فروشنده LCR متر دیجیتال مدل SR2622

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

خرید و فروش LCR مولتی مترSR2622
فروش خازن متر، LCR متر دیجیتال با قیمت مناسب و دارای 18 ماه ضمانت ، واردات و تعمیر کننده تمامی محصولات اندازه گیری ، توسط شرکت مشهد دقیق انجام میگیرد . توجه داشته باشیم جهت اندازه گیری خازن ، تست خازنهای 1میکرو فاراد الی 10 میکرو فاراد : قبل از نتیجه گیری باید به عرض برسانم که چون این خازنها الکترولیتی می باشند بنابراین ممکن است تغییر ظرفیت بدهند لذا این آزمایش فقط قطع و یا شورت خازن را نشان می دهد . بنابراین در بعضی مراحل تغییر ظرفیت و وجود نشتی در خازن باید خازن توسط خازن سنج تست شود. ولی این دلیل برای یک تعمیر کار و یا یک الکترونیک کار سبب نمی شود که این روش را یاد نگیرد .
مشخصات کلی دستگاه :
مدل :SR2622
محدوده اندازه گیری :0.1pF به 199.99mF
ترمینال اندازه گیری :3-ترمینال
حالت تحمل :1٪، 5٪، 10٪،
قیمت مناسب
ابعاد و اندازه :190mm * 90MM * 41mm
وزن :360g
دیجیتال
برند معتبر
کیفیت عالی
تست فیوز ورودی :0.3A /  220V
دارای نمایشگر
USB
باتری : 9V
فرکانس :50Hz
درجه حرارت : 40 ° C
18 ماه ضمانت
ارسال فوری
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت مااز طریق شماره های موجود در سایت ایران بی تی ام  تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
نمایندگی فروش LCR متر، قیمت LCR مولتی مترSR2622، عرضه کننده انواع LCR مولتی متر ، فروش LCR مولتی متر، خرید LCR مولتی متر،تستر ظرفیت خازنSR2622،خرید LCR مولتی متر.قیمت LCRمولتی متر

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • download (2)
  • ال سی آر سنج
  • images (6)
  • download (3)
  • images (8)
  • images (9)
  • images (10)
  • images (7)

مولتی متر lcrچه کاربردی دارد؟
خازن سنج چیست؟
خازن سنج یا ظرفیت سنج خازن دستگاهی است که ظرفیت خازن و یا انرژی الکتریکی ذخیره شده در خازن را اندازه گیری می کند. می توان به وسیله پراب های دستگاه و یا محل در نظر گرفته شده برروی دستگاه، خازن را به خازن سنج متصل نمود و ظرفیت آن را اندازه گیری کرد. خازن سنج ها قادر هستندظرفیت خازن را با دقت و سرعت بالا در رنج های مختلف اندازه گیری کنند و بر روی نمایشگر خود نمایش دهند. از خازن سنج ها میتوان در کلیه آزمایشگاههای مهندسی الکترونیک، کارخانه ها، فروشگاههای خدماتی و مدارس استفاده کرد.
خازن یک المان الکتریکی است که از دو صفحه موازی فلزی که در میان آن لایه ای از هوا یا عایق قراردارد، تشکیل شده است، وظیفه خازن نگهداری انرژی الکتریکی می باشد و به همراه مقاومت ها در مدارات تایمینگ استفاده می شوند.
ظرفیت خازن معیاری برای اندازه گیری توانایی نگهداری انرژی الکتریکی است. که این ظرفبت را می توان به وسیله خازن سنج و یا ظرفیت سنج خازن اندازه گیری کرد. واحد اندازه گیری ظرفبت فاراد(F)  می باشد،1 فاراد واحد بزرگی است به همین دلیل در خازن ها از واحدهای کوچکتر مانند میکرو فاراد، نانوفاراد و پیکوفاراد استفاده می کنند.
کاربرد خازن سنج ها
خازن سنج ها در آزمایشگاههای الکترونیک، کارخانه ها، فروشگاههای خدماتی و مدارس و به طور کلی ابزار های الکتریکال  کاربرد دارند.
از خازن سنج ها می توان در بررسی تلرانس، مرتب کردن و تعیین کردن مقادیر دقیق خازن ها، اندازه گیری خازن هایی که مقدارشان مشخص نیست، جدا کردن مجموعه های مشابه و اندازه گیری کابل ها استفاده کرد.
نکات مهم در انتخاب یک خازن سنج / ظرفیت سنج خازن
•    دقت اندازه گیری
•    دارا بودن گیره و ورودی مستقیم جهت اندازه گیری
•    محدوده اندازه گیری
•    نمایشگر دیجیتال برای نمایش ظرفیت اندازه گیری شده
•    دارا بودن پیچ تنظیم نقطه صفر برای دستگاه

مشخصات فنی دستگاه :
مدل :SR2622
محدوده اندازه گیری :0.1pF به 199.99mF
ترمینال اندازه گیری :3-ترمینال
حالت تحمل :1٪، 5٪، 10٪،
قیمت مناسب
ابعاد و اندازه :190mm * 90MM * 41mm
وزن :360g
دیجیتال
برند معتبر
کیفیت عالی
تست فیوز ورودی :0.3A /  220V
دارای نمایشگر
USB
باتری : 9V
فرکانس :50Hz
درجه حرارت : 40 ° C