تامین کننده سختی سنج فلزات پرتابل

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

تامین کننده و وارد کننده سختی سنج پرتابل فلزات سری ADPH-500
شرکت مشهد دقیق تامین کننده و وارد کننده تجهیزات و ابزار آلات اندازه گیری در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز و درخواست های مکرر مشتریان خود اقدام به واردات و عرضه انواع سختی سنج کرده است و این سختی سنج پرتابل فلزات را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات عمومی درباره سختی سنج فلزات قابل حمل سری ADPH-500
مزایای دستگاه:
این نمایشگر بزرگترین نمایشگر روشنایی است که تمام توابع و پارامترها را نشان می دهد، صفحه نمایش بزرگ این دستگاه موجب سهولت در کار شده است.
همچنین می تواند انرژی زیادی را ذخیره کند. بزرگترین صفحه نمایش تستر سختی Leeb می باشد. دو مقیاس سختی نمایش دو طرفه در صفحه نمایش. جهت اندازه گیری در 360 درجه و اضافه کردن جهت اندازه گیری خودکار برای تست آسان و دقت است.
چهار مقیاس سختی جدید، HRA، HB را برای دستگاه D اثر فولاد آلیاژ ابزار اضافه کنید. HV برای آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم اضافه کردن کاربر جدید کاربر مواد، برای پاسخگویی به نیاز کاربر می تواند مواد خاص را آزمایش کنید. تست در هر زاویه، حتی در معرض دقت. محدوده اندازه گیری این سختی سنج می تواند سختی تمام مواد فلزی را اندازه گیری کند. نمایش مستقیم مقیاس سختی HRB، HRC، HV، HB، HS، HL و سه نوع مقاومت قدرت بلافاصله.
هفت دستگاه ضربه برای نرم افزار خاص در دسترس هستند. نوع دستگاه ضربه را به طور خودکار شناسایی کنید. حافظه ظرفیت بالا می تواند 600 گروه (نسبت به بارهای متوسط ​​321) اطلاعات از جمله مقدار واحد اندازه گیری، مقدار متوسط، داده های تست، جهت ضربه، زمان ضربه، مقیاس مواد و سختی ذخیره سازی، و غیره را بررسی کند. حد بالا و پایین را می توان از پیش تعیین شده. هنگامی که مقدار نتیجه بیش از حد، آن را به طور خودکار اخطار می دهد.
اطلاعات باتری نشانگر ظرفیت باقیمانده باتری و وضعیت شارژ است.
عملکرد کالیبراسیون کاربر پورت USB با نرم افزار Multi-Function داده PC Humanity PC. چاپگر حرارتی با سرعت بالا وارداتی از عملکرد چاپ فوری پشتیبانی می کند. این سختی سنج پرتابل می تواند داده ها را به طور دائمی ذخیره کند.
Li قابل شارژ باتری به عنوان منبع قدرت. مدار شارژ در داخل یکپارچه شده است
مدت کار مداوم کمتر از 200 ساعت (EL خاموش و بدون چاپ).خاموش شدن خودکار برای صرفه جویی در انرژی. فوق العاده پس از فروش خدمات سیستم برای محصولات با کیفیت بالا. آسان برای خرید و راحت برای استفاده
برنامه های اصلی دستگاه:
1.حفره ای از قالب ها
2.بلبرینگ و قطعات دیگر،تجزیه و تحلیل شکست
3.مخزن فشار، ژنراتور بخار و سایر تجهیزات
4.قطعه کار سنگین
5.ماشین آلات نصب شده و قطعات مونتاژ شده به طور دائم
6.سطح آزمایش یک فضای کوچک توخالی
7.شناسایی مواد در انبار مواد فلزی
8.تست سریع در محدوده وسیع و اندازه گیری برای قطعه کاری در مقیاس وسیع
جهت انتخاب بهترین دستگاه و متناسب با نیاز مجموعه و شرایط کاری خود با کارشناسان فنی و متخصص مجموعه مشهد دقیق در ارتباط باشید.

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • 951236478987456
  • 464
  • 5867897
  • 4787
  • 500-277x300

سختی سنج چیست؟
انواع سختی سنج:
عملکرد سختی سنج پرتابل به چه صورت است؟
معمولاَ اصطلاح سختی به خاصیت اجسام در مقابل نفوذ جسم دیگری به سطح آنها و میزان مقاومت و نفوذپذیری آنها اطلاق می شود.
رایج ترین آزمایش سختی، مشتمل بر حركت یك جسم نفوذ كننده و یا فرو رونده بداخل جسم مورد آزمایش و ثبت نیروی لازم برای این كار و یا اندازه گیری مقدار فرو رفتگی در برابر یك نیروی معین می باشد، كه این ازمایش، آزمایش سختی فرو روندگی نامیده می شود. چنانچه جرم معینی از یك ارتفاع مشخص بر روی سطح قطعه(که خاصیت الاستیک زیادی دارد) مورد آزمایش انداخته شود و مقدار واجهش آن جرم معین اندازه گرفته شود، به این آزمایش، آزمون سختی واجهشی گفته می شود. ساده ترین نوع سختی سنجی، خراشیدن سطح جسم نمونه به وسیله یك سوهان می باشد. مقدار خراشهای ایجاد شده از نظر كمی و كیفی نشان دهنده میزان سختی نسبی جسم خواهد بود. مقدار ساییدگی سطح جسم تحت شرایط تعیین شده، به عنوان سختی سایشی و مقاومت در مقابل سایش نامیده می شود.
جهت خرید و یا ثبت سفارش خود می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت ایران بی تی ام با کارشناسان فنی و متخصص مجموعه مشهد دقیق در ایران در ارتباط باشید.

مشخصات فنی دستگاه:
محدوده اندازه گیری: 170-960HLD
جهت اندازه گیری: 360
دقت: +/- 4 HLD
سختی: مقیاس HLHBHRBHRCHRAHVHS
صفحه نمایش: OLED صفحه نمایش، 3 اینچ، یکی از بزرگترین صفحه نمایش در چین است.
حافظه داده: 600 گروه حداکثر مربوط به زمان ضربه 321
چاپ مقاله: عرض 57 * 50 * 5 میلی متر، قطر 30 میلی متر است
باتری: باتری 7.4V / Li
شارژر باتری: 9V / 500mA
دوره کار مداوم: حدود 200 ساعت با نور پس زمینه خاموش، بدون چاپ
رابط ارتباطی: USB2.0
ابعاد طرح: 225mm * 85mm * 35mm
پیکربندی:
پیکربندی استاندارد:
واحد اصلی 1
دستگاه ضربه ای نوع 2 با کابل
بلوک استاندارد 3 استاندارد
4-تمیز کردن قلم مو (I)
5-حلقه پشتیبانی کوچک
شارژر شارژر 6
7-مقاله برای چاپ
8-دستی
مورد 9 مورد