تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود

قیمت فروش فیوژن اسپلایسینگ حرفه ای

خرید دستگاه جوش کابل فیبر نوری اسپلایسینگ فیوژن پیشرفته DecFuse DEC37 بازرگانی ایران بی تی ام تامین کننده و ارائه دهنده کلیه تجهیزات مخابراتی و صنعتی در ایران میباشد این شرکت افتخار نمایندگی انحصاری برند DecFuse را داراست که شامل تجهیزاتی از قبیل فیوژن ، عیب یاب و تستر های فیبر نوری ، ردیاب کابل ، مسیر یاب کابل های مخابراتی و فیبر نوری و.. میباشد دستگاه فیوژن فیبر نوری قابل حمل به این دلیل که می توان آنها را به هر نقطه ای حمل کرد کارایی بیشتر خود را نشان داده اند و جایگزین دستگاه فیوژن ثابت گشته اند. دستگاه های فیوژن نیاز به یک اپراتور مجرب، آموزش دیده و دقیق دارند زیرا هر گونه خطایی در زمان فیوژن باعث تضعیف و خرابی فیوژن می گردد.کابل های فیبر نوری که دارای تعداد کر های مشخصی می باشند به صورت End to End متصل می گردند. حاصل این اتصال برقرای ارتباط فیبر نوری با سرعت بسیار بالا و با توانایی انتقال دامنه گسترده ای از اطلاعات می با شد.

توضیحات :

خرید دستگاه جوش کابل فیبر نوری اسپلایسینگ فیوژن پیشرفته DecFuse DEC37
بازرگانی ایران بی تی ام تامین کننده و ارائه دهنده کلیه تجهیزات مخابراتی و صنعتی در ایران میباشد این شرکت افتخار نمایندگی انحصاری برند DecFuse را داراست که شامل تجهیزاتی از قبیل فیوژن ، عیب یاب و تستر های فیبر نوری ، ردیاب کابل ، مسیر یاب کابل های مخابراتی و فیبر نوری و.. میباشد دستگاه فیوژن فیبر نوری قابل حمل به این دلیل که می توان آنها را به هر نقطه ای حمل کرد کارایی بیشتر خود را نشان داده اند و جایگزین دستگاه فیوژن ثابت گشته اند. دستگاه های فیوژن نیاز به یک اپراتور مجرب، آموزش دیده و دقیق دارند زیرا هر گونه خطایی در زمان فیوژن باعث تضعیف و خرابی فیوژن می گردد.کابل های فیبر نوری که دارای تعداد کر های مشخصی می باشند به صورت End to End متصل می گردند. حاصل این اتصال برقرای ارتباط فیبر نوری با سرعت بسیار بالا و با توانایی انتقال دامنه گسترده ای از اطلاعات می با شد.

فیوژن اسپلایسینگ حرفه ای DecFuse DEC37
الیاف :SM، MM، DS، NZDS
میانگین زمان حرارت ۱۰ ثانیه
حالت ترازبندی ۳۶ ثانیه
دارای ال سی دی ۵٫۱ اینچ
دارای باطری
آداپتور AC: 100 ورودی ~ ۲۴۰V، ۵۰ / ۶۰HZ
دمای عملیات -۱۰ ~ + ۵۰ ℃، رطوبت ۰ ~ ۹۵٪
قیمت مناسب
کاربرد آسان
دارای یکسال گارانتی تعویض

نحوه کار با فیوژن

نام قطعات فیوژن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به قسمت ضمیمه ها مراجعه نمایید.

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.