تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود

قیمت خرید و فروش سختی سنج لاستیک شور A

سختی سنج پلاستیک شور A ، تستر سختی لاستیک شور A ، تستر سختی پلاستیک ، سختی سنج غیر فلز شور A ، سختی سنج Shore A ، سختی NOVOTEST TS-A سختی سنج غیر فلز NOVOTEST TS-A این دستگاه برای دست سختی پلاستیک و لاستیک با الیاف نرم استفاده میشود مانند چرم ، سیلیکون ، رزین ، موم ، می باشد با توجه به نوپا بودن علم و مهندسی لاستیک در کشور گرداوری منابع و استانداردها و همچنین دستیابی به تکنولوژیهای ساخت دستگاههای مربوط به این صنعت از اهمیت برخوردار است.

توضیحات :

سختی سنج پلاستیک شور A ، تستر سختی لاستیک شور A ، تستر سختی پلاستیک ، سختی سنج غیر فلز شور A ، سختی سنج Shore A ، سختی NOVOTEST TS-A
سختی سنج غیر فلز NOVOTEST TS-A  این دستگاه برای دست سختی پلاستیک و لاستیک با الیاف نرم استفاده میشود مانند چرم ، سیلیکون ، رزین ، موم ، می باشد با توجه به نوپا بودن علم و مهندسی لاستیک در کشور گرداوری منابع و استانداردها و همچنین دستیابی به تکنولوژیهای ساخت دستگاههای مربوط به این صنعت از اهمیت برخوردار است. دستگاه سختی سنج لاستیک یکی از دستگاههای پرکاربرد صنعت لاستیک و صنایع وابسته به قطعات لاستیکی مانند صنعت قالبسازی است. در این مقاله پس از ارائه اجمالی استاندارد خواص مکانیکی لاستیک به ویژه سختی، گزارشی از روند طراحی و ساخت دستگاه سختی سنجی لاستیک ارائه شده است. پروژه طراحی دستگاه با توجه به نمونه مشابه خارجی آن انجام شده و مراحل ساخت, کالیبراسیون و تست دستگاه نیز به انجام رسیده است.

نماینده پخش سختی سنج لاستیک شور A ای Shore Durometer NOVOTEST TS-A

قابلیت تست سختی : لاستیک نرم یورتان، سیلیکون، neoprin، وینیل، بوتیل نترل، پلاستیک نرم، چرم، موم، و غیره: ساحل Durometer
محدوده اندازه گیری: ۰ تا ۱۰۰
دقت اندازه گیری : ± ۱,۰ scale division
دارای دفترچه راهنما
بسیار ارزان قیمت
دارای ۲ سال گارانتی
ساخت اوکراین

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به قسمت ضمیمه ها مراجعه نمایید.

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.