طیف سنج ADSP-8002O

طیف سنج ADSP-8002O

نماینده انحصاری خرید و فروش طیف سنج ADSP-8002O
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده رسمی و انحصاری محصولات کمپانی Adleer  انگلیس این دستگاه را با خدماتی از قبیل یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات عمومی طیف سنج خروجی اپتیکال ADSP-8002O
Spectrometer Benchtop ADSP-8002O عملکرد ایده آل و مناسب برای تست اطمینان محصول و شناسایی مواد فراهم می کند. این طیف سنج حداکثر اعتماد و اطمینان را بر اساس تکنولوژی CCD ارائه می دهد.
Spectrometer Benchtop ADSP-8002O مناسب ترین ابزار برای تعیین عناصر مختلف در ماتریس های مختلف است. در فولاد، آهن خام، چدن، تولید فلزات غیر آهنی یک تحلیل کامل یا حتی نیمه اتوماتیک باعث کاهش هزینه می شود. برای پاسخگویی به نیازهای فردی، سیستم های مدولار برای اتوماسیون آزمایشگاهی توسعه یافته اند. این همچنین کاربر را واقعا اسپکترومتر با قابلیت چند پایه (Fe، Al، Cu، Zn، Ti، Ni، Pb و غیره) می دهد که هر دو آسان برای استفاده و فضای ذخیره شده است.
ویژگی های دستگاه:
1. دقت بالا و مقرون به صرفه.
تجزیه و تحلیل 2.Complete در عرض چند ثانیه
3.Optimized به نیازهای مشتری و خدمات بهینه مشاوره.
4. حساسیت شدید به دلیل آخرین تکنولوژی و نرم افزار CCD.
5. اضافه کردن ماژول های تجزیه و تحلیل اضافی بدون تغییر سخت افزار.
6. پشتیبانی فنی و به روز رسانی نرم افزار به صورت رایگان.
7. طول موج 130nm-800nm، اجازه تجزیه و تحلیل همزمان به حداکثر تا 31 عنصر.
8. در دسترس برای تجزیه و تحلیل معمول نمونه کوچک، قطر از 1mm تا 8mm.
9. طراحی انسانی، پیکربندی به عنوان مدل بالا یا طبقه نیمکت با امکانات ذخیره سازی برای مواد مصرفی و قطعات.
برنامه های کاربردی دستگاه:
طیف سنج Benchtop ADSP-8002O توسط Wuxi Create Analytical Instrument Co.، LTD طراحی شده است. با استفاده از تکنولوژی CCD، ADSP-8002O یک انتخاب ترجیحی برای تجزیه و تحلیل غلظت عناصر در فلز است. این وسیله به طور گسترده ای در زمینه های متالورژی، ریخته گری، ماشین آلات، ماشین سازی، صنعت هوا فضا، تولید سلاح، پردازش فلز و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
این دستگاه  با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا توسط شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer  انگلیسی عرضه می شود.


طیف سنج ADSP-8000A

طیف سنج ADSP-8000A

نماینده انحصاری خرید و فروش طیف سنج ADSP-8000A
این دستگاه که ساخت کمپانی Adleer انگلیس می باشد توسط سایت ایران بی تی ام به عنوان تنها نماینده رسمی این کمپانی با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.
اطلاعات کلی طیف سنج ADSP-8000A
طیف سنج نوری نوری ADSP-8000A (OES) یک تکنیک تحلیلی سریع، ساده و مقرون به صرفه است که برای تجزیه و تحلیل عناصر نمونه های آلومینیومی جامد استفاده می شود. این در زمینه های مختلفی از تولید تا بازیافت و از ریخته گری به سرویس های آزمایشگاهی استفاده می شود. ADSP-8000A یک نمایشگر با توان بالا و قابلیت سنجش قابل حمل OES برای تجزیه و تحلیل آلومینیوم است.
ویژگی های دستگاه:
1. قابل حمل، مقرون به صرفه، ثبات.
2. به نیازهای مشتری بهینه شده است.
3. تجزیه و تحلیل کامل در عرض چند ثانیه.
4. حساسیت شدید به دلیل آخرین تکنولوژی و نرم افزار CCD.
5. برای تجزیه و تحلیل معمول نمونه کوچک، قطر از 1mm تا 8mm موجود است
6. پشتیبانی فنی و به روز رسانی نرم افزار به صورت رایگان.
برنامه های کاربردی دستگاه:
آنالیز آلیاژی ADSP-8000A توسط Wuxi Create Analytical Instrument Co.، LTD طراحی شده است. با استفاده از تکنولوژی CCD، ADSP-8000A یک انتخاب ترجیحی برای تجزیه و تحلیل غلظت عناصر در فلز است. این وسیله به طور گسترده ای در زمینه های متالورژی، ریخته گری، ماشین آلات، ماشین سازی، صنعت هوا فضا، تولید سلاح، پردازش فلز و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
سایت ایران بی تی ام به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer  انگلیس این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.


طیف سنج ADSP-8001O

طیف سنج ADSP-8001O

نماینده انحصاری خرید و فروش طیف سنج ADSP-8001O
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده رسمی محصولات کمپانی Adleer  انگلیس این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات عمومی طیف سنج خروجی اپتیکال ADSP-8001O
طیف سنج مدل ADSP-8001O عملکرد ایده آل و مناسب برای تست اطمینان محصول و شناسایی مواد فراهم می کند. این طیف سنج حداکثر اعتماد و اطمینان را بر اساس تکنولوژی CCD ارائه می دهد.
طیف سنج مدل ADSP-8001O مناسب ترین ابزار برای تعیین عناصر مختلف در ماتریس های مختلف است. در فولاد، آهن خام، چدن، تولید فلزات غیر آهنی یک تحلیل کامل یا حتی نیمه اتوماتیک باعث کاهش هزینه می شود. برای پاسخگویی به نیازهای فردی، سیستم های مدولار برای اتوماسیون آزمایشگاهی توسعه یافته اند. این همچنین کاربر را واقعا اسپکترومتر با قابلیت چند پایه (Fe، Al، Cu، Zn، Ti، Ni، Pb و غیره) می دهد که هر دو آسان برای استفاده و فضای ذخیره شده است.
ویژگی های دستگاه:
1. دقت بالا و مقرون به صرفه.
تجزیه و تحلیل 2.Complete در عرض چند ثانیه
3.Optimized به نیازهای مشتری و خدمات بهینه مشاوره.
4. حساسیت شدید به دلیل آخرین تکنولوژی و نرم افزار CCD.
5. اضافه کردن ماژول های تجزیه و تحلیل اضافی بدون تغییر سخت افزار.
6. پشتیبانی فنی و به روز رسانی نرم افزار به صورت رایگان.
7. طول موج 130nm-800nm، اجازه تجزیه و تحلیل همزمان به حداکثر تا 31 عنصر.
8. در دسترس برای تجزیه و تحلیل معمول نمونه کوچک، قطر از 1mm تا 8mm.
9. طراحی انسانی، پیکربندی به عنوان مدل بالا یا طبقه نیمکت با امکانات ذخیره سازی برای مواد مصرفی و قطعات.
برنامه های کاربردی دستگاه:
طیف سنج مدل ADSP-8001O توسط Wuxi Create Analytical Instrument Co.، LTD طراحی شده است. با استفاده از تکنولوژی CCD، ADSP-8001O یک انتخاب برتر برای تجزیه و تحلیل غلظت عناصر در فلز است. این وسیله به طور گسترده ای در زمینه های متالورژی، ریخته گری، ماشین آلات، ماشین سازی، صنعت هوا فضا، تولید سلاح، پردازش فلز و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
شما مشتریان گرامی می توانید این طیف سنج را با خدماتی از قبیل 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده تنها نماینده رسمی این کمپانی تهیه نمایید.


کوانتومتر پرتابل فلزات ADSP-8006MM

کوانتومتر پرتابل فلزات ADSP-8006MM

نماینده انحصاری خرید و فروش کوانتومتر پرتابل فلزات ADSP-8006MM
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی Adleer انگلیس می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات عمومی دستگاه:
کوانتومتر پرتابل فلزات ADSP-8006MM يک اسپيرومتر جرقه اي براي تلفن همراه بسيار کاربردي در صنايع توليد، پردازش و بازيافت فلز است. ADSP-8006MM  آنالایزر فلز دارای مزایای دقت بالا و ثبات خوب تجزیه و تحلیل، به راحتی عملیات، و کاربردهای گسترده، اندازه کوچک، سبک وزن است. متال آنالایزر ADSP-8006MM می تواند در شناسایی مواد در کارخانه پردازش، تجزیه و تحلیل مواد ساختاری در تجهیزات پتروشیمی و تجزیه و تحلیل فلز در صنعت بازیافت استفاده شود.
متال آنالایزر ADSP-8006MM، آنالیز فلزی با فناوری نوری CCD و اجزای مدرن میکرو الکترونیک است.
این دستگاه متال آنالایزر ADSP-8006MM انتخاب شما برای تجزیه و تحلیل C، P، S، B، Sn، As و N و دیگر عناصر غیر فلزی و دیگر مواد فلزی در برداشتن ناخوشایند از قطعات بزرگ فلزی است. این می تواند انواع مختلف مواد فلزی مانند: لوله، نوار، دریچه، جوش، مخازن، ریخته گری و غیره تجزیه و تحلیل. دستگاه کوانتومتر پرتابل ADSP-8006MM می تواند نیازهای تحلیلی شما را در هر مکان یا در خارج از کارخانه، در مزارع ضایعات، مخازن زیردریایی غوطه ور و یا در نردبان بلند در کارخانه های شیمیایی برآورده سازد.
ویژگی های دستگاه:
1. تکنولوژی اروپا معرفی شد، اولین سازنده تحليلگر فلزي موبايل در چين، انحصار تکنولوژي، حجم كوچك و وزن كم را از دست داد
2. با تکنولوژی نوری CCD و اجزای میکرو الکترونیک مدرن؛ این بهترین انتخاب برای تجزیه و تحلیل عناصر غیر فلزی مانند C، P، S، B، Sn، As در آن اجزای فلزی بزرگ است که برای برش آسان نیستند.
3. می تواند انواع مواد فلزی را تجزیه و تحلیل کند
4. سیستم نوری بهبود یافته آن را مناسب برای نیازهای تجزیه و تحلیل در شرایط مختلف، بدون توجه به ارتفاع در خارج و یا ارتفاع. دقت بالا و ثبات.
5. طراحی مجتمع، قابل حمل، می تواند برای حمل و نقل تقسیم شده است
6. بسته باتری را می توان برای CCD استفاده کرد، صدها بار برای یکبار شارژ
7. ساختار پشه-رانگج معمولی
8. قطعات مرکزی از تامین کنندگان برتر دنیا هستند، عملکرد نوری را تضمین می کنند
9. منبع نور جرقه دیجیتال HEPS ثبات تخلیه را بهبود می بخشد، دقت تجزیه و تحلیل را تضمین می کند.
10. پردازنده ARM بالا، جمع آوری داده های با سرعت بالا و پردازش همزمان، تنها 20 ثانیه برای یک تجزیه و تحلیل مورد نیاز است
11. ثبات داده ها بهینه شده و انطباق داده ها برای تجزیه و تحلیل در دوره های مختلف.
12. منحنی ها را آزاد کنید، کانال را در یک ماتریس تغییر دهید یا اضافه کنید. پیکربندی سخت برای اضافه کردن ماتریس جدید، پشتیبانی فنی رایگان و به روز رسانی نرم افزار لازم نیست
13. طراحی چشم انداز ساده و ظریف، بهینه سازی ملک، مقرون به صرفه، مصرف انرژی کم
14. تمرکز بر نیازهای مشتری، ارائه در زمان پس از فروش خدمات
شما مشتریان محترم می توانید این دستگاه را که ساخت کمپانی Adleer انگلیس می باشد را با خدماتی از قبیل 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از سایت ایران بی تی ام تهیه نمایید.


کوانتومتر دستی ADSP-8007HX

کوانتومتر دستی ADSP-8007HX

نماینده انحصاری خرید و فروش کوانتومتر دستی ADSP-8007HX
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده رسمی این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات عمومی درباره ADSL-8007HX دستی تجزیه و تحلیل آلیاژ XRF
1. استفاده از آشکارساز سی پیک با کارایی بالا با دقت تشخیص بیشتر.
2. تحقق صحنه، تست سریع، تست ناپایداری (NDT)، تشخیص دقیق، پس از 2-3 ثانیه به طور مستقیم نمرات آلیاژ، عناصر، درصد درصد را نشان می دهد.
3. با استفاده از تکنولوژی لوله 40KV، 100mA، 4W، آن را بهتر تشخیص محدودیت پایین و تضمین ایمنی تابش.
4. استفاده از پرتو نور هوشمند (پرتوهای هوشمند) می تواند تست Ti، V دقیق تا 0.02٪، می تواند یک تمایز خوب بین فولاد ضد زنگ 304 و 321، آلیاژ کروم P91 و 9 کروم، تیتانیوم تیتانیوم و تیتانیوم و غیره .
5. دمای آشکارساز پایین، -35 ℃ شرایط کار درجه حرارت فوق العاده پایین، به طوری که دستگاه دارای وضوح عالی است.
6. دقت تشخیص بیشتر، تعداد میانگین عملکرد توابع می تواند به طور موثر بهبود دقت تشخیص ابزار.
7. نمونه نامنظم و یا بسیار کوچک از تشخیص هوشمند، مانند مو (0.06MM) چنین سیم خوب می تواند بلافاصله تست و شناسایی.
8. عملکرد اتوماتیک توقف، اگر هیچ سوژه ای در مقابل اسلحه تحریک وجود نداشته باشد، دستگاه به طور خودکار در 3 ثانیه آزمایش را متوقف می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ تابش
9. تجزیه کننده ADSP-8007HX می تواند هزاران قطعه آلیاژ را شناسایی کند که در همان زمان می تواند تا 300 مارک شناسایی شود. کاربر می تواند 300 نوع از مقیاس های آلی را تعریف کند.
10. گسترش پروب می تواند دیوار خط لوله، جوش، قطعات کوچک و دیگر قطعات را که معمول و دشوار است شناسایی کند.
11. ابزار همراه با صفحه نمایش با رزولوشن بالا، می تواند در زمینه، مشاهده، ویرایش اطلاعات آزمون و نتایج مشخص شده است.
12. بدون کمک کامپیوتر، ویرایش و حذف نمرات آلیاژ را می توان در صحنه اضافه کرد.
13. دستگاه از آلیاژ آلومینیوم با ظرفیت خنک کننده قوی، قابلیت ضد ارتعاش و دستگاه حفاظتی ضد اشعه استفاده می کند.
14. استفاده از طراحی یک دکمه کاربر پسند، کاربر در فرآیند تست، نیازی به ادامه دادن دکمه به طور پیوسته ندارد.
15. با یک ظرفیت ذخیره سازی بزرگ، تحلیلگر ADSP-8007HX می تواند به طور خودکار تا 200،000 مجموعه داده های آزمون را ذخیره کند.
16. نتایج آزمون را می توان به کامپیوتر برای چاپ متصل کرد، دستگاه دارای یک نسخه نتایج آزمون استاندارد است، تا حد زیادی تسهیل در حال ویرایش مشتری، و چاپ نتایج.
17. تابع مقایسه اطلاعات برند از نتایج آزمون؛ این ابزار می تواند به طور خودکار برای داده های داخلی و نتایج دستگاه مقایسه کند. اگر نتایج آزمایش بالاتر از استاندارد باشد، نتایج به رنگ قرمز نمایش داده خواهند شد. اگر محتوای پایین تر از استاندارد باشد، رنگ سبز نمایش داده خواهد شد. داده های استاندارد برای مرجع مشتری وجود دارد.
18. دستگاه دارای عملکرد نظارت از راه دور است، مهندسان تعمیر و نگهداری می توانند نصب نرم افزار اینترنت، تعمیر و نگهداری از راه دور، اطمینان مشتری که دستگاه با 24 ساعت خاموش شدن را انجام دهد.
19. این ابزار از سیستم عامل ویندوز CE استفاده می کند تا سیستم عامل را پایدارتر و قدرتمندتر کند.
20. ابزار همراه با بلوک های استاندارد است، ابزار به طور خودکار استاندارد در ابتدا، پس از موفقیت استاندارد سازی، ابزار را می توان به طور معمول استفاده می شود. اگر استاندارد سازی عبور نكند، ابزار را نمی توان مورد استفاده قرار داد. این برای اطمینان از اینکه این وسیله در محدوده تضمین دقت طبیعی قرار دارد.
21. ابزار از روش پارامتر اساسی (روش FP) استفاده می کند. قبل از آزمایش، لازم نیست که نوع نمونه های آزمایش را درک کنید و نیازی به انتخاب منحنی آزمون نیست.
22. نتایج آزمون را می توان به خروجی اکسل تبدیل، بلکه به کامپیوتر شخصی و یا به چاپ و ذخیره سازی لپ تاپ با استفاده از بلوتوث به طور مستقیم.
جدول پیکربندی آنالایزر آلبوم دستی ADSP-8007HX استاندارد:
1. میزبان طیف سنج فلورسانس اشعه ایکس
2. باتری لیتیوم (دو)؛
3. شارژر باتری لیتیوم؛
4. داده اختصاص داده کابل دانلود (یک)
5. 316 نمونه استاندارد (یک)
6. یک دفترچه راهنما (یکی)؛
7. پیکربندی یک جدول (یک)؛
8. فیلم حفاظت از پنجره (سه)؛
9. جعبه حفاظت اصلی ضد آب اصلی ایالات متحده (یکی).
شما مشتریان گرامی میتوانید این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از شرکت مشهد دقیق تهیه نمایید.


کوانتومتر دستی ADSP-8008HX

کوانتومتر دستی ADSP-8008HX

نماینده انحصاری خرید و فروش کوانتومتر دستی ADSP-8008HX
این دستگاه که ساخت کمپانی Adleer انگلیس می باشد را می توانید با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا از شرکت مشهد دقیق تهیه نمایید.
شما با بالاترین ثبات و دقت تجزیه و تحلیل – با کشیدن یک ماشه و تجزیه و تحلیل آلیاج تقریبا هر عنصر، از منیزیم به پلوتونیوم تقریبا. این که آیا در حیاط قراضه یا در طبقه تولید، آنالیز آلیاژی به سرعت و با دقت مشخصات آلیاژها را تعیین می کند و بین خانواده های آلیاژ تشخیص داده می شود.
ویژگی های دستگاه:
1. XRF دستی قدرتمند که می تواند در هر جایی قرار گیرد
2. با حساسیت بالا، زمان اندازه گیری کوتاه و عملیات ساده مشخص می شود.
3. PDA با وضوح بالا همراه با مینی چند کاناله تحلیلگر از طریق ارتباط بلوتوث، داده های اندازه گیری را در دست نگه می دارد تحت هیچ شرایطی.
4. قادر به انجام تجزیه و تحلیل سریع در حالت دستی و یا تجزیه و تحلیل دقیق طولانی مدت در ایستگاه آزمون ارائه شده است.
5. طراحی الهام گرفته از ارتش نادرست ما این ابزار را به شدت مقاوم در برابر شوک، رطوبت و رطوبت، گرد و غبار، تغییرات دما و یا تغییرات ارتفاع بالا یا پایین می سازد.
5. نرم افزار تجزیه و تحلیل قدرتمند کاربر را قادر می سازد به سرعت شناسایی آلیاژها و همچنین هر عنصر از Mg از طریق Pu در مقدار PPM.
6. ادغام GPS کامل برای ترکیب داده های تجزیه و تحلیل با مختصات مکان، امکان نقشه برداری سایت
7. تمام روش های آزمایشی رایگان برای اضافه کردن.
برنامه های کاربردی دستگاه:
برنامه های کاربردی تجزیه و تحلیل معمول XRF عبارتند از:
شناسایی مواد مثبت
QA & QC در ساخت
ضایعات و بازیافت
تجزیه و تحلیل آلیاژ
تست فلزی
تجزیه مس
در میان استفاده های بی شماری دیگر
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


کوانتومتر دستی ADSP-8008MHX

کوانتومتر دستی ADSP-8008MHX

نماینده انحصاری خرید و فروش کوانتومتر دستی ADSP-8008MHX
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را که ساخت کمپانی Adleer انگلیس را با خدماتی از قبیل یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
تجزیه و تحلیل XRF دستی معدنی دستی نتایج فوری را برای کمک به تعیین مسیر بعدی عملیات برای کل فرایند – اکتشاف، کنترل درجه سنگ / فرایند، پایداری محیطی فراهم می کند. تشخیص محل کاوش، مواد معدنی و تجزیه و تحلیل زیست محیطی. GPS-XRF برای نقشه برداری، زمان، صرفه جویی در هزینه.
ویژگی های دستگاه:
1. XRF دستی قدرتمند که می تواند در هر جایی قرار گیرد
2. طراحی نور، جمع و جور و متعادل.
3. گرفتن اطلاعات سریع برای سرعت سریع تست داده
4. گزینه های SDD بزرگ و سفارشی اشعه ایکس برای حساسیت و دقت استثنایی برای عناصر و مواد بیشتر
5. صفحه LCD پیشرفته رنگ لمسی برای وضوح، روشنایی، پاسخ، و بهره وری انرژی برای استفاده در محیط داخلی / در فضای باز.
6. ارائه حساسیت و دقت حتی بهتر در زمان سریعتر برای مواد بیشتر از قبل
برنامه های کاربردی دستگاه:
تشخیص محل در کاوش
اکتشاف، سنگ معدن / کنترل فرآیند،
پایداری زیست محیطی
مواد معدنی و تجزیه و تحلیل محیط زیست
برای نقشه برداری فوری، زمان، صرفه جویی در هزینه
شما مشتریان محترم می توانید این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا از سایت ایران بی تی ام تهیه نمایید.


کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8004CS

کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8004CS

نماینده انحصاری خرید و فروش کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8004CS
مشخصات عمومی دستگاه:

شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که  ساخت کمپانی Adleer انگلیس می باشد را با قیمتی مناسب و دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
ADSP-8004CS فرکانس بالا مشتق از کربن و تجزیه و تحلیل گوگرد می تواند ناوگان و دقیقا اندازه گیری کربن و گوگرد در فولاد، آهن، آلیاژ، فلزات غیر آهنی، سیمان، سنگ و سایر مواد. این تجهیزات یک محصول Hightech یکپارچه نور، موتور، الکترونیکی، کامپیوتر و تکنولوژی تجزیه و تحلیل، با ویژگی های محدوده اندازه گیری گسترده، ضد تداخل قوی، عملکرد چندگانه، آسان به کار، نتایج دقیق و قابل اعتماد تجزیه و تحلیل
شما می توانید این دستگاه را که ساخت کمپانی Adleer  انگلیس می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از شرکت مشهد دقیق تهیه نمایید.


کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8005CS

کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8005CS

نماینده انحصاری خرید و فروش کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8005CS
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
مشخصات عمومی دستگاه:
تجزیه و تحلیل گوگرد ADSP-8005CS با کوره فرکانس بالا و تشخیص مادون قرمز ابزار ایده آل برای تجزیه و تحلیل سریع و دقیق کربن و گوگرد در مواد جامد، به ویژه با مواد فلزی، بلکه همچنین با مواد دیگر غیر معدنی مانند سرامیک، سنگ معدن، سیمان، خاک رس و غیره جامد نمونه در یک بوته سرامیکی در یک کوره با فرکانس مهر و موم که توسط جریان اکسیژن خالص تحت فشار قرار می گیرد احتراق می شود. برای دستیابی به احتراق مطلوب، قدرت کوره فرکانس بالا قابل تنظیم است. گازهای حاصل از CO2 و SO2 توسط دستگاه های شناسایی IR حالت جامد اندازه گیری می شوند. این سیستم با سرعت بالا، دقت و حساسیت بالا و راحتی استفاده و تقریبا عملیات تعمیر و نگهداری مشخص می شود.
ویژگی های دستگاه:
1. تعیین یک کربن و گوگرد با حداقل آماده سازی نمونه
2.Easy برای استفاده از نرم افزار – ما آن را ساده نگه داشته، بنابراین شما می توانید بر روی تجزیه و تحلیل متمرکز شوید
3. آخرین تکنولوژی مادون قرمز – ما از اپتیک پیشرفته استفاده می کنیم – هیچ مسئله ای در مورد لوله های بازتابی از طلا وجود ندارد
4. قابل حمل الکترونیک و سخت افزار – به راحتی می توانید گسل یا انسداد مشترک برای ماشین آلات کربن و گوگرد
5. اندازه گیری سریع و سریع
6. محدوده وسیعی از مواد معدنی را می توان تجزیه و تحلیل کرد
نگهداری 7.Low.
8. طراحی روبوست اجازه استفاده در کنترل تولید و آزمایشگاه را می دهد
9. Cleaner اتوماتیک: سیستم تمیز کردن اتوماتیک اتوماتیک با حذف گرد و غبار بدون صدا و بدون خلاء: بدون تعمیر و نگهداری روزمره، حذف گرد و غبار گرد و غبار به بوته
شما می توانید این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا از شرکت مشهد دقیق تهیه نمایید.


کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8010CS

کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8010CS

نماینده انحصاری خرید و فروش کوانتومتر تجزیه و تحلیل کربن و سولفور ADSP-8010CS
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
آنالایزر گوگرد کربن ADSP-8010CS با کوره با فرکانس بالا و تشخیص مادون قرمز ابزار ایده آل برای تجزیه و تحلیل سریع و دقیق کربن و گوگرد در مواد جامد، به ویژه با مواد فلزی، بلکه همچنین با مواد دیگر غیر آلی مانند سرامیک، سنگ معدن، سیمان، خاک رس و غیره نمونه جامد در یک کوره سرامیکی در یک کوره با فرکانس مهر و موم شده که توسط جریان اکسیژن خالص تحت فشار قرار می گیرد احتراق می شود. برای دستیابی به احتراق مطلوب، قدرت کوره فرکانس بالا قابل تنظیم است. گازهای حاصل از CO2 و SO2 توسط دستگاه های شناسایی IR حالت جامد اندازه گیری می شوند. این سیستم با سرعت بالا، دقت و حساسیت بالا و راحتی استفاده و تقریبا عملیات تعمیر و نگهداری مشخص می شود.
ویژگی های دستگاه:
1. تعیین کربن و گوگرد همزمان با آماده سازی حداقل نمونه
2. آسان برای استفاده از نرم افزار – ما آن را ساده نگه داشته، بنابراین شما می توانید در تجزیه و تحلیل متمرکز شوید
3. آخرین فن آوری مادون قرمز – ما از اپتیک پیشرفته استفاده می کنیم – هیچ مسئله لوله بازتابی از طلا نیست
4. الکترونیک و سخت افزار قابل اعتماد – به راحتی می توانید گسل یا انسداد مشترک دستگاه های کربن و گوگرد
5. اندازه گیری دقیق و سریع
6. طیف گسترده ای از مواد معدنی را می توان تجزیه و تحلیل کرد
7. نگهداری کم.
8. طراحی مقاوم، اجازه استفاده در کنترل تولید و آزمایشگاه را می دهد
9. تمیزکننده دستی
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.