کلر سنج ADWQ-5019CH

کلر سنج ADWQ-5019CH

نماینده انحصاری خرید و فروش کلر سنج ADWQ-5019CH
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی Adleer انگلیس می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات کلی آنالایزر کلر ADWQ-5019CH:
معرفی محصول:
ADWQ-5019CH آنلاین رایگان تجزیه و تحلیل کلر شامل پروب، فرستنده، دستگاه فعلی جریان و سلول جریان، با درجه بالایی از هوش و انعطاف پذیری است که می تواند کلر آزاد، pH، دما، همچنین می تواند مورد استفاده برای تشخیص دی اکسید کلر، به طور گسترده ای استفاده می شود در برق، آب، دارو، صنایع شیمیایی.
مشخصات محصول:
بدون نیاز به جایگزینی معرف، بدون تخلیه مایع زباله
کنترل زمان واقعی در زمان واقعی
با جبران PH و دما
ساختار یکپارچه، نصب آسان
هزینه های عملیاتی کم، نگهداری ساده
کاربرد:
با توجه به برنامه های مختلف، این ابزار می تواند با ولتاژ ثابت و روش قطبی دو نوع سنسور مورد استفاده قرار گیرد.
سنسور ولتاژ ثابت:
به طور عمده برای اندازه گیری کلر مایع باقی مانده، دی اکسید کلر در آب آشامیدنی، آب خالص، الکترود اقتصادی، ساختار ساده است، آسان برای تمیز کردن و جایگزینی آن استفاده می شود. اما محدوده اندازه گیری باریک است، به راحتی توسط یون های تداخل تحت تاثیر قرار می گیرد؛ هنگام اندازه گیری، اطمینان حاصل کنید که جریان جریان آب از طریق الکترود اندازه گیری پایدار است، بنابراین توصیه می شود که آن را با دستگاه جریان ثابت استفاده کنید.
سنسور Polarography:
این می تواند مورد استفاده برای تست کلر، آزمایش دی اکسید کلر، کنترل کلر، نظارت و نظارت بر انتشار آب آشامیدنی، آب شیرین، آب بازیافتی، استخر شنا، زباله های بیمارستانی و موارد دیگر باشد. این نیز کابین در آب دریا استفاده می شود. این را نمی توان برای سورفکتانت های حاوی آب استفاده کرد و زمینه های فاضلاب حاوی یون های مس، یون های منگنز، یون های کرومی است. نوع الکترودهای متنوع است، با ابعاد گسترده کاربردی، اندازه گیری پایدار است، اما یک بار سرمایه گذاری کمی بالاتر است.
اصل کار:
سنسور ولتاژ ثابت:
سنسور از دو الکترود پلاتین و یک الکترود مرجع تشکیل شده است، آنها یک سیستم اندازه گیری جریان میکرو جریان را تشکیل می دهند، مقدار ولتاژ ثابت را در انتهای اندازه گیری الکترود حفظ می کنند، کلر، دی اکسید کلر، ازن در نمونه های آب از طریق الکترود اندازه گیری مصرف می شود، اجزای اندازه گیری شده مختلف تولید جریان در ولتاژ، رابطه خطی بین شدت جریان مختلف و غلظت نمونه های آب اندازه گیری وجود دارد. غلظت متناظر با اندازه گیری جریان می تواند اندازه گیری شود.
سنسور Polarography:
این نوع سنسور با یک لایه غشا پوشیده شده است، دو الکترود پشت غشاء وجود دارد که سنسور نوع گالوانومتری است، کادت طلا کار الکترود است، کلدری نقره آنند مربوط است، به کنترل کننده متصل شده است که دارای قطب ثابت ولتاژ به الکترود ها، اسید هیپوکلریدهایی قطبش الکترودها را برای تولید جریان در هنگام نفوذ غشاء جبران می کند، اندازه گیری جریان جریان قطبی جریانی متناسب با غلظت اسید هیپوکلرید در شرایط ثابت است، مدار الکترونیکی حسگر به سیگنال خروجی استاندارد تبدیل می شود، نمایش داده می شود با شناسایی دستگاه یا کنترل کننده.
شما مشریان گرامی می توانید این کلر سنج را یا خدماتی از قبیل 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده رسمی کمپانی Adleer انگلیس تهیه نمایید.


کلر سنج Extech TB400

کلر سنج Extech TB400

نماینده انحصاری خرید و فروش کلر سنج Extech TB400
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری این دستگاه را که ساخت کمپانی Extech  آمریکا می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
کلر سنج ها به دو نوع کیت های تست کلر و یا کلرسنج های دیجیتالی می باشند که در نوع کیت تست کلر، کلر سنجی بصورت چشمی انجام می شود، در روش دیجیتال با استفاده از محلول معرف و مکانیزم نوری اندازه گیری دقیق مقادیر کلر امکان پذیراست. کار با این نوع از  کلر سنج ها بسیار راحت است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. مقدار کمیت مورد نظر پس از پردازش یافته‌ها به طور مستقیم بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می‌شود و نیازی به هیچگونه محاسبه اضافی نیست.
دستگاه کلر سنج سری Extech TB400 یک دستگاه سمتی قابل حمل است که آب، غذا، نوشیدنی ها و سایر راه حل های آب را آزمایش می کند. متر به همراه تمام لوازم جانبی به راحتی تست سفتی آب شهری، مواد غذایی و آب آشامیدنی و سایر محلول های آبی که ویتامین مایع مهم است، می آید. طراحی قابل حمل به شما این امکان را می دهد که اندازه گیری را به جای محلول به آزمایشگاه بر روی سایت انجام دهید. اندازه گیری تا 1000 NTU (واحد نفوذ نافلومتری) با 0.01 NTU رزولوشن. کامل با 0 بطری استاندارد NTU استاندارد، 100 بطری NTU راه حل استاندارد NTU، راه حل تمیز کردن (آب مقطر)، (2) بطری های تست و پوشش، پارچه تمیز کردن، شش باتری AAA و کیف حمل سخت.
ویژگی های عمومی دستگاه:
پانل جلویی LCD با بقابلیت بزرگنمایی و پانل ضد ضربه
طراحی قابل حمل به شما این امکان را می دهد که اندازه گیری را به جای محلول به آزمایشگاه بر روی سایت انجام دهید
اندازه گیری تا 1000 NTU (واحد نفوذ نافلومتری) با 0.01 NTU رزولوشن
مدارهای مبتنی بر میکروپروسسور اطمینان دقت بالا و خواندن تکرارپذیری دارند
فقط یک اندازه نمونه 10 میلی لیتر نیاز دارد
کالیبراسیون 2 نقطه، خودکار خاموش
باتری برای آزمایش در محل و محل کار استفاده می شود
داده ها و حداقل / حداکثر ضبط / یادآوری
کامل با 0 و 100 بطری استاندارد راه حل استاندارد NTU، راه حل تمیز کردن، بطری های تست با پوشش، پارچه تمیز کردن، شش باتری AAA و کیف حمل سخت
مشخصات فنی دستگاه:
محدوده  (NTU): 0.00 تا 50.00 NTU، 50 تا 1000 NTU (واحد نفوذپذيری ناپلئومتری)
روزلوشن: 0.01 NTU
دقت: ± 5٪ FS یا ± 0.5 NTU، هر کدام بزرگتر است
منبع نور: LED، 850nm
استاندارد: طراحی شده برای مطابقت با ISO 7027
زمان پاسخ: <10 ثانیه
ابعاد: 6.1 x 3.0 x 2.4 “(155 x 76 x 62 میلیمتر)
وزن: 11.3oz (320g)
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.


کلر متر Extech FL700

کلر متر Extech FL700

نماینده رسمی خرید و فروش کلر متر Extech FL700
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.کلرسنج دستگاهی است که جهت اندازه گیری مقدار کلر آزاد، ترکیبی و کل کلر محلول در آب بکار می رود. با توجه به اینکه کلرزنی یکی از متداولترین روش گندزدایی آب است و باعث ازبین رفتن ویروسها و میکروب های آب می شود، از طرفی نیز می تواند خطرناک باشد
این کلر سنج سری Extech FL700 به طور خاص برای اندازه گیری سریع و دقیق یون های فلوراید در آب آشامیدنی و سایر نمونه های آب، این دستگاه دارای یک الکترود حساس، اندازه گیری الکترونیک و نمایش در یک بسته مناسب می باشد، این واحد برای آزمایشات آزمایشگاهی و آزمایشگاهی مناسب است. FL700 قادر به خواندن مستقیم کل fluoride از 9.99 ppm یا mg / L به 0.1ppm می باشد.
ویژگی های دستگاه:
مطابق با روش EPA 340.2. (الکترودهای انتخابی یون پتانسیومتریک)
 صفحه نمایش بزرگ دو برابر ال سی دی ppm و دما با bargraph همزمان
محدوده تشخیص: 0.1 – 9.99 ppm یا mg / L
کالیبراسیون دو نقطه
حافظه 25 بار خوانده شده را نشان می دهد
اولین فلوراید متر با ساخته شده است در جبران خودکار دما
سریعترین پاسخ فلوراید متر (کمتر از 1 دقیقه)
استفاده آسان برای تست فلوراید فیلد یا آزمایشگاه آزمایشگاهی
حجم نمونه کوچک / TISAB مورد نیاز برای آزمایش (10 میلی لیتر)
مشخصات فنی دستگاه:
PPM: از 0/1 تا 10 PPM
دما: از 32 تا 140 فارنهایت
ابعاد:1.4×6.8×1.6″ (36x173x41mm)
وزن:7.4oz (210g)


کلر سنج Extech EX900

کلر سنج Extech EX900

نماینده رسمی خرید و فروش کلر سنج Extech EX900
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی EXTECH آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با کیفیت و دقتی بسیار بالا را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
این دستگاه کلر سنج سری Extech EX900  شامل الکترودهای CL200، pH و ORP، قرص های واکنشی (50 تست)، چهار لیوان پلاستیکی، پایه وزن، کیسه های pH بافر، چهار باتری CR2032، گردن بند 48 اینچ، حمل مورد و راهنمای کاربر می باشد .این متر کل کلر، pH، ORP و درجه حرارت را با الکترودهای سطح مسطح تعویض که شامل می شود. الکترودهای سطح تخت در مایعات، نیمه جامد و جامد کار می کنند. حافظه داخلی می تواند تا 15 خواندن ذخیره / فراخوانی کند و آخرین مقدار کالیبراسیون را ذخیره کند. این یک صفحه نمایش دیجیتال 3-1 / 2 رقمی (2000 عدد) با یک برگرام و یک خودکار خودکار کالیبراسیون خودکار برای کلر و ORP (1، 2 یا 3 بیتی برای کالیبراسیون برای pH) دارد.
ویژگی های دستگاه:
شامل CL200 متر، الکترودهای pH و ORP، قرص های واکنش دهنده، 4 فنجان پلاستیکی، پایه وزن، کیسه های pH بافر، باتری و کیف حمل
اندازه گیری کیفیت آب اندازه گیری کلر، pH، ORP به علاوه دما با الکترودهای سطح قابل تعویض (شامل)
الکترودهای سطح تخت در مایعات، نیمه جامد و جامد کار می کنند
حافظه ها را ذخیره می کند و 15 بار خوانده شده را ذخیره می کند و آخرین مقدار کالیبراسیون را ذخیره می کند
کالیبراسیون بافر 1، 2 یا 3 نقطه برای pH
نگهداشتن داده ها، خاموش کردن خودکار و نشانگر باتری کم
نمایش همزمان ppm یا pH و ° C / ° F دما
جبران خودکار دما
مشخصات عمومی دستگاه:
pH 0.00 تا 14.00 پوند
کلر (ppm): 0.01 تا 10.00ppm
دما: 23 درجه تا 194 درجه فارنهایت (-5 تا 90 درجه سانتیگراد)
حداکثر رزولوشن :0.01pH، 1mV، 0.01ppm، 0.1 درجه
دقت پایه: ± 0.01pH، ± 4mV، ± 10٪ از خواندن ± 0.01 ppm؛ ± 1.8 ° F / ± 1 ° C
حافظه 15 خواندن
ابعاد:1.4×6.8×1.6 “(35.6×172.7×40.6mm)
وزن:3.85oz (110g)
شما مشتریان گرامی می توانید این محصول را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از سایت ایران بی تی ام تهیه نمایید.


کلر متر Extech EX800

کلر متر Extech EX800

نماینده رسمی خرید و فروش کلر متر Extech EX800
سایت ایران بی تی ام به عنوان نماینده انحصاری محصولات کمپانی Extech ، این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
دستگاه های مولتی پارامتر تست مایعات از جمله دستگاه های هستند که میتوان به کمک آنها چندین پارامتر سنجش کیفیت مایعات تنها به کمک یک دستگاه اندازه گیری کرد. تجمیع انداره گیری این پارامتر ها در یک دستگاه می تواند هم به لحاظ زمانی و هم به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشد. به کمک این دستگاه ها میتوان پارامتر پارامتر هایی همچون PH ، ORP ، TDS ، DO ، شوری و … را اندازه گیری کرد که در بعضی موارد هر کدام به کمک یک پراب مجزا و قابل انتخاب اندازه گیری میشود.
ویژگی های دستگاه:
شامل CL200 متر، الکترودهای pH، قرص های واکنش دهنده، 4 فنجان پلاستیکی، پایه وزن، کیسه های pH بافر، باتری و کیف حمل
3 در 1 متر اندازه گیری آب کلر، pH و درجه حرارت با الکترودهای سطح قابل تعویض (شامل)
الکترودهای سطح تخت در مایعات، نیمه جامد و جامد کار می کنند
حافظه ها را ذخیره می کند و 15 بار خوانده شده را ذخیره می کند و آخرین مقدار کالیبراسیون را ذخیره می کند
بزرگ 3-1 / 2 رقمی (2000 شمارش) صفحه نمایش دیجیتال با bargraph
خودکار کالیبراسیون خودکار الکترونیکی برای کلر؛ کالیبراسیون بافر 1، 2 یا 3 نقطه برای pH
گهداشتن داده ها، خاموش کردن خودکار و نشانگر باتری کم
نمایش همزمان ppm یا pH و ° C / ° F دما
جبران خودکار دما
مشخصات فنی دستگاه:
0.00pH  تا 14.00 پوند
کلر (ppm) :0.01 تا 10.00ppm
دما: 23 درجه تا 194 درجه فارنهایت (-5 تا 90 درجه سانتیگراد)
حداکثر رزولوشن: 0.01pH، 1mV، 0.01ppm، 0.1 درجه
دقت پایه: ± 0.01pH، ± 4mV، ± 10٪ از خواندن ± 0.01 ppm؛ ± 1.8 ° F / ± 1 ° C
حافظه: 15 خواندن
ابعاد:1.4×6.8×1.6 “(35.6×172.7×40.6mm)
وزن: 3.85oz (110g)


کلر سنج Extech CL500

کلر سنج Extech CL500

نماینده انحصاری خرید و فروش کلر سنج Extech CL500
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی Extech آمریکا می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
کلرسنج دستگاهی است که جهت اندازه گیری مقدار کلر آزاد، ترکیبی و کل کلر محلول در آب بکار می رود. با توجه به اینکه کلرزنی یکی از متداولترین روش گندزدایی آب است و باعث ازبین رفتن ویروسها و میکروب های آب می شود، از طرفی نیز می تواند خطرناک باشد، اندازه گیری کلر و کلرسنجی بوسیله کلرسنج ها بسیار حائز اهمیت می باشد.
این دستگاه کلر سنج Extech CL500 قابلیت اندازه گیری کلر متر آزاد است. این تستر کلر تا 3.50ppm با رزولوشن 0.01ppm در صفحه LCD بزرگ آن اندازه گیری می کند.دارای استاندارد Free، Total و Zero Chlorine، بطری های تست با پوشش، پودر DPD رایگان و کل کلر (10 پیکسل)، پارچه تمیز کردن، 6 باطری AAA و کیف حمل سخت می باشد.
ویژگی های دستگاه:
پانل جلویی LCD با بزرگنمایی بزرگ و پانل ضد ضربه
اندازه گیری کلر کل و آزاد تا 3.50ppm با وضوح 0.01ppm
سیستم نوری پیشرفته از یک لامپ LED باریک باری استفاده می کند که خوانایی دقیق و قابل تکرار را فراهم می کند
فقط یک اندازه نمونه 10 میلی لیتر نیاز دارد
کالیبراسیون دوطرفه مستقل برای آزاد و کلر ، خودکار خاموش
باتری برای آزمایش در محل و محل کار استفاده می شود
داده ها و حداقل / حداکثر ضبط / یادآوری
دارای  استاندارد Free، Total و Zero Chlorine، بطری های تست با پوشش، پودر DPD رایگان و کل کلر (10pcs)، پارچه تمیز کردن، شش باتری AAA و کیف حمل سخت
مشخصات عمومی دستگاه:
محدوده (ppm):0.01 تا 3.50ppm
رزولوشن: 0.01ppm
دقت: ± 0.02ppm @ 1ppm
منبع نور: LED، 525 نانومتر
روش تطبیق: روش USEPA 330.5 برای فاضلاب و روش استاندارد 4500-Cl-G برای آب آشامیدنی
زمان پاسخ: <10 ثانیه
ابعاد: 6.1 x 3.0 x 2.4 “(155 x 76 x 62 میلیمتر)
وزن: 11.3oz (320g)
شما می توانید این محصول را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از شرکت مشهد دقیق تهیه نمایید.


کلر متر Extech CL200

کلر متر Extech CL200

نمایندگی انحصاری خرید و فروش کلر متر سری Extech CL200
کلرسنج دستگاهی است که جهت اندازه گیری مقدار کلر آزاد، ترکیبی و کل کلر محلول در آب بکار می رود. با توجه به اینکه کلرزنی یکی از متداولترین روش گندزدایی آب است و باعث ازبین رفتن ویروسها و میکروب های آب می شود، از طرفی نیز می تواند خطرناک باشد، اندازه گیری کلر و کلرسنجی بوسیله کلرسنج ها بسیار حائز اهمیت می باشد.
 این دستگاه کلر متر قابلیت اندازه گیری کلر از 0.01ppm تا 10ppm را داراست. این دستگاه باعث می شود که اندازه گیری های غیر ذهنی توسط موانع مرتبط با رنگ سنج های سنتی و اسپکتروفتومتر ها مانند رنگ نمونه، کدر، نور و آلاینده ها تأثیری نداشته باشد. این محصول همراه با یک الکترود، پنج بسته از 10 تکه واکنش (50 تست)، یک کلاه سنسور محافظ، فنجان نمونه با کلاه، چهار باتری CR2032 و یک بند 48 “گردن می باشد.
ویژگی های دستگاه:
خواندن مستقیم کلر باعث اندازه گیری سریع و آسان (کمتر از 2 دقیقه)
محدودیت تشخیص کم تا 0.01ppm
با رنگ نمونه یا سفتی تحت تأثیر قرار نگرفته است
حافظه، برچسب ها و یادآوری تا 15 خواندن
مشخصات عمومی دستگاه:
کلر (ppm) :0.01 تا 10.00ppm
دما: 23 درجه تا 194 درجه فارنهایت (-5 تا 90 درجه سانتیگراد)
حداکثر رزولوشن: 0.01ppm؛ 0 ° F / ° C؛
دقت پایه: ± 10٪ از خواندن ± 0.01 ppm؛ ± 1.8 ° F / ± 1 ° C
حافظه: 15 خواندن
ابعاد:1.4×6.8×1.6 “(35.6×172.7×40.6mm)
وزن: 3.85oz (110g)


کلر سنج Extech CL500

کلر سنج Extech CL500

نمایندگی انحصاری خرید و فروش کلر سنج Extech CL500
 کلرسنج دستگاهی است که جهت اندازه گیری مقدار کلر آزاد، ترکیبی و کل کلر محلول در آب بکار می رود. با توجه به اینکه کلرزنی یکی از متداولترین روش گندزدایی آب است و باعث ازبین رفتن ویروسها و میکروب های آب می شود، از طرفی نیز می تواند خطرناک باشد، اندازه گیری کلر و کلرسنجی بوسیله کلرسنج ها بسیار حائز اهمیت می باشد.که این دستگاه با نام های دیگری همچون کلر سنج  ، تستر کلر محلول در آب ، فلوراید سنج  دیجیتال مخصوص آکواریوم   ، تستر کلر محلول در آب و …مورد استفاده قرار می گیرد.
سایت ایران بی تی ام این محصول را با قیمتی مناسب و ارزان و با کیفیت و دقتی بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.


مشخصات دستگاه
محدوده (ppm) 0.01 تا 3.50ppm
قطعنامه 0.01ppm
دقت ± 0.02ppm @ 1ppm
منبع نور LED، 525 نانومتر
روش انطباق روش USEPA 330.5 برای فاضلاب و روش استاندارد 4500-Cl-G برای آب آشامیدنی
زمان پاسخ <10 ثانیه
ابعاد 6.1 x 3.0 x 2.4 “(155 x 76 x 62 میلیمتر)
وزن 11.3oz (320g)


کدورت سنج قابل حمل WSB-1

کدورت سنج قابل حمل WSB-1

خرید کدورت سنج دستی WSB-1، فروش کدورت سنج قابل خمل WSB-1، نمایندگی فروش کدورت سنج پورتابل WSB-1
این دستگاه کدورت سنج دستی WSB-1 با برند معتبر Mesu Labاز کمپانی انگلستان می باشد.شرکت مشهد دقیق بزرگترین و با سابقه ترین شرکت در وارد کردن این دستگاها به ایران می باشد.همچنین این دستگاه دارای یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.این دستگالاه بر اساس اصل از اثر فتوالکتریک و منبع نور می باشد.اضافه بر این برای اندازه گیری سفیدی ماد بجز مایعات را شامل می شود.

فروش کدورت سنج قابل حمل WSB-1

محدوده اندازه گیری: 0-199
اندازه گیری ساختار: 45/0
سیستم اندازه گیری: R457 آبی نور سپیدی
حداقل بازخوانی: 0.1
کالیبره کردن: φ15
صفر پیش نویس: ≤ ± 0.1
خطا عمومی: ≤ ± 1
تکرارپذیری: ≤0.2
منبع تغذیه: آداپتور برق یا باتری
اندازه و وزن: 345 * 385 * 170MM و 3KG
بسیار سبک برای حمل در جایگاه مورد بررسی


کیت کالیبراسیون کلر سنج ، ORP متر ، PH متر

کیت کالیبراسیون کلر سنج ، ORP متر ، PH متر

خریداری  و فروش انواع دستگاه های کلرمتر ، ORP سنج ، PH سنج دیجیتال همرا با کیت کالیبراسیون EXTECH EX900
مولتی فانکشن EXTECH EX900 یکی از کاملترین ست های تست و کالیبراسیون کیفیت آب و کلر میباشد به‌طور کلی ایمنی و بهداشت عمومی و محیط کار در تصفیه‌خانه‌ها ارتباط مستقیمی به چگونگی طراحی ساختمان و رعایت ضوابط ایمنی کار با گازکلر دارد. لذا به منظور پیشگیری از بروز احتمالی حوادث و خطرات جانی و مالی ناشی از نشت گاز در محیط کار و محیط زیست، آتش سوزی و انفجار و تامین سلامت کارکنان و ساکنان اطراف ، تدوین اصول طراحی ایمنی و بهداشت ساختمان واحد کلرزن در تصفیه آب آشامیدنی یک ضرورت است.

 • کیت کالیبراسیون کلر سنج ، ORP متر ، PH متر EXTECH EX900
  محدوده اندازه گیری PH از 0 تا 14
  محدوده اندازه گیری ORP از -999 to 999mV
  محدوده اندازه گیری کلر : 0.01 to 10.00ppm
  محدوده دما از -5 تا 90 درجه سانتی گراد
  طراحی ضد آب در محیط مرطوب (IP57)
  نمایش همزمان پی پی ام و یا pH و ° C / ° F دما
  دارای کیف حمل و کیت کالیبراسیون کلر و اسی
  ارزان قیمت
  دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پز ار فروش
  ساخت آمریکا