سفارش تست عایق کابل

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

ثبت سفارش و خرید های تست ولتاژ بالا AD-GIS
جهت ثبت سفارش خود و یا دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت ایران بی تی ام با شرکت مشهد دقیق در ارتباط باشید و این دستگاه های پات را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا تهیه نمایید.
اطلاعات عمومی در مورد تست ولتاژ سری GIT مدل  AD-GIS:
GIT GIS مجموعه ای از ولتاژ بالا شامل تقویت ولتاژ بالا، اندازه گیری ولتاژ بالا، ترانس ولتاژ بالا، خازن های اتصال ولتاژ بالا و تمام اجزای در یک فضای مهر و موم شده است. ولتاژ بالا تولید شده دارای دو حالت است: با استفاده از القای تحرک و ظرفیت تست شی برای تحقق رزونانس ولتاژ تست، برای به دست آوردن ولتاژ بالا، جریان بالا از تست شی . یکی دیگر از این استفاده ها به دست آوردن ولتاژ مورد نیاز به طور مستقیم از ترانسفورماتور ولتاژ بالا می باشد.
این دستگاه به طور گسترده ای برای ولتاژ بالا، ظرفیت بزرگ تجهیزات GIS قدرت عایق مقاومت ولتاژ، آزمون تخلیه جزئی و آزمون دقت GIS ترانسفورماتور، مناسب برای ایستگاه GIS، تولید کننده تجهیزات قدرت GIS، سازنده دیگ بخار برق نوع حوضه.
امکانات دستگاه:
ولتاژ بالا به دست آمده به خوبی بسته و محافظت شده در ظروف محافظت از ایمنی فرد، بدون هیچ دخالت خارجی
اندازه گیری دقیق آزمون
اگر اضافه کردن یک رابط با فشار بالا ولتاژ بالا، این می تواند ولتاژ بالا منجر شود، که می تواند آزمایش ولتاژ با ولتاژ های سنتی مختلف را انجام دهد.
امن ترین نوع آزمون ولتاژ بالا نیز می باشد.
کمپانی Adleer انگلستان امروزه از بهترین شرکت های جهان امروزی به حساب می آید. چون تمامی  محصولات خود را با نشان استاندارد و کیفیت عالی به بازار عرضه می کند و با قیمت های رقابتی با شرکت های دیگر به فروش می رساند. از دیگر مزایای شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی ادلر می توان به یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آن اشاره کرد.

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • TEKON-catalog-201712-copy-212x300
  • 20170504104857_23334-1-120x300
  • ADWG-S
  • 20110819053622-0
  • 20110818051125-0
  • AD-RTG

هایپات به چه معناست؟
هایپات ها چه کاری انجام می دهند؟
چرا هایپات ها پرکاربردند؟
واژه HIPOT یا HI POT مخفف واژه HIGH POTENTIAL است.
برای اینکه بدانیم تست HI POT چیست و چگونه انجام می شود، لازم است در ابتدا تئوری تست HI POT را تشریح کنیم. گاهی اوقات این تست، تست استقامت دی الکتریک نامیده می شود و به منظور تشخیص قدرت عایقی بین حامل های جریان فشار قوی و متعلقات آنها بکار می رود. این تست با اعمال یک ولتاژ بالا به هادی ها و متعلقات آنها انجام می گیرد و میزان جریان نشتی جاری شده بین عایق اندازه گیری می شود. بر طبق نظریه اگر یک مقدار ولتاژ بالاتر از ولتاژ نامی هادی به عایق اعمال گردد و بدون اینکه شکست (که نتیجه آن جریان نشتی بزرگی می باشد) اتفاق بیفتد، آنرا تحمل کند آنگاه هادی مورد تست در شرایط کار نرمال خود بدون هیچ مشکلی راه اندازی می گردد. این تست بر روی کابل های ولتاژ بالا و باسبار ها صورت می گیرد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا قیمت دستگاه می توانید با نماینده انحصاری کمپانی ادلر انگلستان در ارتباط باشید و این دستگاه را با قیمتی مناسب و یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش که از خدمات ویژه این دستگاه می باشد استفاده نمایید.

مشخصات فنی دستگاه:
درجه ولتاژ: 100kV، 200kV، 250kV، 300kV، 500kV، 750kV، 1000kV؛
ظرفیت: 50-2000 کیلو وات؛
حالت ولتاژ بالا تولید: افزایش ولتاژ ترانسفورماتور ولتاژ و رزونانس سری (فرکانس قدرت، تبدیل فرکانس)؛
تمام روش های افزایش ولتاژ یک سطح افزایش ولتاژ است، بدون نیاز به ولتاژ افزایش آبشار؛
ولتاژ ورودی: 0.35-10kV؛
ظرفیت تخلیه جزئی: ولتاژ 3 پیک (محیط نرمال)؛
ولتاژ امپدانس: 5٪؛
افزایش دما: بیش از 65 کیلو وات (50 هرتز) زمانی که جریان امتیاز 60 دقیقه عمل می کند.
لوازم جانبی
پایه لوازم جانبی: ژنراتور ولتاژ بالا، خازن اتصال ولتاژ بالا، تقسیم ولتاژ بالا، کنسول و راکتور جبران کم ولتاژ، تستر تخلیه جزئی، قدرت اینورتر.
لوازم جانبی اختیاری: ترانسفورماتورهای ولتاژ بالا، سوئیچ تست فاز و اینترفیس های عایق از حوضه های بارگذاری سازندگان مختلف.