نماینده فروش LCR متر مدل CM7115A

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

خازن متر دیجیتال LCR CM7115A
خرید و فروش انواع خازن متر، مولتی متر، امپر متر دیجیتال ، امپر متر کلمپی با قیمت مناسب توسط شرکت ایران بی تی ام صورت می پذیرد و تمامی محصولات عرضه شده دارای نشان استاندارد بوده و با برند های کاملا معتبر در کشور های در حال پیشرفت تولید و طراحی شده است . خازن متر نقش مهمی در ابزار های الکتریکال و ازمایشگاه های الکترونیک دارد دستگاه ظرفیت خازنی مدل دارای رنج و دقت اندازه گیری فوق حرفه ای می باشد و نسبت به دستگاه های دیگر قابل مقایسه نیست. خازنهای بالاتر از ۱۰nf الی ۱میکرو فاراد : برای تست این نوع خازن می توان مولتی متر را روی رنج Rx10 قرار داده و می دانیم لحظه وصل ترمینال های مولتی متر اگر خازن خالی باشد، توسط پیل 9v داخل مولتیمتر شارژ شده و در حال شارژ عقربه مولتیمتر اهم مدار را در لحظه عبور جریان نشان می دهد مقدار ماکزیمم حرکت عقربه را برای همیشه بخاطر بسپارید تقریباً متناسب با ظرفیت خازن عقربه منحرف می شود .
مشخصات کلی دستگاه :
مدل :CM7115A
ظرفیت خازنی : 20mF *
LCR متر
حالت تحمل :
قیمت مناسب
ابعاد و اندازه :150 * 70
وزن :200G
دیجیتال
برند معتبر
کیفیت عالی
تست فیوز ورودی :220V
دارای نمایشگر
USB
باتری : 9V
فرکانس :50HZ
درجه حرارت :40C
18 ماه ضمانت
ارسال فوری
جهت ثبت سفارش و ارتباط با شرکت ایران بی تی ام  باشماره های ارتباطی ما در سایت تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
قیمت تستر ظرفیت خازن،نمایندگی فروش LCR متر، قیمت LCR مولتی متر، عرضه کننده انواع LCR مولتی متر ، فروش LCR مولتی مترCM7115A، خرید LCR مولتی متر،تستر ظرفیت خازنCM7115A

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • images (6)
  • lcrمتر
  • images (4)
  • images (7)
  • images (9)
  • images (10)
  • images (8)

طریقه سنجش خازن بیشتر از 10میکرو فاراد
lcr سنج چیست؟
LCR سنج یا همان خازن سنج وسیله ای است که برای تست خازن های کمتر از 10 نانو فاراد می باشد و با مولتی متر نمی توان آن را اندازه گیری کرد، مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول یکی از تجهیزات ابزار دقیق به شمار می رود. از این دستگاه برای اندازه گیری پارامتر های مقاومت، سلف، خازن در فرکانس های متفاوت استفاده می شود و معمولا LCR مترها دارای صفحه نمایشی می باشند که اعداد و ارقام را روی آن نشان می دهد همچنین انواع مختلف آن در بازار موجود می باشد.
تست خازنهای بالاتر از 10 میکرو فاراد : برای تست این نوع خازن باید مولتی متر را در رنج Rx100 قرار دهیم : شارژ و دشارژ خازن را ملاحظه نموده توجه به قطبین الزامی است و نشتی در حد جزئی قابل قبول است . بنا براین بعد از شارژ عقربه اهم زیادی را نشان می دهد . اگر خازن موجب حرکت عقربه نگردد یعنی قطع و در صورتیکه صفر باشد یعنی خازن شورت است و اگر اهم کمی نیز قرائت شود به معنی خراب بودن خازن است .

مشخصات فنی دستگاه :
مدل :CM7115A
ظرفیت خازنی : 20mF *
LCR متر
حالت تحمل :
قیمت مناسب
ابعاد و اندازه :150 * 70
وزن :200G
دیجیتال
برند معتبر
کیفیت عالی
تست فیوز ورودی :220V
دارای نمایشگر
USB
باتری : 9V
فرکانس :50HZ
درجه حرارت :40C