فروشنده ترموویژن مدل DT-980

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

عرضه کننده ترمال کمرا با 10 سال خدمات پس از فروش 
شرکت مشهد دقیق نماینده خرید و فروش محصولات اندازه گیری از کشور ها و کمپانی های متفاوت از قبیل  CEM، مارمونیکس و غیره می باشد که دارای  استاندارد می باشند. دوربین های تصویر برداری حرارتی در پست های برق که شامل ترانسفورماتورها، سیستم های خنک کننده ، اتصال ها، بریکرها، تب چنجرهاو رله ها باشند کاربرد دارند و کلیه ی عیبهایی که با افزایش دما همراه باشند با دوربین حرارتی می بایست بررسی شوند.با توجه به نیاز شدید به برق برای کم کردن قطعی های ناگهانی برقی و پایداری سیستم ها ، برنامه های جلوگیری کننده ای تنظیم می گردد که می بایست با تست تجهیزات از درستی عملکرد آنها اطمینان حاصل پیدا کنیم.
شرکت مشهد دقیق نماینده استان خراسان رضوی در ضمینه فروش محصولات اندازه گیری با قیمت های مناسب می باشد لازم به ذکر است گفته شود شرکت مشهد دقیق نماینده خرید و فروش محصولات خورشیدی و روشنایی نیز می باشد.نظر به اینکه بیشتر قطعی های ناگهانی به اتصالات و جمپرها وکابلها و کلمپ های متصل به قطعات مربوط است برای همین لازم است برخلاف کنترل چشمی و آچار کشی و سرویس این گونه اتصالات از دستگاه دوربین حرارتی برای کنترل و بررسی میزان حرارت آن وسیله نیز آگاهی پیدا کنیم. همچنین اگر اتصالی قوی نباشد ، برطبق قانون اهم ، مقاومت درآن بیشتر شده و باعث تولید حرارت میشود و سپس موجب ذوب شدن می شود واتصال را از هم باز میکند.
اطلاعات کلی درباره دوربین حرارتی سری DT-980 :
این دوربین حرارتی طوری طراحی شده است تا کار شما را راحت تر کند و کارآتر و موثرتر باشد.
رزولوشن 160 × 12
در 50 هرتز برای ضبط واقعی در زمان
محدوده دما از از 20- تا 350 درجه سانتی گراد می باشد
دارای زوم پیوسته 32X
ضبط و حاشیه نویسی متن در تصاویر.
دارای قابلیت نشانگر داغ / سرد به طور خودکار داغترین و سردترین نقاط را پیدا می کند.
همچنین دارای کارت حافظه، لیتیوم است
باتری پلیمر و منبع تغذیه و کابل USB. اتصال Wi-Fi به دوربین حرارتی مادون قرمز اجازه می دهد تصاویر و داده ها را به تلفن همراه ارسال کند
مشخصات فنی دوربین حرارتی :
مدل : DT-980
وضوح IR : پیکسل 80 * 80
وضوح IR : پیکسل 120 * 160
فاصله کانونی : 9MM
میدان دید : 17 ° درجه
حداقل فاصله فوکوس : 0.5M
رزولوشن فضایی : 3.78mrad
حساسیت حرارتی : 100mK
فرکانس تصویر : 50HZ
بزرگنمایی : 1-32x
18 ماه ضمانت
ارسال به سراسر کشور
شرکت مشهد دقیق نماینده رسمی فروش محصولات کمپانی های معروف و بزرگ در ایران در نظر دارد تا با توجه به نیاز مشتریان خود دوربین های حرارتی کمپانی CEM  هنگ کنگ را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • NVFDK-PVHVJD
  • دوربین-حرارتی
  • دوربین-حرارتی-1
  • images (6)
  • images (12)
  • images (7) - Copy
  • images (5)
  • ترموویژن
  • images (14)

نحوه عملکرد دوربین حرارتی:
قیمت مناسب ترموویژن در ایران:
تفاوت ترموویژن و ترمومتر:
ترموویژن وسیله ای است که عیوبی که باعث تغییر در الگوی توزیع دمای سطح می شود را شناسایی می کند. ترموویژن (آنالیزور ترموگرافی) در ایران با نام هایدوربین حرارتی، گرما نگار، تصویر بردار مادون قرمز و گرمانگار اینفرارد نیز شناخته شده است.
روش کار دستگاه ترموویژن به این صورت است که امواج مادون قرمز را به سطح جسم می تاباند و با بررسی امواج مادون قرمز ساطع شده از تجهیزات، نقاط داغ را شناسایی کرده و نمایش میدهد. با مقایسه دمای آن نقطه و دمای محیط و شرایط می توان میزان اهمیت نقطه مورد بررسی را سنجید و جهت رفع عیب آن اقدام نمود.
جهت خرید و ثبت سفارش خود می توانید با کارشناسان فنی و فروش مجموعه مشهد دقیق از طریق شماره تماس های موجود در سایت ایران بی تی ام در ارتباط باشید.

مشخصات فنی دستگاه:
رزولوشن IR: 80 × 80 پیکسل
آرایه هواپیما کانونی (FPA) / محدوده طیفی: میکروبولومتر خنثی نشده / 8-14 میکرومتر
فاصله کانونی: 9 میلیمتر
میدان دید (FOV): 17×17 درجه
حداقل فاصله فوکوس: 0.5m
رزولوشن مکانی: 3.78mrad
حساسیت حرارتی / NETD: <0.1 ° C / 100mK
فرکانس تصویر: 50Hz
تمرکز: دستی
زوم: 1-32x پیوسته، زوم دیجیتال