دوربین تصویر برداری حرارتی ارزان قیمتSUN TERMO 890

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نماینده رسمی فروش انواع دوربین حرارتی سان ترمو SUN TERMO 890
دوربین های ترمویژن دارای قیمت نسبتا نجومی هستند و به همین دلیل در ایران تحقیقات نیبت به بیشتر از خرید آن است و اینک شرکت مشهد دقیق توانسته این تحقیقات را به واقعیت تبدیل کند و ترموویژن ارزان قیمت سان ترمو SUN TERMO 890 به بازار معرفی کند . این دوربین دارای کیفیت و کاربرد بسیار خوبی می باشد و تنها شرکت مشهد دقیق نمایندگی رسمی این کمپانی را در ایران بر عده دارد و دارای یکسال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
مشخصات کلی دستگاه :
دارای نمایشگر ال سی دی رنگی
وضوح مادون قرمز: 60*60 پیکسل
وضوح آشکارساز : 300،000 پیکسل
میدان دید : 20 ° * ° 20
حداقل فاصله فوکوس : 0.5M
حساسیت حرارتی : 0.15ºC
محدوده اندازه گیری دما : 20ºC ~ 300ºC / -4ºF ~ 572ºF
دقت: 2.0ºC
باند طیفی : ~ 14um
نرخ فریم: 6HZ
دارای یکسال گارانتی تعویض و 10 سال خدنات پس از فروش
کمپانی آلمان /مونتاژ هنگ کنگ
جهت ثبت سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با دیگر محصولات این شرکت به سایت ایران بی تی ام مراجعه فرمایید .
کلمات کلیدی:
فروشنده ترموویژنSUN TERMO 890 ، خرید دوربین حرارتی ،نمایندگی رسمی دوربین حرارتی ، قیمت ترموویژن SUN TERMO 890، عرضه کننده انواع دوربین ترموگراف

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • download (5)
  • images (5)
  • images (4)
  • ترموویژن
  • images (13)
  • images (14)
  • download (6) - Copy

ویژگی دوربین حرارتی
تصویر ترموویژن
دوربین حرارتی یا ترموویژن ابزاری است جهت شناسایی عیوب در نگهداری و تعمیرات مبتنی برپایش وضعیت، در واقع هر عیبی که خود را با اختلاف دما آشکار کند بوسیله دوربین های حرارتی قابل شناسایی می باشد. نحوه کار دوربین های حرارتی یه این صورت است که این سیستمها از تابشی که از خود اجسام ساطع می گردد برای تصویر برداری استفاده می کنند . همانطور که می دانیم اجسام از خود امواج الکترومغناطیسی ساطع می کنند که طیف پیوسته ای را می پوشاند و طول موج پیک و میزان توان گسیلی آن به دمای جسم بستگی دارد و طبق قانون پلانک هر جسمی که دمایش بالاتر از صفر مطلق باشد ( 273 – درجه سانتیگراد ) ، انرژی از خود ساطع می کند .
نحوه کارکرد دوربین های ترموگرافی
در طبیعت هر جسمی که دمایی بالاتر از صفر مطلق یا ۲۷۳- درجه سلسیوس داشته باشد از خود امواج مادون قرمز منتشر میکند . این امواج بسته به ماهیت ساختاری جسم ، هندسه جسم ، سطح ظاهری جسم و دمای آن با شدت های مختلفی انتشار می یابد که این قدرت انتشار امواج مادون قرمز را با ضریبی به نام Emissivity یا Ɛ مشخص میکنند .
بر خلاف تصور عام که دوربین های ترموگرافی ، دما را اندازه گیری میکنند ، باید گفت این دوربین ها امواج مادون قرمز را با توجه به شدت انتشارشان دریافت کرده و بر اساس تنظیمات اپراتور از قبیل دمای محیط و Ɛ ، فاصله تا هدف و … محاسباتی را انجام داده و نتیجه را به صورت دما ارائه می دهند . پس در اولین گام باید توجه داشته باشیم که اگر گاهی دماهای غیر منطقی در بازرسی ها بدست می آوریم ، صرف نظر از وضعیت کالیبراسیون دوربین ، ممکن است در تنظیمات دوربین اشتباهی را مرتکب شده باشیم .
نکته دیگر اینکه بر خلاف برخی تصورات که دوربین های ترموگرافی می توانند درون اجسام را ببینید باید گفت که با توجه به سطح انرژی امواج مادون قرمز در گستره اسپکترام الکترومغناطیسی ، این امواج سطح انرژی پایینتری نسبت به امواج مرئی داشته و با مثالی ساده اگر توجه کنید نور از شیشه عبور میکند اما از دیوار عبور نمیکند ، حال آنکه امواج مادون قرمز با توجه به سطح انرژی پایینتر از امواج مرئی از هیچ جسم صلبی عبور نمیکنند . تنها تعداد اندکی از مواد هستند که امواج مادون قرمز را از خود عبور میدهند که از جمله آنها میتوان به فلز ژرمانیوم اشاره کرد . در برخی موارد نیاز به مشاهده درون یک باکس یا تابلو برق و … می باشد که در این موارد خاص میتوان از پنجره های مادون قرمز که از فلز ژرمانیوم ساخته می شوند استفاده کرد و با تعبیه کردن این پنجره ها در پوسته جسم مورد نظر درون آن جسم با دوربین ترموگرافی قابل مشاهده مشود .
در نهایت این دوربین ها با توجه به محدوده طیفی امواج مادون قرمز به سه دسته باند کوتاه ( SW ) ، باند متوسط ( MW ) و باند بلند ( LW ) تقسیم بندی میشوند . محدوده ۰ تا ۲ میکرومتر SW ، ۲ تا ۵٫۵ میکرومتر MW و ۷٫۵ تا ۱۵ میکرومتر را LW مینامند . دوربین های معمول ترموگرافی تنها قادر به نمایش گراف حرارتی سطوح جامد و مایع هستند و در حالت طبیعی طیف حرارتی گازها با این دوربین ها قابل مشاهده نیست . برای مشاهده نشتی گازها و طیف حرارتی گازها ، باندهای طیفی دوربین ها را محدود میکنند و بدین منظور می بایست از دوربین های مخصوص شناسایی گاز استفاده شود .
پارامترهای مهم در انتخاب دوربین حرارتی
پارامترهای متمایز کننده دوربین های ترموگرافی تنها چند پارامتر مهم هستند که توانایی های این دوربین ها را جهت کار در فیلدهای مختلف مشخص میکنند . به زبان ساده گران قیمت بودن یک دوربین ترموگرافی هرگز نمیتواند بیانگر کارایی مناسب آن دوربین برای زمینه کاری ما باشد و خیلی مواقع ممکن است یک دوربین بسیار ارزان قیمت تر به سادگی تمام نیازهای ما را پوشش دهد.

مشخصات فنی دستگاه :
نمایش صفحه نمایش رنگی 2.4 اینچ
وضوح مادون قرمز 60 * 60 (3600 پیکسل)
وضوح آشکارساز 300،000 پیکسل
میدان دید 20 درجه * 20 درجه
حداقل فاصله فوکوس 0.5m
حساسیت حرارتی 0.15 درجه سانتی گراد
Emissivity قابل تنظیم 0.1 ~ 1.0
محدوده اندازه گیری دما -20ºC ~ 300ºC / -4ºF ~ 572ºF
دقت ± 2٪ یا ± 2.0ºC / 3.3 درجه فارنهایت
نوار طیفی 8 ~ 14um
نرخ فریم 6HZ
تمرکز سیستم تمرکز ثابت
پالت رنگ
Ironbow، Iridescence،
کنتراست بالا، عکاسی سیاه و سفید،
سیاه و سفید
گزینه های نمایش 25٪ گام به گام،
مادون قرمز و آشکارساز مخلوط
کارت ذخیره سازی SD (TF Micro) 2 گیگابایت
فرمت های فایل تصویر Bmp
باتری باتری قلیایی AA 1.5V * 4
عمر باتری 6 ساعت
زمان خاموش شدن اتوماتیک 12 ساعت است
دمای کار و رطوبت –
5ºC ~ 40ºC / 23ºF ~ 104ºF؛ 10٪ RH ~ 80٪ RH
دمای ذخیره سازی و رطوبت -20ºC ~ 50ºC / –
4ºF ~ 122ºF؛ 10٪ RH ~ 80٪ RH