تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود

لوکس متر و نور سنج تست رنگ LED

مرکز خرید و فروش و وارد کننده شدت سنج نور LED، روشنایی و رنگ سنج LED ، LED تستر ، لایت متر شدت نور و رنگ LED اکستچ EXTECH LT40 ، LT45 تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق نماینده انحصاری و وارد کننده برند های معتبر اندازه گیری و ابزار دقیق مانند EXTECH LUTRON FLUKE FLIR TES در ایران میباشد و میتوانید برای اندازه گیری هر پارمتر از دستگاه های این برند استفاده نمایید وعی از لامپ‌های حالت جامد است که از تکنولوژی دیود نورافشان استفاده می‌کند و به عنوان منبع روشنایی به کار می‌رود. این لامپ‌ها که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت به رنگ‌های دیگر توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند.LED مخفف کلمات Light emitting diode است معنی دیود ساطع کننده نور را می‌دهد. دیودهای ساطع کننده نور در واقع جزء خانواده دیودها هستند که دیودها نیز زیر گروه نیمه هادی‌ها به شمار می‌آیند. خاصیتی که LEDها را از سایر نیمه‌هادیها متمایز می‌کند این است که با گذر جریان از آنها مقداری انرژی به صورت نور ازآنها ساطع می‌شود.

توضیحات :

مرکز خرید و فروش و وارد کننده شدت سنج نور LED، روشنایی و رنگ سنج LED ، LED تستر ، لایت متر شدت نور و رنگ LED اکستچ EXTECH LT40 ، LT45
تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق نماینده انحصاری و وارد کننده برند های معتبر اندازه گیری و ابزار دقیق مانند EXTECH LUTRON FLUKE  FLIR TES در ایران میباشد و میتوانید برای اندازه گیری هر پارمتر از دستگاه های این برند استفاده نمایید وعی از لامپ‌های حالت جامد است که از تکنولوژی دیود نورافشان استفاده می‌کند و به عنوان منبع روشنایی به کار می‌رود. این لامپ‌ها که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت به رنگ‌های دیگر توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند.LED مخفف کلمات Light emitting diode است معنی دیود ساطع کننده نور را می‌دهد. دیودهای ساطع کننده نور در واقع جزء خانواده دیودها هستند که دیودها نیز زیر گروه نیمه هادی‌ها به شمار می‌آیند. خاصیتی که LEDها را از سایر نیمه‌هادیها متمایز می‌کند این است که با گذر جریان از آنها مقداری انرژی به صورت نور ازآنها ساطع می‌شود.

 • شدت سنج و نورسنج و تحلیل کننده رنگ LED اکستچ EXTEC LT45 ، LT40
  اندازه گیری نورپردازی LED  استاندارد
  قابلیت اندازه گیری و نمایش حداقل / حداکثر و میانگین
  کسینوس و اندازه گیری رنگ اصلاح شده
  خاموش و روشن شدن اتومات برای صرفه جویی در عملکرد باطری
  EXTECH LT40 مناسب برای چراغ LED سفید
  EXTECH LT45 مناسب برای چراغ LED  سفید، قرمز، زرد، سبز، آبی، و بنفش
  قیمت ارزان
  دارای یکسال گارانتی تعویض  ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  ساخت آمریکا
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به قسمت ضمیمه ها مراجعه نمایید.

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.