معرفی توان سنج نوری TC-308

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

آشنایی با پاور آنالایزر TC-308:
یکی از دستگاه های جدید عرضه شده توسط شرکت مشهد دقیق دستگاه توان سنج فیبر نوری است.این دستگاه برای اندازه گیری قدرت سیگنال کابل استفاده می شود.سایر دستگاه های اندازه گیری نور عبارتند از رادیومتر ،فتومتر، لیزر پاور متر و لایت متر یا لوکس متر.
موارد مهم در انتخاب یک توان سنج
1-پارامترهای قابل اندازه گیری (ولتاژ، جریان، توان، ضریب توان، توان راکتیو و …) و محدوه اندازه گیری این پارامترها
2-دقت اندازه گیری پارامترها
3-قابلیت آنالایزهای مختلف(Standby،هارمونیکی ولتاژ و جریان تا هارمونیک 99 ام،هارمونیک کلی THD-F)
4-رسم دیاگرام گرافیکی
مشخصات کلی دستگاه :
کاربری اسان
قابل استفاده برای اندازه گیری توان کابل فیبر نوری
اندازه گیری طیف گسترده ای از قدرت
کاربر تابع خود کالیبراسیون
دارای صفحه نمایش lcd  با نور پس زمینه قابل تنظیم
کم مصرف (240ساعت کار مداوم)
خاموش شدن خودکار 10 دقیقه بعد از اخرین عملکرد
دارای یکسال ضمانت
خدمات پس از فروش 12 ساله
شرکت ایران بی تی ام  نماینده رسمی و انحصاری فروش این محصول در ایران  می باشد . شما می توانید این دستگاه را با کیفیت مناسب و قیمت مطلوب از این شرکت تهیه کنید .
کلمات کلیدی :
قیمت توان سنج TC-308، خرید توان سنج TC-308، انواع توان سنج ، توان سنج کابل فیبر نوری ،توان سنج دیجیتال TC-308 ، توان سنج دستی .

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • پاور آنالایزر
  • پاور آنالایزر
  • پاور آنالایزر
  • پاور آنالایزر
  • پاور آنالایزر
  • پاور آنالایزر
  • پاور آنالایزر

اثر هارمونیک چیست ؟
پاور آنالایزر ها چگونه کار می کنند ؟
جزئیات تست های سنجش قدرت الکتریسیته چیست ؟
پاور آنالایزریا هارمونیک آنالایزر برای اندازه گیری چنین پارامترهائی نظیر ولتاژ ، جریان ، اغتشاش هارمونیک و بسیاری از پارامترهای کیفی توان طراحی شده اند.پاورآنالایزر به همراه نرم افزار برای آنالیز، و همچنین پراب و کلمپ جهت اندازه گیری جریان و ولتاژ سه فاز میباشد.پاور آنالایزر یک ابزار ضروری برای هر مدارالکتریکی است. به کمک پاور آنالایزر می توانید ولتاژ باتری تان را قبل و بعد از پرواز چک کنید، پک باتری تان را بالانس کنید، جریان، ولتاژ و توان سیستم تان را چک کنید. به کمک این پاور آنالایزرها، همه این کارها را خواهید توانست انجام دهید.
بالا نسر
مدار بالانسر داخلی پاور آنالایزر می تواند باتری شما را بدون نیاز به اتصال به شارژر، بالانس نماید. باتری به ولتاژ پائین ترین سل، بالانس می شود.
هارمونیک چیست؟
هارمونیک ها، ولتاژ و جریانهای الکتریکی هستند که در شبکه قدرت بر اثر نوعی از بارهای الکتریکی به وجود می‌آیند. جهان امروز، نیازمند پروسه های اتوماتیک، سریع تر و قابل انعطاف تری است و این به منزله آن است که مدارات کنترلی باید هر چه بیشتر در دستگاه ها نصب شوند. مدارات قدیمی با کنتاکتور کنترل می شدند حال آنکه امروزه کلیه کنترل ها توسط نیمه هادی ها صورت می گیرد. همچنین نیاز به منبع تغذیه دائمی در نقاط حساسی مثل بانک ها، بیمارستان ها، مراکز حفاظتی و استفاده روز افزون از منابع تغذیه دائمی UPS را موجب شده است.مهمترین پارامتر اندازه گیری هارمونیک ها THD است که به صورت درصد بیان می شود. نسبت مجموع کلیه مولفه ها به مولفه اصلی است.
علت ایجاد هارمونیک چیست؟
وقتی که یک بارغیرخطی مانند یکسوکنندﻩها به سیستم قدرت متصل می‌شود باعث به وجود آمدن جریانی می‌شوند که دقیقا سینوسی نیست. شکل موج جریان می‌تواند بسته به نوع بار و در اثر متقابلش با دیگر اجزا سیستم بکلی پیچیده شود. صرف نظر از پیچیدﮔﻰها شکل موج جریان که از طریق تجزیه و تحلیل سری فوریه توضیح داده می‌شود، این امکان وجود دارد که موج را به یک موج ساده تجزیه کرد که در فرکانس سیستم قدرت، در مضرب صحیحی از فرکانس اصلی رخ دهد. نمونه‌های بیشتر از بارهای غیر خطی شامل تجهیزات دفتری و اداری معمول، مانند کامپیوترها و پرینترها و همچنین درایوهای با سرعت قابل تنظیم هستند.پاورمترها Powermeter دستگاههائی هستند که برای محاسبه توان ، انرژی ، توان اکتیو و راکتیو ، فاکتور توان و اندازه‏ گیری ولتاژ ، جریان طراحی گردیده‏ اند .همانطور که میدانید توان معرف انرژی در واحد زمان می باشد و با واحد وات اندازه گیری می شود و در الکتریسیته از حاصل ضرب ولتاژ در جریان به دست می‏آید . این در حالی است که در سیستمهای الکتریکی ، خصوصا در جریان متناوب نیاز به آنالیز بسیاری از فاکتورها می باشد که در تولید و نحوه انتقال انرژی و مصرف آن درتجهیزات الکتریکی بسیار موثر می باشند . پاور آنالایزر یا هارمونیک آنالایزر برای اندازه گیری چنین پارامترهائی نظیر ولتاژ ، جریان ، اغتشاش هارمونیک و بسیاری از پارامترهای کیفی توان طراحی شده اند . این تجهیز به همراه نرم افزار برای آنالیز ، و همچنین پراب و کلمپ جهت اندازه گیری جریان و ولتاژ سه فاز می باشد .
دستگاه اندازه گیری توان(پاور آنالایزر)
ولتاژ (ولت)، جریان (آمپر)، توان (وات) و ظرفیت توان (آمپر-ساعت) را می تواند اندازه گیری نماید.
کمیتهای قابل اندازه گیری پاورمترها(پاورآنالایزرها):1) جریان AC/DC 2)ولتاژAC/DC 3فرکانس 3)ضریب توان 4)وات ساعت 5)توان اکتیو 6)توان راکتیو 7)زاویه فاز 8)توان واقعی 9)توان ظاهری
پاورآنالایزرها (پاورمترها)انواع مختلفی دارند:
1) پاور انالایز گرافیکی با کلمپ فلکسیبل
2)وات متر کلمپی
3)پاور آناالایزر نشتی جریان
4) پاور آنالایزر تک فاز و3 فاز هارمونیک
5) پاورمتر
6) وات متر
7) پاور آنالایزر تک فاز
8)پاور انالایزر سه فاز

مشخصات فنی دستگاه :
کاربری اسان
قابل استفاده برای اندازه گیری توان کابل فیبر نوری
اندازه گیری طیف گسترده ای از قدرت
کاربر تابع خود کالیبراسیون
دارای صفحه نمایش lcd  با نور پس زمینه قابل تنظیم
کم مصرف (240ساعت کار مداوم)
خاموش شدن خودکار 10 دقیقه بعد از اخرین عملکرد