است.

توضیحات :

لوکس سنج حرفه ای ، نور سنج حساس ، لایت متر دقت بالا ، خرید و فروش انواع لوکس متر آمریکایی EXTECH LT300
لوکس مترهایی که دارای پروپ جدا از دستگاه میباشند در عملیات اندازه گیری لوکس بهتر است زیرا میتوان جهت زاویه را راحت تر حرکت داد و راحت تر خواند برای اندازه‌گیری شدت روشنایی از لوکس‌متر استفاده می‌کنند. با بکارگیری لوکس‌متر در قبل و بعد از انجام محاسبات روشنایی، می‌توان به صحت محاسبات پی برد هر لوکس یک لومن بر متر مربع است (lm/m2) و یکای متناظر آن در پرتوسنجی که همان درخشندگی است معادل یک وات بر متر مربع است (W/m2). در واقع هیچ تابع تبدیلی یکتایی برای تبدیل لوکس به (W/m2) وجود ندارد. برای هر طول موج یک ضریب معین وجود دارد و تنها با دانستن طیف نور می‌توان دو واحد را به هم تبدیل کرد. طول موج ۵۵۵nm (سبز) بیشترین ضریب روشنایی را دارد. در این طول موج سیستم روشنایی انسان بیشترین حساسیت را دارد. برای یک منبع نور که تنها در این طول موج نورافشانی می‌کند کمترین مقدار انرژی نیاز است.

 • لوکس متر دیجیتال و آنالوگ EXTECH LT300
  وضوح به ۰٫۰۱
  بهره گیری از دیود عکس و تصحیح رنگ فیلتر
  کسینوس و اندازه گیری رنگاندازه گیری تا ۴۰،۰۰۰Fc / 400،۰۰۰Lux با ۰٫۰۱ rmax وضوح و دقت اساسی ± (۵٪ RDG + 0.5٪ FS)
  قابلیت نمایش میزان حداقل و حداکثر
  صفحه نمایش LCD بزرگ با bargraph آنالوگ
  نور پس زمینه برای قرائت در سطوح نور کم
  ارزان قیمت
  دارای یکسال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  ساخت آمریکا
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به قسمت ضمیمه ها مراجعه نمایید.

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.