تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود

دماسنج و رطوبت سنج همراه با ترموکوپل لوترون LUTRON HT-3006A

ترمومتر ترموکوپل دار ارزان قیمت ، دستگاه ترمومتر تماسی با سنسور رطوبت جدا ، دماسنج و رطوبت سنج اتصال به کامپیوتر ، LUTRON HT-3006A شرکت بازرگانی مشهد دقیق نمایندگی انحصاری و وارد کننده انواع دستگاه های تست محیط فیزیکال از برند LUTRON در ایران میباشدکه این برند دارای تجهیزات فوق تخصصی و پیشرفته میباشد هوا اصولا به دو صورت رطوبت مطلق هوا و رطوبت نسبی هوا در نظر گرفته می شود. رطوبت مطلق عبارتست از مقدار بخار آبی که در واحد حجم از هوا موجود باشد. مقدار رطوبتی که یک حجم هوا می تواند داشته باشد بستگی به دمای هوا دارد.رطوبت نسبی مقدار رطوبت موجود در یک حجم هوا با دمای مشخص به حداکثررطوبت ی که آن هوا می تواند در همان دما داشته باشد.هوای بدون بخار آب را هوای خشک می‌گویند. این نوع هوا در جو وجود ندارد، حتی در جو روی بیابانها و عرضهای بالا. هوای خشک به علاوه رطوبت را هوای مرطوب می‌گویند. تبخیر که عامل مرطوب ساختن هوای خشک است، از سطح اقیانوسها و آبهای سطحی و تعرق، منبع رطوبت هوا، ایجاد ابرها و بارندگی است. حداکثر بخار آب موجود در جو 4 - 3 درصد است.

توضیحات :

ترمومتر ترموکوپل دار ارزان قیمت ، دستگاه ترمومتر تماسی با سنسور رطوبت جدا ، دماسنج و رطوبت سنج اتصال به کامپیوتر ، LUTRON HT-3006A
شرکت بازرگانی مشهد دقیق نمایندگی انحصاری و وارد کننده انواع دستگاه های تست محیط فیزیکال از برند LUTRON   در ایران میباشدکه این برند دارای تجهیزات فوق تخصصی و پیشرفته میباشد هوا اصولا به دو صورت رطوبت مطلق هوا و رطوبت نسبی هوا در نظر گرفته می شود. رطوبت مطلق عبارتست از مقدار بخار آبی که در واحد حجم از هوا موجود باشد. مقدار رطوبتی که یک حجم هوا می تواند داشته باشد بستگی به دمای هوا دارد.رطوبت نسبی مقدار رطوبت موجود در یک حجم هوا با دمای مشخص به حداکثررطوبت ی که آن هوا می تواند در همان دما داشته باشد.هوای بدون بخار آب را هوای خشک می‌گویند. این نوع هوا در جو وجود ندارد، حتی در جو روی بیابانها و عرضهای بالا. هوای خشک به علاوه رطوبت را هوای مرطوب می‌گویند. تبخیر که عامل مرطوب ساختن هوای خشک است، از سطح اقیانوسها و آبهای سطحی و تعرق، منبع رطوبت هوا، ایجاد ابرها و بارندگی است. حداکثر بخار آب موجود در جو ۴ – ۳ درصد است.
دماسنج و رطوبت سنج همراه با ترموکوپل لوترون LUTRON HT-3006A
رنج اندازه گیری رطوبت متر /٪ RH: RH 10-95٪
محدوده رطوبت متر / درجه حرارت. : ۰-۵۰٫۰ درجه
تیپ K ترموکوپل -۵۰ درجه سانتیگراد تا ۱۳۰۰ درجه سانتیگراد
تیپ J ترموکوپل -۵۰ تا ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد
دارای رابط رابط RS-232
پروب (اختیاری): TP-01، TP-02A، TP-03، TP-04
دارای گارانتی
ساخت تایوان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به قسمت ضمیمه ها مراجعه نمایید.

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.