دوربین ترموویژن حرفه ای جهت نظارت و بررسی NEC

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

فروش ترموویژن حرفه ای جهت نظارت و بررسی NEC
تجهیزات اندازه گیری ایران بی تی ام مرکز و نمایندگی رسمی فروش دوربین های حرارتی از برند های تستو ، فلوک ، FLIR  NEC IRTECH IR TEK    IRAYTEK در ایران  و عرضه کننده دوربین ترموگرافی InfReC Thermography R300Z می باشد . امروزه با سیستم های شناسایی و جمع آوری اطلاعات مختلفی سروکار داریم و البته ممکن است با قضایای پشت پرده برخی از آن ها چندان آشنا نباشیم؛ فناوری هایی همچون OMR (Optical Mark Reader) که یکی از موارد کاربری آن تصحیح برگه های امتحانات ۴ جوابی کنکور است، OCR (Optical Character Recognition) که کار آن تشخیص هوشمند دست نوشته ها است و در سال های اخیر در ثبت نام آزمون ورودی رشته های تحصیلی مقاطع عالی به کار گرفته می شود.
مشخصات کلی دستگاه :
دوربین حرارتی ، ترموویژن InfReC Thermography R300Z
عمومی محدوده عملکرد دما -40 ° C تا +500 ° C ، در 3 محدوده
دقت ± 2 ° C
محدوده طیفی 8 تا 12μm
فرکانس 60HZ قاب ارزش گذاری
فاصله کانونی f10mm f20mm f30mm f40mm
تنظیم کنترل فوکوس دستی
منوی زبان چندگانه 16 زبان ( انگلیسی، دانمارکی ، هلندی، پایان ، فرانسوی، آلمانی ، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای
ورودی خروجی خارجی / خروجی آلارم / ورودی تریگر سیگنال
دارای کارت حافظه و ثبت داده ها
یکسال گارانتی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره های موجود در سایت ایران بی تی ام تماس حاصل فرمایید .
کلمات کلیدی:
دوربین ترموگرافی ، دوربین ترموویژن ، ترمال کمرا ، دوربین مادون قرمز ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری حرارتی ، ترمومتر تصویری ، InfReC Thermography R300Z، عرضه کننده انواع دوربین حرارتی، دوربین ترموویژن ، ترمال کمرا ، دوربین مادون قرمز ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری حرارتی ، ترمومتر تصویری

دوربین حرارتی فلیر

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

 • 1
 • 33
 • e40 FLIR فلیر دوربین ترموویژن
 • index
 • images
 • Flir-i3 ترموویژن
 • های ولتاژ
 • necaviothermalimagerr300_5
 • InfReC R500 Series ترمویژن
 • دوربین مادون قرمز
 • دوربین حرارتی
 • دوربین حرارتی فلیر
 • InfReC R500 Series ترمویژن
 • InfReC R300SR NEC دوربین ترموویژن
 • ترمالر کمرا

دوربین حرارتی چه کاربردی دارد؟
کاربرد ترموویژن ها
تصویر برداری حرارتی در بخش‌های مختلفی کاربرد دارد. شرکت‌های تامین کننده انرژی از این فناوری برای یافتن محل نشت حرارت از شکاف‌های در و پنجره استفاده می‌کنند، بالگرد‌های پلیس از آن برای تعقیب افراد مظنون در شب بهره می‌گیرند و ایستگاه‌های هواشناسی به کمک آن طوفان‌ها و تند باد‌ها را دنبال می‌کنند. همچنین از تصویر برداری حرارتی در زمینه پزشکی برای تشخیص اختلالات و بیماری‌ها استفاده شده و حتی بعضی از دوربین‌های امنیتی منازل از آن بهره می‌برند.
تصویر برداری حرارتی چیست؟
به طور کلی باید گفت که تصویر برداری حرارتی به شما اجازه می‌دهد گرمای ساطع شده از اجسام مختلف را مشاهده کنید. دوربین‌های حرارتی کم و بیش می‌توانند دمای اشیای موجود در کادر خود را ثبت کرده و هر دما را با رنگ مخصوصی به نمایش بگذارند که به شما امکان می‌دهد دمای خارج شده از هر جسم را با اشیای کناری اش مقایسه کنید.
معمولا دما‌های سرد‌تر با رنگ‌هایی مثل آبی، بنفش یا سبز نشانه گذاری می‌شوند، در حالی که دمای‌های گرم‌تر با رنگ‌هایی همچون قرمز، نارنجی یا زرد به نمایش در می‌آیند. برای مثال، همان طور که در تصویر زیر مشخص است، بدن شخص با هاله‌ای از رنگ‌های قرمز، نارنجی و زرد دیده می‌شود، ولی سایر بخش‌های محیط به رنگ‌های آبی و بنفش به تصویر در آمده است. دلیل این امر ساطع شدن گرمای بیشتر از بدن این خانم نسبت به محیط اطرافش است.
برخی از دوربین‌های حرارتی از تصاویر سیاه و سفید استفاده می‌کنند. به عنوان نمونه، بالگرد‌های پلیس از دوربین‌های حرارتی سیاه و سفید استفاده می‌کنند که مظنون یا هدف را کاملا برجسته می‌کند.
تصویر برداری حرارتی چگونه کار می‌کند؟
دوربین‌های حرارتی با دریافت مقادیر متفاوتی از نور مادون قرمز، قادرند دما را یافته و تشخیص دهند. این نور با چشمان غیر مسلح قابل مشاهده نیست، ولی اگر از شدت بالایی برخوردار باشد، می‌توان آن را احساس کرد.
همه اشیاء به نوعی از خود اشعه‌های مادون قرمز منتشر می‌کنند و این یکی از راه‌های انتقال حرارت است. اگر شما دست خود را بالای یک ذغال بر افروخته نگه دارید، آن ذغال در حال انتشار هزاران اشعه مادون قرمز است و به این صورت حرارت آن به دست شما منتقل می‌شود. به علاوه، فقط نزدیک نیمی از انرژی خورشید به صورت نور‌های مرئی به ما می‌رسد و مابقی ترکیبی از انوار مادون قرمز و فرابنفش است.
هر چه یک شیء داغ‌تر باشد، اشعه‌های مادون قرمز ساطع شده از آن نیز بیشتر است. دوربین‌های حرارتی می‌توانند این تابش‌ها را مشاهده کنند و آن‌ها را به تصاویری تبدیل کنند که برای چشمان ما نیز قابل دیدن باشد؛ درست مثل دوربین‌های دید در شب که نور‌های مادون قرمز نامرئی را دریافت کرده و آن‌ها را به تصاویر قابل مشاهده مبدل می‌کنند.
درون دوربین‌های حرارتی تعدادی دستگاه اندازه گیری کوچک به نام میکروبلومتر وجود دارد (به ازای هر پیکسل یک عدد). میکروبلومتر‌ها از داخل دوربین دما را ثبت کرده و به هر پیکسل یک رنگ مناسب اختصاص می‌دهند. همانطور که احتمالا حدس زده اید، به همین خاطر است که اکثر دوربین‌های حرارتی نسبت به تلویزیون‌ها و صفحه نمایش‌های مدرن دارای رزولوشن بسیار اندکی هستند. در حقیقت، بهترین رزولوشن دوربین‌های حرارتی فعلی چیزی در حدود ۶۴۰x۴۸۰ است.

مشخصات فنی دستگاه :
دوربین حرارتی ، ترموویژن InfReC Thermography R300Z
عمومی محدوده عملکرد دما -40 ° C تا +500 ° C ، در 3 محدوده
دقت ± 2 ° C
محدوده طیفی 8 تا 12μm
فرکانس 60HZ قاب ارزش گذاری
فاصله کانونی f10mm f20mm f30mm f40mm
تنظیم کنترل فوکوس دستی
منوی زبان چندگانه 16 زبان ( انگلیسی، دانمارکی ، هلندی، پایان ، فرانسوی، آلمانی ، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای
ورودی خروجی خارجی / خروجی آلارم / ورودی تریگر سیگنال
دارای کارت حافظه و ثبت داده ها