مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک FLUKE 117

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

عرضه کننده مولتی متر فلوک FLUKE 117
شرکت مشهد دقیق مرکز پخش کلیه  تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مانند انواع فلومتر ها ، فلومتر آلتراسونیک ، فلومتر توربینی ، سطح سنج ، مولتی متر ، دوربین حرارتی ، ویدئو اسکوپ ، تستر باطری ، تستر رله ، های پات ، ردیاب کابل زیر زمینی ، عیب یاب کابل ، از برندهای  FLUKE  NEC  MEGGER ژنرال الکتریک ، FLIR  در ایران می باشد.
اندازه گیری مقاومت: کلید سلکتور را روی بیشترین پله (Range) مقاومت قرار می دهیم، فیش سیاه رنگ را درون ترمینال (-) یا (com) مشترک و فیش قرمز به درون ترمینالی که مربوط به مقاومت یا (+) است قرار می دهیم. سر دیگر آنها را به طرز مناسبی به طرفین مقاومت مورد نظر وصل می کنیم و مقاومت را می خوانیم.ب) طرز اندازه گیری ولتاژ مستقیم: سلکتور را برروی Dc آورده و فیش سیاه رنگ را درون ترمینال (com) و فیش قرمز را درون ترمینال (+) یا ترمینالی که مربوط به ولت است قرار می دهیم. سر دیگر آنها را به طور مناسب به قطبین مولد یا دو نقطه از مدار وصل می کنیم و ولتاژ را اندازه گیری می کنیم.
مشخصات کلی دستگاه :
اندازه گیری ولتاژ تا 600 ولت
دارای کیف حمل
دارای پراپ اندازه گیری ولتاژ
مقاوم در برابر ضربه دارای گارانتی
ساخت آمریکا
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خرید با شماره های موجود در سایت ایران بی تی ام تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
FLUKE ، آمپرمتر FLUKE ، خرید و فروش مولتی متر FLUKE ، مولتی متر ارزان قیمت FLUKE ،مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک FLUKE 117

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • fluke 114-0 مولتی متر دیجیتال
  • fluke 115-مولتی متر
  • Fluke113C مولتی متر
  • 51cOg1sCCyL._SL500_AA300_
  • 116-323 hvac kit v2 fluke  مولتی متر
  • ....
  • مولتی متر FLUKE 116

مشخصات مولتی متر 
پارامتر های مورد اندازه گیری توسط مولتی متر
مولتی متر ( Multimeter ) یک وسیله اندازه گیری است که توانایی اندازه گیری کمیت های الکتریکی ولتاژ ، جریان و مقدار اهمی مقاومت را داراست . بعضی از مولتی مترها می توانند فرکانس سیگنال متناوب و ظرفیت خازن را نیز اندازه بگیرند و همچنین به وسیله آنها می توان پایه های دیودها و ترانزیستورها را تشخیص داده و به سالم و یا معیوب بودن آنها پی برد . همچنین به وسیله مولتی متر می توان اتصال های مدار را تست کرد . به مولتی متر ، آوومتر ( AVOmeter ) نیز می گویند که AVO از حروف اول کلمات Volt ، Amper و Ohm گرفته شده است زیرا آوومترها ( مولتی مترها ) این سه کمیت را می توانند اندازه بگیرند . برای اندازه گیری مقدار اهمی مقاومت توسط مولتی متر ، باید پس از انتخاب رنج مربوط به مقاومت ، سیم های مولتی متر را به دو سر مقاومت وصل کرد و مقدار اندازه گیری شده توسط مولتی متر را قرائت کرد . البته اگر مقاومت مورد نظر در مدار قرار دارد باید دقت نمود که این مقاومت با المان های دیگری موازی نباشد چون در این صورت مقدار مقاومت به طور صحیح بدست نمی آید . برای اندازه گیری جریان AC یا DC گذرنده از یک المان در مدار ، باید پس از انتخاب رنج مربوط به جریان AC یا DC ، مولتی متر را به صورت سری با آن المان در مدار قرار داد تا تمامی جریان گذرنده از آن المان از مولتی متر نیز بگذرد و سپس مقدار جریان اندازه گیری شده را قرائت کرد . در این حالت مولتی متر مقاومت بسیار کمی داشته و بر روی کمیت های مدار تأثیری نمی گذارد . اما برای اندازه گیری ولتاژ AC یا DC دو سر یک المان ، باید پس از انتخاب رنج مربوط به ولتاژ AC یا DC ، مولتی متر را به دو سر آن المان وصل کرد یعنی در این حالت مولتی متر با آن المان موازی می شود . سپس مقدار ولتاژ اندازه گیری شده را قرائت کرد . در این حالت مولتی متر مقاومت زیادی داشته و جریان بسیار کمی از آن عبور می کند و لذا بر روی کمیت های مدار تأثیری نمی گذارد . مولتی مترها به دو دسته کلی مولتی مترهای دیجیتال و آنالوگ تقسیم می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.
مولتی متر دیجیتال : مولتی متر دیجیتال کمیت های اندازه گیری شده را به صورت رقم و یا ارقامی بر روی صفحه نمایش نشان می دهد و معمولاً واحد کمیت اندازه گیری شده را نیز به طریق مناسبی نمایش می دهد .

مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک FLUKE 117
With its integrated non-contact voltage detection and the AutoV/LoZ function preventing false readings caused by ghost voltage, the Fluke 117 Electrician’s Multimeter is the ideal multimeter for electricians. In fact, users around the world have said their 117 is an investment in accuracy. The Fluke 117 provides Min/Max/Average readings, measuring frequency and capacitance. With its easy-to-use design, the Fluke 117 will save you time, allowing you to move from job to job with ease.
Engineered and Tested with Your Safety on the Job in Mind
We test our 117 Multimeters for safe use in CAT III 600V environments. This is the ideal meter for your electrical work because:
The large white LED backlight helps you work in poorly lit areas
VoltAlertTM technology gives you fact, go/no go non-contact voltage detection
AutoVolt and Low Input Impedance modes provide faster, more accurate readings

مشخصات فنی دستگاه :
حداکثر ولتاژ بین هر ترمینال و زمین زمین
600 وات
حفاظت در برابر ولتاژ 6 کیلو ولت در IEC 61010-1 600 V
CAT III، درجه آلودگی 2
فیوز برای ورودی 11 A، 1000 V FAST فیوز
(Fluke PN 803293)
صفحه نمایش دیجیتال: 6000 شمار، به روز رسانی 4 / ثانیه
نوار 33 قطعه نوار، به روز رسانی 32 / ثانیه
دمای عملیاتی -10 ° C تا + 50 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C تا + 60 ° C
باتری 9 ولت قلیایی، NEDA 1604A /
IEC 6LR61
عمر باتری 400 ساعت معمولی، بدون نور پس زمینه