کیت مولتی متر و کلمپ آمپرمتر دیجیتال Fluke 116/323 HVAC Combo Kit

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

 مولتی متر و کلمپ آمپرمتر پیشرفته و حرفه ای فلوک Fluke 116/323 HVAC Combo Kit:
شرکت مشهد دقیق وارد کننده و مرکز پخش و خرید و فروش انواع مولتی متر دیجیتال ، کلمپ آمپرمتر ، میگر ، دستگاه تزریق جریان و ولتاژ ، های پات ، ارت سنج ، دوربین ترموویژن ، دوربین حرارتی ، ویدئو اسکوپ ، از برندهای معتبر جهان مانند فلوک ، هیوکی ، المپیوس ، کیوریتسو ، یونیتی ، ادیتل ، مزولب ، در ایران می باشد و کلیه اقلام این برند ها را با ارزان ترین قیمت تقدیم می کند.
کیت مولتی متر و کلمپ آمپرمتر دیجیتال فلوک Fluke 116/323 HVAC Combo Kit : تمام مولتی مترها با جزئی اختلاف مانند یکدیگر هستند. مولتی متر دیجیتال از یک قاب متحرک تشکیل شده است که در داخل یک میدان مغناطیسی دائمی قرار گرفته و میزان چرخش آن را سیگنال نشان می دهد. وقتی جریان معینی از قاب عبور می کند، صفحه دیجیتال متصل به آن تغییر کرده و مقدار جریان را نشان می دهد.
مشخصات مولتی متر فلوک fluke 116:
حداکثر ولتاژ بین هر ترمینال و زمین زمین 600 V
عمر باتری 400 ساعت
معمولی و بدون نور پس زمینه
وضوح تصویر 600.0 میلی ولت
فرکانس 45 هرتز تا 500 هرتز
وزن 550 گرم
مشخصات کلمپ آمپرمتر فلوک fluke 323:
محدوده اندازه گیری : AC 400.0
فرکانس : 45 هرتز تا 65 هرتز
محدوده ولتاژ AC 600.0 V
محدوده مقاومت / وضوح تصویر 400.0 4000 / Ω Ω
دارای گارانتی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خرید با شماره های ارتباطی ما در سایت ایران بی تی ام تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
مولتیمتر fluke ، آمپرمتر کلمپی fluke ، کلمپ انبری fluke ،مولتی متر دیجیتال، قیمت مولتی متر ، عرضه انواع کلمپ آمپر متر

116-323 hvac kit v2 fluke مولتی متر

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

 • های ولتاژ MEGGER
 • digital-micro-ohmmeters- میکرو اهم متر
 • digital-timers-98595-2698187
 • CSU600A-AT-Current-Supply-Units-from-Megger-تزریق کننده جریان
 • cm500 MEGGER میگر
 • Fluke113C مولتی متر
 • fluke 114-0 مولتی متر دیجیتال
 • Ferrolux-FL-10 رعد یاب
 • MUK212-Meggers-INGVAR-System منبع جریان
 • sebakmt MEGGER
 • SEBA KMT EasyLoc Cable Locator
 • spg40-mobil_01
 • SebaKMT MFM 10 تستر عایق
 • ترمال کمرا ، ترموویژن
 • TM1800CircuitBreakerAnalyserExpertinclCABAWin_3585 تستر بریکر

مشخصات مولتی متر
کلمپ چیست ؟
امروزه مولتی مترهای دیجیتال نسبت به نوع آنالوگ بیشتر مورد استفاده قرار می گبرند زیرا دارای طول عمر بیشتر ، دقت بالاتر و ارزانتر از نوع آنالوگ می باشند و همچنین بسیاری از آنها قابلیت اتصال به کامپیوتر را نیز دارند و لذا می توان با متصل کردن آنها به کامپیوتر و انتقال کمیت های اندازه گیری شده به کامپیوتر ، از این کمیت ها در برنامه های نوشته شده استفاده کرد و به این طریق دستگاه هایی را کنترل کرد . بر روی مولتی مترهای دیجیتالی یک صفحه نمایش جهت نمایش مقادیر اندازه گیری شده وجود دارد که در قسمت بالای مولتی متر تعبیه شده است . تقریباً در وسط مولتی متر یک سلکتور قرار دارد که دارای ضرایب و رنج های متعددی می باشد . این رنج ها عبارتند از رنج ولتاژ AC ، رنج ولتاژ DC ، رنج جریان AC ، رنج جریان DC ، رنج مقدار اهمی مقاومت و رنج ظرفیت خازن که این رنج ها ممکن است دستی و یا اتوماتیک باشند . در رنج دستی به ازای هر کمیت ، چند محدوده ایجاد شده است که هر محدوده باید به صورت دستی و توسط سلکتور انتخاب شود . مثلاً در شکل (1) تمامی رنج ها به صورت دستی هستند . اما در رنج اتوماتیک برای هر کمیت فقط یک محدوده در نظر گرفته می شود و این محدوده تمامی مقادیر ممکن را شامل می شود . معمولاً برای اندازه گیری ظرفیت خازن علاوه بر رنج مربوط به ظرفیت خازن ، دو ترمینال جهت قرار گرفتن پایه های خازن درون آنها ، بر روی مولتی متر تعبیه می شود که این دو ترمینال در شکل (1) در سمت چپ سلکتور قابل مشاهده است . اکثر مولتی مترها همچنین توانایی تست دیود و ترانزیستور را دارند . برای تست دیود و ترانزیستور از یکی از ضرایب سلکتور که با علامت اختصاری دیود مشخص شده است استفاده می شود . یکی از ضرایب سلکتور با علامت موزیک مشخص می شود که اگر سلکتور روی این علامت باشد و دو سیم مولتی متر را به هم متصل کنید از مولتی متر صدای بوق به گوش می رسد که برای نشان دادن اتصال دو نقطه به یکدیگر از آن استفاده می شود و به آن تست بیزر می گویند . بر روی بعضی از مولتی مترها دکمه ای به نام Hold وجود دارد که این دکمه برای ضبط کردن مقادیر اندازه گیری شده به کار می رود . یعنی اگر هنگام اندازه گیری یک کمیت ، این دکمه را فشار دهید مقدار اندازه گیری شده روی صفحه نمایش ثابت می ماند و تا زمانی که دکمه Hold مجدداً فشار داده نشود مقادیر ضبط شده پاک نمی شود و دستگاه قادر به اندازه گیری کمیت دیگری نمی باشد . هنگامی که از رنج های غیر اتوماتیک استفاده می کنیم برای محافظت از مولتی متر باید ابتدا بیشترین ضریب رنج را انتخاب کنیم و اگر دقت اندازه گیری کافی نبود ضریب سلکتور را کاهش می دهیم .

کیت مولتی متر و کلمپ آمپرمتر دیجیتال فلوک Fluke 116/323 HVAC Combo Kit
Having the right tool for the job is essential. Having all the right tools when you need them is even better. The Fluke 116/323 HVAC Combo Kit gives you the best in a versatile, rugged multimeter and a fast-acting, general purpose clamp meter.
The Fluke 116 comes with the Fluke 80BK-A integrated DMM temperature probe; no need to carry a separate thermometer. The microamp function allows flame sensor measurement down to 0.1 microamps. The AutoV/LoZ function prevents false readings caused by ghost voltage. The Fluke 116 also has a large white LED backlight for work in poorly lit areas. It measures resistance, continuity, frequency, and capacitance and provides Min/Max/Average readings with elapsed time to record signal fluctuations.
Fluke 116 multimeters are independently tested for safe use in CAT III 600V environments.
True RMS measurements and optimized ergonomics make the Fluke 323 True RMS Clamp Meter the best general purpose clamp meter for commercial and residential electricians. The Fluke 323 model is ideally suited for current measurements up to 400 A in tight cable compartments.
Together, the Fluke 116 HVAC Multimeter and 323 True RMS Clamp Meter give electricians the right tools for the job.

مشخصات فنی دستگاه :
دقت برای 1 سال پس از کالیبراسیون تعیین می شود، در عملیات
درجه حرارت از 18 تا 28 درجه سانتیگراد، با رطوبت نسبی در
0٪ تا 90٪.
مشخصات دقیق به صورت زیر می باشد:
± (٪ از خواندن) + [شمارش])
حداکثر ولتاژ بین هر
ترمینال و زمین زمین
600 وات
حفاظت در برابر ولتاژ 6 کیلو ولت در IEC 61010-1 600 V
CAT III، درجه آلودگی 2
صفحه نمایش دیجیتال: 6000 شمار، به روز رسانی 4 / ثانیه
نوار 33 قطعه نوار، به روز رسانی 32 / ثانیه
دمای عملیاتی -10 ° C تا + 50 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C تا + 60 ° C
باتری 9 ولت قلیایی، NEDA 1604A /
IEC 6LR61
عمر باتری 400 ساعت معمولی، بدون نور پس زمینه