فروش توان سنج و منبع نور لیزر

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

مرکز فروش توان سنج و منبع نور لیزر:
Portable Optical Power Meter and Laser Light Source All-in-One Machine
پاورمترها دستگاهی برای اندازه گیری توان و انرژی هستند.از ان جا که توان همان مقدار انرژی در واحد زمان است و واحد اندازه گیری ان وات است در الکتریسیته نیز حاصل ضرب جریان در ولتاژ است.پاور آنالایزر یا هارمونیک آنالایزر برای اندازه گیری چنین پارامترهائی نظیر ولتاژ ، جریان ، اغتشاش هارمونیک و بسیاری از پارامترهای کیفی توان طراحی شده اند.این تجهیز به همراه نرم افزار برای آنالیز ، و همچنین پراب و کلمپ جهت اندازه گیری جریان و ولتاژ سه فاز میباشد .
مشخصات کلی دستگاه :
حساسیت بالا
محدوده اندازه گیری بسیار گسترده
شاخص اندازه گیری قدرت لگاریتم (DBM)
شاخص اندازه گیریقدرت خطی (XW)
قابلیت خاموش شدن خودکار
نمایش زمان واقعی سطح باتری
دارای صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه قابل تنظیم
قابل تعویض
شرکت ایران بی تی ام  نماینده رسمی و انحصاری فروش این محصول در ایران ، با عرضه ای ن دستگاه همراه با یک سال گارانتی تعویض و ۱۲ سال خدمات پس از فروش در خدمت خریداران عزیز است .
کلمات کلیدی:
فروش انواع پاورمتر ،خرید توان سنج ،فروش انواع پاور انالایزر ، منبع نور لیزر ،عرضه هارمونیک آنالایزر، نمایندگی فروش پاورآنالایزر

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • download (5)
  • download (4)
  • پاور آنالایزر
  • MI-2892-METREL-پاور-هارمونیک-انالایزر1-109x109
  • images (8)
  • download
  • download (6)
  • MI-2077-TeraOhm-5-kV-مترل3-109x109

پاور کلمپ چه کاری انجام می دهد ؟
ضرورت تولید پاور آنالایزر 
هارمونیک آنالایزر چیست؟
پاور آنالایزر وسیله‌ای است که به اندازه گیری دقیق ویژگی‌های قدرت الکتریسیته دستگاه‌های تولید، تبدیل و تغییر برق می‌پردازد. همچنین اندازه گیری دقیقی از قدرت واقعی در اینورتر‌ها، درایور‌های موتور، تجهیزات دفتری و اداری، منابع تغذیه و ماشین آلات صنعتی به دست می‌دهد. امروزه پاور آنالایزر‌ها دارای کاربرد‌های بسیاری هستند، به عنوان مثال می‌توانند میزان انرژی در سیستم‌های تکفاز یا سیستم‌های متقارن لود سه فاز را اندازه گیری کنند با قابلیت اندازه گیری پارامتر‌هایی همچون ولتاژ، جریان، وات، وار، توان اکتیو، توان راکتیو، کیلو ولت آمپر. همچنین قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت ثبت به صورت مینیمم و ماکزیمم.در سیستم‌های برق و قدرت یک دستگاه اندازه گیری برای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل در مقیاس وات و کیلو وات وجود دارد. این دستگاه اندازه گیری پاور آنالایزر چند منظوره یا Power Analyzer Multi-Function نام دارد که به طور مستقیم و متناوب ولتاژ AC,DC، شدت AC یا DC و چرخش فاز را اندازه گیری می‌کند.
پاور آنالایزر‌های چند منظوره یا Power Analyzer Multi-Function همانطور که برای اندازه گیری انرژی استفاده می‌شود، همچنین می‌تواند برای تجزیه و تحلیل هارمونیک‌ها و چرخش فاز استفاده شود. بسته به زمینه استفاده، پاور آنالایزر‌ها در انواع مختلفی وجود دارند. برای تعمیر، نگهداری بازرسی و تجزیه تحلیل سیستم‌های قدرت پاور آنالایزر‌های بست دار وجود دارند و میزان جریان را به طور غیر مستقیم اندازه گیری و تجزیه تحلیل می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که بدون آنکه آن‌ها را در مدار قرار دهید به انازه گیری و آنالیز قدرت بپردازید.
پاورمتر‌ها Powermeter دستگاههائی هستند که برای محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو و راکتیو، فاکتور توان و اندازه‏ گیری ولتاژ، جریان طراحی گردیده‏ اند. همانطور که میدانید توان معرف انرژی در واحد زمان می‌باشد و با واحد وات اندازه گیری می‌شود و در الکتریسیته از حاصل ضرب ولتاژ در جریان به دست می‏آید. این در حالی است که در سیستم‌های الکتریکی، خصوصا در جریان متناوب نیاز به آنالیز بسیاری از فاکتور‌ها می‌باشد که در تولید و نحوه انتقال انرژی و مصرف آن درتجهیزات الکتریکی بسیار موثر می‌باشند. پاور آنالایزر یا هارمونیک آنالایزر برای اندازه گیری چنین پارامترهائی نظیر ولتاژ، جریان، اغتشاش هارمونیک و بسیاری از پارامتر‌های کیفی توان طراحی شده اند. این تجهیز به همراه نرم افزار برای آنالیز، و همچنین پراب و کلمپ جهت اندازه گیری جریان و ولتاژ سه فاز می‌باشد.

مشخصات فنی دستگاه :
حساسیت بالا
محدوده اندازه گیری بسیار گسترده
شاخص اندازه گیری قدرت لگاریتم (DBM)
شاخص اندازه گیریقدرت خطی (XW)
قابلیت خاموش شدن خودکار
نمایش زمان واقعی سطح باتری
دارای صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه قابل تنظیم