LCR مولتی متر HP-4070L

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

خریداری مولتی مترHP-4070L
شرکت ایران بی تی ام عرضه کننده انواع محصولات صنعتی و ابزار دقیق در ایران ، این محصول را به فروش می رساند.
ابزاری است در اندازه کوچک و قابل حمل،برای استفاده دستی،عملکرد آن با استفاده از باطری و همراه با محافظ ایمنی است.مورد استفاده برای تکنسین ها،نظامی ها،دانشجویان و علاقمندان به ابزار قرار می گیرد . ابزاری دقیق و قابل اعتماد و همیشه اماده برای استفاده است.با استفاده از فناوری C_MOS برای عملکرد صفرخودکار،انتخاب قطب ونشانه خروج از محدوده ،حفاظت اضافه بارکامل بهبودداده شده، ساخته شده است.
مشخصات کلی دستگاه :
ساخت شرکت holdpeak کشور هنگ کنک
دقیق و قابل اعتماد
همیشه اماده برای استفاده
با به کار گیری از فناوری C_MOS
همراه با محافظ ایمنی
استفاده دستی
قابل حمل
اندازه کوچک
دارای یکسال ضمانت
قابل تعویض
5سال خدمات پس از فروش
ایران بی تی ام نماینده رسمی فروش محصول در خراسان رضوی
جهت ثبت سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دیگر محصولات به سایت ایران بی تی ام مراجعه فرمایید.
کلمات کلیدی:
خرید LCR مولتی مترHP-4070L، مولتی متر holdpeak، مولتی متر هولدپیک،نمایندگی فروش LCR متر، قیمت LCR مولتی متر، عرضه کننده انواع LCR مولتی متر ، فروش LCR مولتی متر، خرید LCR مولتی متر

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • خازن سنج
  • images (7)
  • images (4)
  • images (5)
  • images (8)
  • images (9)
  • images (10)

مشخصات یک خازن سنج 
کاربرد lcr متر چیست؟
LCR متریکی از ابزار تست در گروه تجهیزات تست الکترونیکی است که برای اندازه گیری اندوکتانس (L)، خازن (C) و مقاومت (R) از یک سیستم بکار میرود . در نسخه های ساده تر از این ابزار ارزش های واقعی این مقادیر اندازه گیری نمی شوند، بلکه امپدانس داخلی اندازه گیری شده و برای نمایش به خازن مربوطه و یا مقدار اندوکتانس تبدیل شده است و قرائت خواهد شد .
LCR متر دستی معمولا امکان ازمون در فرکانس هائی از 100 هرتز، 120 هرتز، 1kHz، 10kHz، و 100kHz  با وضوح بالا و نمایش روی lcd ال سی ارمتر رافراهم آورده اند .
LCR متر رومیزی معمولا دارای فرکانس های آزمونی بیش از 100 کیلو هرتز است. که اجازه می دهد اندازه گیری قطعات  SMD، سیم پیچ هوا هسته ای یا ترانسفورماتور  که استفاده از وسایل ویژه ای دارند نیز بهره گرفت.
خازن سنج یا ظرفیت سنج خازن دستگاهی است که ظرفیت خازن و یا انرژی الکتریکی ذخیره شده در خازن را اندازه گیری می کند. می توان به وسیله پراب های دستگاه و یا محل در نظر گرفته شده برروی دستگاه، خازن را به خازن سنج متصل نمود و ظرفیت آن را اندازه گیری کرد. خازن سنج ها قادر هستندظرفیت خازن را با دقت و سرعت بالا در رنج های مختلف اندازه گیری کنند و بر روی نمایشگر خود نمایش دهند. از خازن سنج ها میتوان در کلیه آزمایشگاههای مهندسی الکترونیک، کارخانه ها، فروشگاههای خدماتی و مدارس استفاده کرد.
خازن یک المان الکتریکی است که از دو صفحه موازی فلزی که در میان آن لایه ای از هوا یا عایق قراردارد، تشکیل شده است، وظیفه خازن نگهداری انرژی الکتریکی می باشد و به همراه مقاومت ها در مدارات تایمینگ استفاده می شوند.
ظرفیت خازن معیاری برای اندازه گیری توانایی نگهداری انرژی الکتریکی است. که این ظرفبت را می توان به وسیله خازن سنج و یا ظرفیت سنج خازن اندازه گیری کرد. واحد اندازه گیری ظرفبت فاراد(F)  می باشد،1 فاراد واحد بزرگی است به همین دلیل در خازن ها از واحدهای کوچکتر مانند میکرو فاراد، نانوفاراد و پیکوفاراد استفاده می کنند.
کاربرد خازن سنج ها
خازن سنج ها در آزمایشگاههای الکترونیک، کارخانه ها، فروشگاههای خدماتی و مدارس و به طور کلی ابزار های الکتریکال  کاربرد دارند.
از خازن سنج ها می توان در بررسی تلرانس، مرتب کردن و تعیین کردن مقادیر دقیق خازن ها، اندازه گیری خازن هایی که مقدارشان مشخص نیست، جدا کردن مجموعه های مشابه و اندازه گیری کابل ها استفاده کرد.
نکات مهم در انتخاب یک خازن سنج / ظرفیت سنج خازن
•    دقت اندازه گیری
•    دارا بودن گیره و ورودی مستقیم جهت اندازه گیری
•    محدوده اندازه گیری
•    نمایشگر دیجیتال برای نمایش ظرفیت اندازه گیری شده
•    دارا بودن پیچ تنظیم نقطه صفر برای دستگاه

مشخصات فنی دستگاه :
ساخت شرکت holdpeak کشور هنگ کنک
دقیق و قابل اعتماد
همیشه اماده برای استفاده
با به کار گیری از فناوری C_MOS
همراه با محافظ ایمنی
استفاده دستی
قابل حمل
اندازه کوچک