ترانسمیتر دما ادلر ADIT-619PT

ترانسمیتر دما ادلر ADIT-619PT

آیا نیاز به خرید ترانسمیتر دما دارید؟
آیا نیاز به دستگاهی که دارای قابلیت انتقال پارامترهای مختلف می‌باشد را دارید؟
آیا به اطلاعات و مشخصات فنی ترانسمیتر دما نیاز دارید؟
آیا تمایل به آشنایی با انواع ترانسمیتر صنعتی را دارید؟
آیا تفاوت نسل‌های مختلف ترانسمیتر را می‌دانید؟
در صورت نیاز به خرید ترانسمیتر دما (temperature Transmitter) و یا سایر ترانسمیتر های صنعتی می‌توانید اطلاعات و مشخصات فنی این ترانسمیتر دما را مطالعه نمایید زیرا که ترانسمیتر ها دارای محدوده وسیع و انواع متفاوتی می‌باشند و هرکدام از آن‌ها دارای عملکردهای متفاوتی می‌باشند.
برای خرید بهترین ترانسمیتر دما متناسب با نیاز و شرایط کاری مجموعه خود با از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت با کارشناسان و مشاوران فروش شرکت مشهد دقیق در ارتباط باشید تا اطلاعات تکمیلی لازم را تهیه نمایید.

ترانسمیتر دماADIT-619PT

اطلاعات کلی درباره ترانسمیتر دما ADIT-619PT

ترانسمیتر دما ADIT-619PT کمپانی ادلر می‌تواند مقاومت حرارتی، ترموکوپل و غیره که معمولاً در صنعت مورداستفاده قرار می‌گیرد را اندازه‌گیری کند.
این ترانسمیتر دما ADIT-619PT ادلر دارای قابلیت فراهم نمودن سنسور ویژه می‌باشد که شامل درجه حرارت بالا، فشار بالا، ساختار متفاوت، به همراه مواد ویژه یا سنسور پوشش و غیره می‌باشد و این امکان را برای کاربران دستگاه فراهم می‌کند.

ترانسمیتر دماADIT-619PT

ویژگی‌های ترانسمیتر دما ADIT-619PT

دقت بالا، دقت دیجیتال تا: ± ۰٫۰۱ درجه سانتیگراد
رانش طولانی‌مدت <1/0 / سال
دارای قابلیت نصب دستگاه به‌راحتی
انعطاف‌پذیری بالا دستگاه
کاهش هزینه‌های نصب و راه‌اندازی و همچنین تعمیر و نگهداری
دارای خروجی در دسترس از ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر
تابع تشخیص خود
صفحه‌نمایش ال سی دی ۷ اینچی

ترانسمیتر دماADIT-619PT

مشخصات فنی ترانسمیتر دما ADIT-619PT

پارامترهای اندازه‌گیری: مایع، گاز و بخار
محدوده اندازه‌گیری: از -۲۰۰ تا ۸۰۰ درجه سانتی‌گراد ( مقاومت حرارتی)
از ۰ تا ۱۳۰۰ درجه سانتی‌گراد ( ترموکوپل)
-۲۷۰ ~ ۸۰۰ ℃ (PT100 حرارتی مقاومت)
محدوده قدرت:از ۹ تا ۴۵ ولت (ضد انفجار:از ۹ تا ۲۴ ولت)
خروجی سیگنال:از ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر
دقت دیجیتال: ± ۰٫۰۱ ℃
رطوبت دما: %۰٫۰۵± / ۱۰ ℃ در مقیاس کامل در محدوده
تأثیر منبع تغذیه در دامنه محدوده <0.005٪
دمای مجاز: دمای محیط
حفاظت محیطی: IP66 / 67
رطوبت نسبی: ≤۹۸٪، تراکم‌پذیری
سازگاری الکترومغناطیسی مطابق با EN 61 326

ترانسمیتر دماADIT-619PT

ترانسمیتر دما چیست

ترانسمیتر دما (temperature Transmitter) یا انتقال‌دهنده دما دستگاهی است که دمای اندازه‌گیری شده توسط سنسور دما همچون ترموکوپل یا سنسور مقاومتی را به یک پارامتر قابل‌انتقال تبدیل می‌کند.
ترانسمیتر صنعتی نیز دستگاهی است که پارامترهای متفاوتی همچون دما، فشار،رطوبت، سطح مایعات، فلو، گازهای های محیطی و مواردی ازاین‌دست را اندازه‌گیری می‌کند.
مقادیر اندازه‌گیری شده را روی یک زوج سیم به‌صورت جریان الکتریکی استاندارد در محدوده ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر ارسال می‌کند.
ترانسمیتر از ترکیب دو واژه TRANSFER+METER گرفته‌شده است.یعنی ابزاری که بتواند یک کمیت فیزیکی را اندازه‌گیری کرده(METERING) وآن را به مکانی دورتر مثل اتاق کنترل انتقال(TRANSFER) دهد.
ترانسمیتردارای دو نوع پسیو و اکتیو می‌باشد که نوع اکتیو آن‌ها، برای عملکرد نیاز به تغذیه مستقل دارد درصورتی‌که در مدل پسیو، تغذیه از طریق همان زوج سیم جریان خروجی به ترانسمیتر داده می‌شود و نیاز به مسیر جداگانه برای تغذیه ندارد.

ترانسمیتر دماADIT-619PT

ساختار ترانسمیتر دما

ترانسمیتر از سه قسمت اصلی حس کننده، مبدل(ترانسدیوسر) و تقویت‌کننده تشکیل می‌شود.
ترانسمیتر در انواع الکتریکی و نیوماتیکی ساخته می‌شود.
خروجی ترانسمیتر های الکتریکی بین ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر و ترانسمیتر های نیوماتیکی بین ۳ تا ۱۵ psi می‌باشد که این مقادیر بر اساس تغییرات کمیت ورودی قابل‌تغییر می‌باشد.
قسمت‌های مبدل و تقویت‌کننده برای انواع ترانسمیتر ها یکسان بوده و تنها قسمت حس کننده برای پارامترهای مختلف متفاوت می‌باشد.
در ترانسمیتر درجه حرارت قسمت حس کننده به درجه حرارت و ترانسمیتر های فشار قسمت حس کننده به درجه فشار حساس خواهند بود.
در هنگام کالیبره کردن ترانسمیتر ها طبق دستور سازنده با واردکردن ورودی‌های معین و معلوم خروجی را تنظیم می‌کنیم.مثلاً اگر ورودی صفر باشد خروجی ترانسمیتر نیوماتیکی باید ۳ پی اس ای باشد و اگر ورودی حداکثر باشد خروجی باید ۱۵ را نشان دهد .

ترانسمیتر دماADIT-619PT
ترانسمیتر دما ازنظر چگونگی نصب

ترانسمیتر دما نوع استوانه‌ای هد مونت (head mounted Transmitter) : ترانسمیتر دما نوع هدمونت در داخل محفظه بالای سنسور قرار می‌گیرند که به نوع head mounted معروف هستند.
ترانسمیتر دمای نوع ریل مونت (rail mounted Transmitter) : ترانسمیتر دما نوع ریل مونت در داخل تابلو و روی دین ریل‌ها نصب می‌شوند که به rail mounted معروف هستند .
ترانسمیتر دمای نوع فیلد مانت (Field Mounted Transmitter): ترانسمیتر دما نوع فیلد مونت که به‌صورت پک کامل در واحد نصب می‌شوند که به Field Mounted معروف هستند.

ترانسمیتر دماADIT-619PT

انواع ترانسمیتر دما

ترانسمیتر در دو نوع پیسو و اکتیو در بازار موجود می‌باشد که نوع اکتیو آن، برای عملکرد نیاز به تغذیه جداگانه و مستقل دارد ولی در مدل پسیو، تغذیه از طریق زوج سیم جریان خروجی به ترانسمیتر داده می‌شود و نیاز به مسیر جداگانه برای تغذیه نیست.

ترانسمیتر پسیو (غیرفعال)

ترانسمیتر پیسو از پرکاربردترین ترانسمیتر ها می‌باشد و مسیر تغذیه آن مستقل نیست و ولتاژ موردنیاز خود را روی همان خطوط جریان خروجی از دستگاه جانبی همچون RTU یا PLS دریافت می‌کند و سپس کمیت اندازه‌گیری شده را به‌صورت جریان استاندارد روی خطوط خروجی ارسال می‌کند.
این موضوع باعث می‌شود که برای تغذیه در تجهیزات اندازه‌گیری سیم‌کشی اضافی نیاز نباشد و ترانسمیتر بدون نیاز به برق جداگانه از طریق خطوط اتصال یافته به خروجی‌های آن‌ها تغذیه شوند.

ترانسمیتر اکتیو (فعال)

این نوع ترانسمیتر صنعتی، کمیت اندازه‌گیری شده را روی دو خط به‌صورت جریان استاندارد ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر ارسال می‌کند ولی برای عملکرد صحیح نیاز به تغذیه جداگانه دارند.
بنابراین این نوع از ترانسمیتر ها منجر به‌صرفه‌جویی در سیم‌کشی نمی‌گردند و مزیت ترانسمیتر پسیو را ندارد.
همچنین ازجمله مهم‌ترین و متداول‌ترین ترانسمیتر های اندازه‌گیری در صنعت اندازه‌گیری موارد ذیل می‌باشند:
ترانسمیتر دما
ترانسمیتر رطوبت
ترانسمیتر فشار
ترانسمیتر اندازه‌گیری سطح (Level)
ترانسمیتر ارتعاش

ترانسمیتر دماADIT-619PT

نسل‌های مختلف ترانسمیتر دما

نسل اول ترانسمیتر:

برای تبدیل دما برای سنسوری همچون ترموکوپل تیپ k از این نسل استفاده می‌شود.خروجی نسل اول ترانسمیتر به‌صورت سیگنال ۰ تا ۱۰ ولت و یا سیگنال ۴ تا ۲۰ میلی‌آمپر آنالوگ می‌باشد.

نسل دوم ترانسمیتر :

سنسورهای دما از قبیل ترموکوپل‌ها ، RTD ها از قبیل PT100 – PT500 – PT1000 ، ترمیستورها و همچنین سیگنال‌های DC نظیر ۱۰تا ۷۵ میلی ولت ، منفی۱۰۰ تا ۱۰۰ میلی ولت ، منفی ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلی‌ ولت ، منفی ۱۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی‌ ولت و همچنین اندازه‌گیری مقاومت در ورودی نظیر صفرتا ۴۰۰ اهم و صفرتا ۲۰۰۰ اهم و صفرتا ۱۰ کیلو اهم توسط نسل دوم ترانسمیتر اندازه‌گیری می‌شود.
خروجی این مدل از ترانسمیتر ها به‌صورت دیجیتالی می‌باشد که به‌صورت مولتی رنج طراحی‌شده‌ است.

نسل سوم ترانسمیتر :

این نسل از ترانسمیتر دارای امکانات بیشتری مانند پشتیبانی از پروتکل‌های صنعتی ، کالیبراسیون ،رکوردر اطلاعات و … نسبت به دو مدل قبلی می‌باشد.
خروجی این مدل از ترانسمیتر نیز به‌صورت دیجیتالی تولیدشده که به Smart transmitter معروف هستند.

ترانسمیتر دماADIT-619PT مزایای ترانسمیتر دما وایرلس:

کاهش زمان اجرا و نصب
عیب‌یابی سریع
نصب آسان
صرفه‌جویی در هزینه‌ها

ترانسمیتر دماADIT-619PT

شرکت مشهد دقیق با سال‌ها سابقه درزمینهٔ فروش تجهیزات و ابزارآلات اندازه‌گیری در ایران و همچنین به‌عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات کمپانی معتبر ادلر در ایران، ترانسمیتر دما ADIT-619PT را باقیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی عالی در بازار عرضه می‌کند.
هدف شرکت مشهد دقیق جلب رضایت مشتریان خود می‌باشد و تمام تلاش ما بر این است که محصولات موردنیاز مشتریان را به بهترین نحو در ایران عرضه نماییم.
شرکت مشهد دقیق تمامی خدمات پس از فروش ترانسمیتر دما ADIT-619PT و همچنین سایر محصولات خود را به مدت ۱۰ سال پشتیبانی می‌کند.
ارائه تمامی خدمات از قبیل تعمیر،پشتیبانی و فروش تمامی تجهیزات و ابزارآلات اندازه‌گیری توسط شرکت مشهد دقیق و به همراه یک سال گارانتی برای ترانسمیتر دما ADIT-619PT در نظر گرفته‌شده است.
جهت خرید ترانسمیتر دما ADIT-619PT و یا دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت با کارشناسان فروش و فنی شرکت مشهد دقیق در ارتباط باشید و اطلاعات لازم برای خرید این دستگاه را دریافت نمایید.
شما همچنین می‌توانید دیگر محصولات ما درزمینهٔ انواع و نسل‌های مختلف ترانسمیتر دما را در سایت شرکت مشهد دقیق مطالعه کنید.


ترانسمیتر دما

ترانسمیتر دما

فروشنده و مرکز پخش ترانسمیتر دما ادلر سری ADIT-620HT 
شرکت مشهد دقیق فروشنده ترانسمیتر دما سری ADIT-620HT ادلر می باشد که محصولات این برند را که دارای نشان استاندارد و کیفیت عالی می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات عمومی در مورد ترانسمیتر دما سری ADIT-620HT
ترانسمیتر دما پشتیبانی از چند ورودی
ترانسمیتر دما ADIT-620HT مناسب برای چهار نوع مقاومت حرارتی شامل Cu50، Cu100، PT100، PT1000 و هشت نوع ترموکوپل از جمله E، J، B، K، N، R، S، نوع T مناسب است. و از اندازه گیری سیگنال minivolt -10 ~ 100mV و -100 ~ 1000mV، و سیگنال مقاومت از 0 ~ 400Ω و 0 ~ 4000Ω پشتیبانی می کند. ولتاژ جداسازی DC1000V است.
جهت خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت ایران بی تی ام با کارشناسان فنی و متخصص مجموعه مشهد دقیق در ارتباط باشید.


پشتیبانی ترانسمیتر دما

پشتیبانی ترانسمیتر دما

پشتیبانی و خدمات پس از فروش ترمومتر دیجیتال سری ADTC-628DH 
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری برند ادلر در ایران تمامی خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش این ترانسمیتر دما را به مدت 10 سال پشتیبانی می کند و 1 سال گارانتی نیز برای محصولات خود در نظر گرفته است.
اطلاعات عمومی در مورد ترانسمیتر دما ADTC-628DH 
ترمومتر دیجیتال ADTC-628DH دستگاه DRE رگولاتور هارت جایگزین اصلی آن 4 ~ 20mA آنالوگ است. با پردازنده اصلی میکروکنترلر، ADTC-628DH قادر به انجام عملیات منطقی و برنامه نویسی است، ترکیب مدار آنالوگ و دیجیتال در یک دستگاه، بنابراین می تواند خروجی سیگنال آنالوگ و همچنین پروتکل سیگنال آنالوگ HART را روی سیگنال آنالوگ 4-20mA . تنظیمات پارامترها و جبران فرستنده ها می تواند با دکمه ها، ارتباطات HART و برنامه های پیکربندی HART انجام شود. ADTC-628DH راه تحریک جریان ثابت را برای سنسورها فراهم می کند، پشتیبانی از سیلیکون منتشر شده استاندارد، سرامیک پیزوآرشیو، سیلیکون تک بلوری و سنسورهای سطح. این برای مسکن استاندارد ADTC-628DH مناسب است.
امکانات دستگاه:
1.تنظیم آسان با دکمه ها: محدوده در محل با استفاده از دکمه های ماژول LCD آزاد از منبع فشار استاندارد تغییر می کند
2.دقت بالا: AD> دقت 20 بیت  DA> دقت 16 بیت
3.انزوا الکتریکی:> 1500VDC
4.ثبات :خطی بهتر از 0.05٪ (با سنسور)، دقت جبران حرارت بهتر از 0.5٪
پشتیبان گیری و بازگردانی داده ها
5.توانایی عالی برای ضد اختلال: پیشرو در درجه سخت افزار و نرم افزار ضد تداخل فن آوری.
6.عملکرد فوق العاده نسبت قیمت:عملکرد خوب و دارای راه حل های اقتصادی
7.پروتکل ارتباطات HART
شما مشتریان محترم می توانید دستگاه های مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا از این مجموعه دریافت نمایید و تعمیر تخصصی محصولات اندازه گیری با برند Adleer انگلستان توسط مهندسین فنی و متخصص مجموعه مشهد دقیق انجام می گیرد.


فروش ترانسمیتر دما

فروش ترانسمیتر دما

مرکز پخش و فروش ترانسمیتر دما دیجیتال سری
شرکت مشهد دقیق مرکز پخش و فروش تجهیزات اندازه گیری و همچنین دستگاه کنترل کننده دما دیجیتال می باشد که محصولات خود را با خدماتی ویژه همچون 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و از همه مهمتر با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات کلی درباره ترمومتر دیجیتال سری  ADTC-629CH 
ترانسمیتر دما خازنی HART از فن آوری کامل انزوا استفاده می کند. طرف قدرت توسط ترانسفورماتور، سمت سیگنال توسط جداکننده نوری جدا شده است تا فرستنده هایی با ضد انعطاف پذیری خوب ایجاد کند، بنابراین اطمینان از قابلیت اطمینان و ثبات بالا را تضمین می کند. تنظیمات پارامترها و جبران فرستنده ها می تواند با دکمه ها، ارتباطات HART یا برنامه های پیکربندی HART انجام شود، سطح دقیق فرستنده ها را افزایش می دهد. ADTC-629CH با سنسور فشار دیفرانسیل پتانسیل مخزن مطابقت دارد و برای دستگاه ADTC-629CH مناسب است
امکانات دستگاه:
1. تنظیم آسان با دکمه ها: تغییر مکان در محل توسط دکمه های ماژول LCD از منبع فشار استاندارد؛ برای نوع بی سر و صدا، تنظیم مجدد PV و اصلاح فاصله با منبع فشار توسط دکمه ها در صفحه اصلی انجام می شود
2.دقت بالا: ،AD> دقت 20 بیت  و DA> دقت 16 بیت
3.تهیه پشتیبانData و بازیابی
4.انزوای الکتریکی:> 1500VDC
5.پروتکل ارتباطات: خروجی 4 ~ 20mA با پروتکل HART ارتباطات دیجیتال (دو سیم)
6.روش تنظیم: از طریق ارتباطات یا مدیریت تلفیقی از طریق برنامه تنظیم پیکربندی PC
کمپانی adleer انگلستان یکی از بهترین و معتبر ترین کمپانی های جهان امروز می باشد که محصولات خود را به همراه نشان استاندارد عرضه می کندد و سبب ایجاد تحولی عظیم در صنعت اندازه گیری شده است.شرکت مشهد دقیق نیز با توجه به نیاز و درخواست های مکرر مشتریان نسبت به بعضی دستگاه ها اقدام به واردات محصولات پر فروش این کمپانی کرده است.


ارائه دهنده ترمومتر دیجیتال

ارائه دهنده ترمومتر دیجیتال

ارائه دهنده و عرضه کننده ترمومتر تماسی سری ADIT-618IS
شرکت مشهد دقیق ارائه دهنده و عرضه کننده ترموکوپل های ترانسمیتر و سایر تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران می باشد همچنین کمپپانی ادلر انگلستان به عنوان یکی از معروف ترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه تجهیزات اندازه گیری است که محصولات خود را با کیفیتی بالا و به همراه نشان استاندارد به فروش می رساند و شرکت مشهد دقیق نماسنده انحصاری این برند در ایران است.
اطلاعات عمومی در مورد کنترل کننده دما دیجیتال سری ADIT-618IS :
ترموکوپل ترانسمیتر  ADIT-618IS، فرستنده و نمایشگر در یک دستگاه.
سوئیچ دما ADIT-618IS به شدت طراحی شده و بسیار آسان برای استفاده است. ADIT-618IS برای نظارت، اندازه گیری و کنترل دما، مانند استفاده در تمیز کردن مایع، روغن هیدرولیک، عامل انتقال گرما و روانکاری و غیره مناسب است. سوئیچ دما، فرستنده و نمایش در یک دستگاه مشابه است. در پیکربندی استاندارد آن دارای دو خروجی سوئیچینگ اختیاری (PNP یا NPN)، سیگنال خروجی آنالوگ (0 … 20mA | 4 … 20 mA یا 0 … 5V | 0 … 10 V) و همچنین با RS485 Link است.
ترمومتر دیجیتال ADIT-618IS MCU درجه صنعتی ARM را به عنوان هسته می گیرد. ADIT-618IS تضمین می کند اندازه گیری سرعت و دقیق دما و تغییر سوئیچ را با دقت تنظیم و ترکیب دقت بالا AD سوئیچ و سنسور فشار بالا stabile. راه اندازی با استفاده از سه دکمه بزرگ با نور پس زمینه و صفحه نمایش در دستگاه آن را بسیار آسان برای تنظیم پارامترهای سایت.
عنصر اندازه گیری دما یک پروب دایره ای شکل است که در آن از جنس استنلس استیل جوش داده شده است. از این رو، برای تنوع زیادی مناسب است. و انواع اتصالات فرآیند اختیاری وجود دارد. پشتیبانی از استاندارد MODBUS، ADIT-618IS امکان جمع آوری اطلاعات از راه دور و تنظیم پارامترها را فراهم می آورد، مشتریان آزاد از خرید آداپتورهای ارتباطی اضافی. برای اتصال برق ADIT-618IS دارای یک اتصال M12x1 است.
ترمومتر تماسی ADIT-618IS به طور فشرده طراحی شده با مسکن با اتصال برق در برابر اتصال فرایند قابل چرخش 330 درجه، صفحه نمایش در برابر چرخش 180 درجه، و آن را بسیار آسان برای نصب و بررسی در محل.
کاربرد های دستگاه:
نظارت بر دما، اندازه گیری و کنترل، مانند استفاده می شود در تمیز کردن مایع، روغن هیدرولیک، عامل حمل گرما و روان کننده و غیره
مشخصات محصول:
1. اندازه گیری دما در موارد مختلف
2. سوئیچینگ PNP، خروجی های ولتاژ و جریان
3. سوئیچینگ نقاط قابل تنظیم
4. سوئیچینگ را می توان به طور معمول باز / به طور معمول بسته شده است
5. پشتیبانی تاخیر سوئیچینگ
6. راه های مختلف خروجی آنالوگ موجود است
7. نمایش حداکثر درجه حرارت و دمای محیط
8. دامنه خروجی آنالوگ قابل تنظیم است
9. چراغ سوئیچ بالا نشانگر
10. OLED صفحه نمایش خود نور
11. نمایش عقب 180 درجه
12. مسکن با اتصال برق در برابر اتصال فرایند قابل چرخش 330 درجه
13. دکمه های لمسی صنعتی
14. واحد های مختلف درجه حرارت در صفحه نمایش
15. پارامترهای تنظیم برای حفاظت از رمز عبور
16. منو چینی و انگلیسی اختیاری
17. پشتیبانی MODBUS
جهت خرید و یا ثبت سفارش خود می توانید با کارشناسان فنی و متخصص مجموعه مشهد دقیق در ارتباط باشید و همچنین برای خرید بهترین دستگاه متناسب با نیاز و شرایط کاری خود از طریق شماره تماس های موجود در سایت با این شرکت تماس بگیرید.