تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود

پیرومتر غیر تماسی و ترمومتر لیزری ۲ لیزره MARMONIX

وارد کننده انواع پیرومتر دیجیتال ، ترمومتر لیزری پیشرفته ، IR ترمومتر حساس ، دتکتور دما ، مارمونیکس MARMONIX MIT-364 کمپانی مارمونکیس دارای ترمومتر های متنوع برای اندازه گیری های مختلف دما مانند : تست و اندازه گری دما مواد غذایی ، کوره ها ، یخچال ها ، طبی (انسانی و حیوانی ) و غیره میباشد و در صنایع برق ترانسفورماتور ، آزمایشگاهی ، پتروشیمی ، فاضلابی ، فولاد و ذوب آهن ، بسیار پر کاربرد میباشد آذرسنج یا پیرومتر در سنجش دماهای از صفر تا ۵۰۰۰ درجه سانتی‌گراد قابل استفاده است. در نوعی آذرسنج با افزوده محو شونده که افروزه‌اش از جنس تنگستون است در اثر عبور جریان الکتریکی آن‌قدر گرم می‌شود ا رنگ آن با رنگ منبع حرارتی مورد اندازه‌گیری یکی شود و بنابراین از دیدهٔ شخص نگرنده محو گردد، پس شدت جریانی را که موجب این پدیده می‌شود می‌توان با مقیاس‌بندی لازم برای اندازه‌گیری دما استفاده کرد.

توضیحات :

وارد کننده انواع پیرومتر دیجیتال ، ترمومتر لیزری پیشرفته ، IR ترمومتر حساس ، دتکتور دما ، مارمونیکس MARMONIX MIT-364
کمپانی مارمونکیس دارای ترمومتر های متنوع برای اندازه گیری های مختلف دما مانند : تست و اندازه گری دما مواد غذایی ، کوره ها ، یخچال ها ، طبی (انسانی و حیوانی ) و غیره میباشد و در صنایع برق ترانسفورماتور ، آزمایشگاهی ، پتروشیمی ، فاضلابی ، فولاد و ذوب آهن ، بسیار پر کاربرد میباشد آذرسنج یا پیرومتر در سنجش دماهای از صفر تا ۵۰۰۰ درجه سانتی‌گراد قابل استفاده است. در نوعی آذرسنج با افزوده محو شونده که افروزه‌اش از جنس تنگستون است در اثر عبور جریان الکتریکی آن‌قدر گرم می‌شود ا رنگ آن با رنگ منبع حرارتی مورد اندازه‌گیری یکی شود و بنابراین از دیدهٔ شخص نگرنده محو گردد، پس شدت جریانی را که موجب این پدیده می‌شود می‌توان با مقیاس‌بندی لازم برای اندازه‌گیری دما استفاده کرد.

ترمومتر لیزری دیجیتال ۲ لیزره با قابلیت اندازه گیری نقطه شبنم  مارمونکیس MARMONIX MIT-364
رنج اندازه گیری دما از -۵۰ تا ۳۸۰ درجه سانتی گراد
قابلیت اندازه گیری از فاصله ۱ تا ۲۰ متر
دقت اندازه گیری ۰٫۱ درجه سانتی گراد
قابلیت تغییر واحد اندازه گیری
قابلیت اندازه گیری نقطه شبنم تا ۱۰۰ %
محدوده اندازه گیری دمای محیط ۰ تا ۵۰ درجه
دارای دو لیزر برای دقت اندازه گیری بیشتر
قیمت بسیار مناسب
دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش
ساخت کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به قسمت ضمیمه ها مراجعه نمایید.

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.