تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود
نماینده فروش انواع ماهی یاب New Product
5110017982 - نماینده فروش انواع ماهی یاب

دستگاه فیش فایندر از جمله دستگاه هایی است که برای پیدا کردن ماهی ها و ابزیان زیر اب استفاده میشود همانطور که می دانید یافتن ماهی ها زمان زیادی می خواهد این دستگاه در انواع مختلفی دارد یکی از انواع ان دارای دوربین میباشد که این دوربین به زیر اب فرستاده میشود و از مجیط زیر اب تصویر میفرستد و اما نوع دیگری از ان ها موجود است دارای سنسور می باشد و با استفاده از سنسور سیگنال هایی به اب می فرستد از برگشت سیگنال ها حضور ماهی و هر ابزی دیگری را نشان می دهد.

خرید ردیاب ماهی New Product
5110017979 - خرید ردیاب ماهی

یکی از دستگاه هایی که به ماهیگیران کمک میکند تا محل تجمع ماهی ها و تعدا و وزن ان ها و حتی عمق قرارگیری ان هارا نیز مشخص میکند.دستگاه های فیش فایندر انواع مختلفی دارند بعضی از ان ها دارای سنسوری هستند که با استفاده از ان محل ماهی هارا تشخیص میدهند و بعضی از ان ها مانند این مدل دارای دوربینی می باشد که ان را به زیر اب میفرستند و با استفاده از ان میتوان محیط زیر اب را در صفحه نمایش ببینیم

دستگاه ردیاب ماهی New Product
5110018000 - دستگاه ردیاب ماهی

یکی از دستگاه هایی که برای پیدا کردن محل تجمع ماهی ها استفاده میشود دستگاه فیش فایندر است این دستگاه با استفاده از دوربینی که به داخل اب فرستاده می شود می تواند از فضای زیر اب تصویر رنگی به صفحه نمایش خود میفرستد.شرکت مشهد دقیق نماینده رسمی فروش انواع دستگاه های فیش فایندر ارزان با قیمت مناسب.

خرید ردیاب ماهی New Product
5110017997 - خرید ردیاب ماهی

فیش فایندر ها انواع مختلفی دارند بعضی از ان ها دارای سنسور هستند که با استفاده از سیگنال هایی که دستگاه به درون اب میفرستد و برگشت ان ماهی یا هر ابزی دیگری را میتواند تشخیص دهد. نوع دیگری از این دستگاه نیز موجود می باشد که دارای دوربینی است که پس از این که به زیر اب

خرید دستگاه ماهی یاب New Product
5110017994 - خرید دستگاه ماهی یاب

یکی از مشکلات ماهیگیران در هنگام ماهی گیری پیدا کردن محل تجمع ماهی ها می باشد این دستگاه کمک میکند تا به راحتی بتوانید محل تجمع ماهی ها تعداد نوع و حتی وزن ان ها را در عمق معین مشخص کند.این دستگاه دارای دوربینی می باشد که ان را به زیر اب میفرستند و تصویر زیر اب را به صورت تمام رنگی به صفحه نمایش می فرستد.

نماینده فروش انواع فیش فایندر New Product
5110017990 - نماینده فروش انواع فیش فایندر

با استفاده از این دستگاه میتوان زیر اب را به صورت تمام رنگی مشاهده کرد.این دستگاه دارای دوربینی است که ان را به زیر اب میفرستند و دوربین تصویر را به صفحه نمایش ال سی ان میفرستد و به راحتی فضای زیر اب قابل مشاهده است.یکی از دستکاه هایی است که برای محققان زیست محیطی بسیار کابرد دارد چرا که از اتلاف وقت جهت پیدا کردن ماهی ها جلوگیری میکند.

دستگاه فیش فایندر New Product
5110017987 - دستگاه فیش فایندر

دستگاه فیش فایندر یکی از دستگاه هایی است که برای پیدا کردن ماهی ها در زیر اب محل تجمع ان ها تعداد و حتی نوع و وزن ان ها را نیز میتواند تا عمق معینی مشخص کند.یکی از مهم ترین کابردهای ان برای ماهیگیران می باشد که وقت کمتری صرف پیداکردن ماهی ها بکنند.

خرید ماهی یاب New Product
5110017954 - خرید ماهی یاب

معمولا پیدا کردن محل تجمع ماهی ها به دلیل اینکه در زیر اب هستند کار اسانی نیست و نیازمند صرف وقت زیاد است به همین دلیل استفاده از دستگاه هایی مانند فیش فایندر میتواند کمک بسیاری به تسریع این عمل کند.دوربینی که برای این دستگاه طراحی شده است از کیفیت بالایی برخوردار است و میتواند در محیط های با نور کم نیز به راحتی تصویربرداری کند.

فروش فیش فایندر ارزان New Product
5110017951 - فروش فیش فایندر ارزان

یکی از دستگاه هایی که به کمک ماهیگیران و محققان زیست محیطی امده تا به راحتی بتوانند محل تجمع ماهی ها را پیدا کنند دستگاه fish finder یا ردیاب ماهی می باشد که با استفاده از سنسور های مخصوص خود میتواند محل تجمع ماهی ها را پیدا کند. این دستگاه قابلیت تشخیص ماهی با اندازه های متفاوت را دارد. این نوع از انواع فیش فایندر ها دارای دوربین میباشد که دوربین به زیر اب فرستاده میشود و تصویر را به صفحه نمایش خود می فرستد تا کاربر بتواند زیر اب را ببیند.

نماینده فروش fish finder New Product
5110017947 - نماینده فروش fish finder

فیش فایندر ها از جمله دستگاه هایی است که برای یافتن ماهی ها در اب استفاده می شوند. این دستگاه با استفاده از سنسور های خود که برای ردیابی ماهی ها تنظیم شده اند به راحتی میتواند ماهی را ردیابی کرده و محل تجمع ان هارا نشان دهد.این دستگاه هم چنین برای محققان زیست محیطی کاربرد بسیاری دارد .

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.