فروشنده ترمومتر لیزری مدل Fluke 63

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

فروش ترمومتر فلوک Fluke 63
تعمیر تخصصی ترمومتر لیزری ، اسیلوسکوپ و اسکوپ متر دیجیتال ، دوربین حرارتی و ترموویژن ، مولتی متر و کلمپی دیجیتال ، و… توسط مهندسین فنی و متخصص شرکت مشهد دقیق صورت می گیرد . روشهای اندازه گیری دما را می توان به صورت تماسی و غیر تماسی دسته بندی کرد . روش تماسی در حقیقت از تماس يك سنسور که می تواند ترموکوپل یا ترمورزیستنس (PT100) باشد استفاده کرد.
مشخصات کلی ترمومتر لیزری
مدل :Fluke 63
دمای مادون قرمز : 22 به 662 درجه فارنهایت
کیفیت عالی
برند : مختلف
دارای نشان استاندارد
قیمت مناسب
ابعاد و اندازه : 168x82x58mm
وزن : 163G
دقت اندازه گیری : RDG + 2.7
درجه حرارت : 0 تا 50
حداکثر رزولوشن : 0.1 ° F / ° C
فاصله تا هدف : 1 تا 12 متر
رطوبت : 20 تا 80٪ RH
نقطه شبنم : 22 تا 212 ° F
18ماه ضمانت
ارسال فوری
جهت ارتباط با شرکت و سفرش خرید محصول و آشنایی با محصولات مشابه با شماره های موجود در سایت ایران بی تی ام تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
نمایندگی فروش دوربین حرارتی ، قیمت دوربین ترموویژن Fluke 63، عرضه انواع دوربین حرارتی ، دوربین ترموگرافیFluke 63، فروش انواع ترموگراف، عرضه کننده دوربین حرارتی

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • دوربین حرارتی
  • download (4)
  • download (5)
  • download (6) - Copy
  • images (5)
  • images (4)
  • images (8)
  • images (9)

طرز کار با ترموویژن
دوربین حرارتی چیست ؟
ترموویژن (Thermography) که به نامهای گرمانگاری و تصویربرداری حرارتی نیز شناخته می شود،تکنیک مهمی است که دامنه کاربردهای آن بسیار گسترده و فراتر از بحث مراقبت وضعیت (CM) تجهیزات و ماشین آلات است. با استفاده از دوربین های ترموگرافی کلیه عیوبی که منجر به تغییر در الگوی توزیع دمای سطحی می شوند، قابل شناسایی خواهند بود.
با بررسی امواج مادون قرمز ساطع شده از تجهیزات ، نقاط داغ را شناسایی کرده و نمایش میدهد و این یکی از مزیت های عمده این دستگاه است که بدون قطع تجهیزات و عدم اتصال به وسیله خاصی با قرائت میزان دمای آن نقطه و مقایسه با دمای محیط و شرایط می توان میزان اهمیت نقطه مورد بررسی را سنجید و جهت رفع عیب آن طبق یک برنامه از پیش تعیین شده اقدام کرد و از قطعی های احتمالی بخصوص در زمان پیک بار جلوگیری بعمل آورد .ضمن اینکه بعد از رفع عیب نیز میتوان به بررسی پرداخت و از رفع عیب تجهیز اطمینان حاصل پیدا کرد . در استفاده از این دستگاه باید دقت نمود تا نقاط گرم را به اشتباه شناسایی نکنیم . مثلاً وجود حرارت در سیم پیچ ترانس امری بدیهی است و یا با روشن بودن یک هیتری در تابلو محوطه پست ، فرض را بر وجود اتصالی مدارات نگذاریم بهترین زمان برای انجام این بازید حدود غروب آفتاب است که میزان گرمای آن بر تجهیزات کمتر شده و نور اضافی روز مانع دید دقیق حرارت بروی دستگاه نمیشود .در شکل نمایش داده شده میزان دمای بروی کامپ های متصل به سر ترانسهای جریان به نسبت بالا بوده که باید طی برنامه زمانبندی شده نسبت به رفع آن اقدام گردد .
تصویر برداری حرارتی در بخش‌های مختلفی کاربرد دارد. شرکت‌های تامین کننده انرژی از این فناوری برای یافتن محل نشت حرارت از شکاف‌های در و پنجره استفاده می‌کنند، بالگرد‌های پلیس از آن برای تعقیب افراد مظنون در شب بهره می‌گیرند و ایستگاه‌های هواشناسی به کمک آن طوفان‌ها و تند باد‌ها را دنبال می‌کنند. همچنین از تصویر برداری حرارتی در زمینه پزشکی برای تشخیص اختلالات و بیماری‌ها استفاده شده و حتی بعضی از دوربین‌های امنیتی منازل از آن بهره می‌برند.
تصویر برداری حرارتی چیست؟
به طور کلی باید گفت که تصویر برداری حرارتی به شما اجازه می‌دهد گرمای ساطع شده از اجسام مختلف را مشاهده کنید. دوربین‌های حرارتی کم و بیش می‌توانند دمای اشیای موجود در کادر خود را ثبت کرده و هر دما را با رنگ مخصوصی به نمایش بگذارند که به شما امکان می‌دهد دمای خارج شده از هر جسم را با اشیای کناری اش مقایسه کنید.
معمولا دما‌های سرد‌تر با رنگ‌هایی مثل آبی، بنفش یا سبز نشانه گذاری می‌شوند، در حالی که دمای‌های گرم‌تر با رنگ‌هایی همچون قرمز، نارنجی یا زرد به نمایش در می‌آیند. برای مثال، همان طور که در تصویر زیر مشخص است، بدن شخص با هاله‌ای از رنگ‌های قرمز، نارنجی و زرد دیده می‌شود، ولی سایر بخش‌های محیط به رنگ‌های آبی و بنفش به تصویر در آمده است. دلیل این امر ساطع شدن گرمای بیشتر از بدن این خانم نسبت به محیط اطرافش است.
برخی از دوربین‌های حرارتی از تصاویر سیاه و سفید استفاده می‌کنند. به عنوان نمونه، بالگرد‌های پلیس از دوربین‌های حرارتی سیاه و سفید استفاده می‌کنند که مظنون یا هدف را کاملا برجسته می‌کند.
تصویر برداری حرارتی چگونه کار می‌کند؟
دوربین‌های حرارتی با دریافت مقادیر متفاوتی از نور مادون قرمز، قادرند دما را یافته و تشخیص دهند. این نور با چشمان غیر مسلح قابل مشاهده نیست، ولی اگر از شدت بالایی برخوردار باشد، می‌توان آن را احساس کرد.
همه اشیاء به نوعی از خود اشعه‌های مادون قرمز منتشر می‌کنند و این یکی از راه‌های انتقال حرارت است. اگر شما دست خود را بالای یک ذغال بر افروخته نگه دارید، آن ذغال در حال انتشار هزاران اشعه مادون قرمز است و به این صورت حرارت آن به دست شما منتقل می‌شود. به علاوه، فقط نزدیک نیمی از انرژی خورشید به صورت نور‌های مرئی به ما می‌رسد و مابقی ترکیبی از انوار مادون قرمز و فرابنفش است.
هر چه یک شیء داغ‌تر باشد، اشعه‌های مادون قرمز ساطع شده از آن نیز بیشتر است. دوربین‌های حرارتی می‌توانند این تابش‌ها را مشاهده کنند و آن‌ها را به تصاویری تبدیل کنند که برای چشمان ما نیز قابل دیدن باشد؛ درست مثل دوربین‌های دید در شب که نور‌های مادون قرمز نامرئی را دریافت کرده و آن‌ها را به تصاویر قابل مشاهده مبدل می‌کنند.
درون دوربین‌های حرارتی تعدادی دستگاه اندازه گیری کوچک به نام میکروبلومتر وجود دارد (به ازای هر پیکسل یک عدد). میکروبلومتر‌ها از داخل دوربین دما را ثبت کرده و به هر پیکسل یک رنگ مناسب اختصاص می‌دهند. همانطور که احتمالا حدس زده اید، به همین خاطر است که اکثر دوربین‌های حرارتی نسبت به تلویزیون‌ها و صفحه نمایش‌های مدرن دارای رزولوشن بسیار اندکی هستند. در حقیقت، بهترین رزولوشن دوربین‌های حرارتی فعلی چیزی در حدود ۶۴۰x۴۸۰ است.

مشخصات فنی دستگاه :
محدوده دما -32 تا 535 درجه سانتیگراد (-25 تا 999 درجه فارنهایت)
دقت -32 تا -26 درجه سانتی گراد (-25 تا -15 درجه فارنهایت): ± 3 درجه سانتیگراد (± 5 درجه فارنهایت)
(فرض کنید محیط -26 تا -18 درجه سانتی گراد (-15 تا 0 درجه فارنهایت): ± 2.5 درجه سانتی گراد (± 4 درجه فارنهایت)
دمای عملیاتی -18 تا 23 درجه سانتیگراد (0 تا 73 درجه فارنهایت): ± 2 درجه سانتی گراد (± 3 درجه فارنهایت)
23 درجه سانتیگراد [73 درجه فارنهایت] 23 تا 510 درجه سانتیگراد (73 تا 950 درجه فارنهایت): ± 1٪ از خواندن
یا ± 1 ° C (± 2 ° F)، هر کدام که بیشتر باشد
بیش از 510 درجه سانتی گراد (950 درجه فارنهایت): ± 1.5٪ از خواندن
تکرارپذیری ± 0.5٪ یا ± 1 ° C (± 2 ° F)، هر کدام که بیشتر باشد
زمان پاسخ ≤ 0.5 ثانیه (95٪ از خواندن)
پاسخ طیفی 8 تا 14 میکرومتر
پیش امتداد در 0.95
دمای عملیاتی محیطی 0 تا 50 درجه سانتیگراد (32 تا 120 درجه فارنهایت)
رطوبت نسبی 10 تا 90٪
دمای ذخیره سازی -20 تا 60 درجه سانتیگراد (-13 تا 158 درجه فارنهایت) بدون باتری
ابعاد 200 x 160 x 55 میلی متر (8 x 6 x 2 in.)
وزن 320 گرم (11 اونس)
قدرت 9 وات قلیایی یا NiCd باتری
زندگی باتری (قلیایی) 10 ساعت با لیزر و نور پس زمینه
40 ساعت با لیزر و نور پس زمینه خاموش
فاصله رسمی تا هدف تا 2 متر (6 فوت)
فاصله نسبت به نقطه 12: 1
نمایش حداکثر دما • نمایش صفحه نمایش (7 ثانیه) • نور پس زمینه LCD • صفحه نمایش درجه حرارت ° C یا ° F قابل انتخاب است
وضوح تصویر 0.2 ° C (0.5 درجه فارنهایت)