تستر تخلیه باطریADBC-106DT

تستر تخلیه باطریADBC-106DT

نماینده انحصاری خرید و فروش تستر تخلیه باطری ADBC-106DT
شما مشتریان محترم می توانید این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا از شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس تهیه نمایید.
اطلاعات کلی درباره تستر تخلیه باتری ADBC-106DT
ویژگی های دستگاه:
تابع نظارت بر روی خط:
هنگامی که بسته باتری در حالت تخلیه آنلاین، شارژ یکنواخت و شارژ شناور قرار دارد، نظارت آنلاین در زمان واقعی را برای تمام سلول ها انجام دهید. موارد نظارت شامل ولتاژ بسته، ولتاژ سلولی، جریان شارژ / تخلیه، زمان مانیتور کردن بسته باطری، ظرفیت شارژ / تخلیه باطری و غیره
کاربر همچنین می تواند دمای هر سلول را کنترل کند، به طوری که بهتر است وضعیت هر سلول را کنترل کنید. (عملکرد اختیاری)
تابع تخلیه:
انجام تخلیه جریان ثابت با بهره گیری از مهارت ساختاری فکری، پس از برداشتن بسته باطری از سیستم، تنظیم پارامترهای جریان تخلیه، زمان تخلیه، “ظرفیت تخلیه”، “ولتاژ حفاظتی کامل بسته کامل” و ” ولتاژ حفاظتی نهایی سلول “و تستر می تواند به صورت خودکار عملکرد تخلیه را انجام دهد، نمایش تخلیه جریان، ظرفیت تخلیه باتری، ولتاژ بسته کامل، ولتاژ سلولی، زمان تخلیه و غیره؛ هنگامی که بسته به مقدار تنظیم ولتاژ تخلیه نهایی، مقدار تنظیم مقدار ظرفیت تخلیه نهایی، مقدار تنظیم زمان تخلیه نهایی، هر ولتاژ سلولی که زیر مقدار تنظیم ولتاژ نهایی سلول یا عملیات نهایی دستی است، می تواند آزمایش تخلیه را متوقف کند.
ویژگی های کلیدی دستگاه:
قابلیت ارتقا:
با توجه به مقدار سلول رشته باتری، کاربر می تواند تخلیه مقدار سلول را تنظیم کند. با توجه به ۴۸V رشته باتری، آن را ۴ رشته باتری برای نظارت بر روی خط و یا تخلیه انجام می شود.
ایمنی و قابلیت اطمینان:
بدون نیاز به ولتاژ اصلاح دستی:
بر خلاف بیشتر تستر در بازار، این تستر نیازی به اصلاح ولتاژ به صورت دستی ندارد. بنابراین می تواند دقت تست را تضمین کند.
داده های ذخیره سازی در زمان واقعی:
۱۰ گروه اطلاعات مانیتورینگ آنلاین، ۱۰ گروه داده تخلیه را ذخیره کنید. بنابراین کاربر می تواند پرس و جو، حذف و صادرات داده ها.
راحتی و سرعت:
اتصال به کامپیوتر، می تواند کنترل تست را به طور مستقیم و نظارت بر زمان واقعی برای ابزار انجام دهد، در عین حال، تجزیه و تحلیل الگوی توسط نرم افزار بر روی کامپیوتر انجام می شود.
منوی انگلیسی، عملیات ساده و جریان روشن، سرصفحه کوتاه هر رابط و عملیات اشتباه محافظت می کند.
عملکرد ارتباط قوی:
با رابط RS232 و کارت SD. کاربر می تواند ذخیره و تجزیه و تحلیل اطلاعات تاریخی طولانی مدت را انجام دهد.
محافظت از خود:
هنگامی که دستگاه پدیده غیرطبیعی باتری یا کار را تشخیص می دهد، به طور خودکار برای محافظت از باتری متوقف می شود.
نمایشگر صفحه نمایش ۷ اینچی با عملکرد بالا.
نرم افزار تجزیه و تحلیل جامع:
این نرم افزار انگلیسی طراحی شده است و می تواند به طور خودکار هیستوگرام ولتاژ / جریان، نمودار منحنی و گزارش تست (از جمله جدول اکسل و سند Word) ایجاد کند.
شرح گارانتی تصویر مشخصات PDF لوازم جانبی
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده رسمی این دستگاه را با خدماتی همچون یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.


شارژر باطری ADBC-107C

شارژر باطری ADBC-107C

نماینده انحصاری خرید و فروش شارژر باطری ADBC-107C
سایت ایران بی تی ام به عنوان نماینده انحصاری محصولات کمپانی Adleer انگلیس این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان گرانقدر قرار می دهد.
اطلاعات کلی درباره شارژر باتری ADBC-107C:
ویژگی های دستگاه:
۱٫ کنترل قدرت تغذیه سوئیچ وارد تراشه وارداتی درجه نظامی وارد شده، بقیه اجزای دستگاه وارداتی وارد شده است، طراحی شارژ ماشین منطقی است، فرآیند تولید کامل برای اطمینان از قابلیت اطمینان و ثبات.
لوله ۲٫Power سوئیچ (IGBT) از اصل ایالات متحده استفاده می شود و قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد.
۳٫ شارژر به طور خودکار شارژ را طبق منحنی شارژ باتری مشخص می کند. حالت شارژ طراحی شده به شرح زیر است: شارژ جریان ثابت → (ولتاژ تثبیت شده در شارژ یکنواخت) شارژ ثابت ثابت ثابت ولتاژ → (به صورت خودکار قضاوت و چرخش) → شارژ شناور شیب دار.
۴٫Advantages: شارژ سریع، نرخ بازیابی شارژ بالا، بدون نیاز به مراقب، بدون حادثه بیش از حد در شارژ بسیار طولانی مدت و اطمینان از عمر باتری ذخیره سازی.
ولتاژ شارژر Uniform را می توان در محدوده تنظیم کرد، با توجه به ویژگی های شارژ باتری های مختلف ذخیره سازی و شارژ اول، سازگار است.
۶٫ استفاده از جریان تنظیم شارژ دیجیتال، می تواند به طور مداوم تنظیم، بدون تاثیر ولتاژ متغیر ورودی. در جریان شارژ فعلی این عملیات به مردم نیازی ندارد که تنظیم شوند.
۷٫ دارای حفاظت کم ولتاژ ورودی، خروجی بیش از ولتاژ، محدودیت جریان خروجی، اتصال کوتاه خروجی، خروجی بیش از جریان و حفاظت از دمای بالا.
۸٫ در هر زمان می توانید پارامتر شارژ را در سرویس تنظیم کنید.
صفحه نمایش رنگی ۹٫LCD با منوی انگلیسی.
۱۰٫ حجم کم، وزن سبک، آسان برای حرکت

شما می توانید این دستگاه را با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از سایت ایران بی تی ام به عنوان نماینده انحصاری دریافت نمایید.


تست ظرفیت باطری ADBC-121DC

تست ظرفیت باطری ADBC-121DC

نماینده انحصاری خرید و فروش تست ظرفیت باطری ADBC-121DC
شما مشتریان محترم می توانید این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا از شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس تهیه نمایید.
اطلاعات کلی تست ظرفیت باطری ADBC-121DC:
ماژول بلوتوث بی سیم برای ۱٫۲V / 2V / 6V / 12Vbateries نظارت بر ولتاژ
هر ماژول بی سیم می تواند ۴ باتری را به طور همزمان با روش سنتی مقایسه کند که هر یک از ماژول تنها می تواند باتری ۱ را حمل کند، عملیات سیم کشی جدید ساده تر می شود، زیرا تعداد ماژول های جدید مورد نیاز تنها یک چهارم از ماژول های قدیمی است. (تنها ۶ ماژول بی سیم جدید برای گروه های باتری ۴۸V)
در دسترس برای آزمایش آفلاین و آنلاین تخلیه گروه های باتری چندگانه (حداکثر ۴ گروه) ADBC-121DC می تواند به طور همزمان جریان های تخلیه واقعی هر گروه باتری را در آزمون ثبت کند.
جریان تخلیه به طور مداوم قابل تنظیم است و به طور خودکار در زمان تخلیه آنلاین پایدار می شود، جریان نمایش داده شده در LCD = جریان تخلیه گروه باتری = جریان ایجاد شده توسط دستگاه اصلی + جریان بار واقعی. از آنجا که در جریان تخلیه جریان بار واقعی احتمالا با توجه به کاهش ولتاژ آنلاین تغییر می کند، ماشین اصلی ADBC-121DC می تواند به طور خودکار تنظیم شده برای حفظ پایدار فعلی در کل تست
ارائه عملکرد دستی برای تنظیم شماره باتری که زیر مقدار آستانه ولتاژ است، این طراحی می تواند به شما کمک کند تا باتری های عقب افتاده بیشتری را در یک بار ثابت تخلیه کنید
پشتیبانی از اتصال چندین بار انبساط ADBC-121DC به موازات ADBC-121DC می تواند بیش از یک بار اضافی را وصل کند و کنترل هماهنگ سازی را در تخلیه انجام دهد
با استفاده از جزء گرمایی الکتریکی ساخته شده توسط aeroalloy برای بخش مصرف انرژی بخش نسل جدید مواد بالا ضریب ایمنی و نرخ انتقال بین برق و گرما، در عین حال کاهش حجم و وزن
تابع محاسبه خودکار برای جریان تخلیه ADBC-121DC دستورات فعلی تخلیه را برای تمام نرخ ساعت به طور sinternally نصب می کند، بنابراین رابط تنظیم می تواند به کاربران جریان های تخلیه مناسب را بدون محاسبه دستی با توجه به ظرفیت های مشخص شده گروه های باتری و نرخ ساعت تست
زمان واقعی اطلاعات مربوط به ولتاژ هر یک از باتری ها را در زمان تخلیه نشان می دهد و هیستوگرام تمام باتری ها را برای پیگیری مسیرهای ولتاژ باتری در کل فرآیند تخلیه، با استفاده از رنگ های مختلف نشان می دهد پایین ترین و بالاترین ولتاژ می تواند تجزیه و تحلیل تنوع را ساده ولتاژ باتری
عملکرد پیش تنظیم برای پارامترهای تخلیه ADBC-121DC 8 مکان برای تنظیم تمام پارامترهای تخلیه را فراهم می کند.
برنامه قضایی هوشمند ADBC-121DC می تواند وضعیت هایی را نشان دهد که ولتاژ باتری به مقدار آستانه یا خطای دستی اشتباه می رسد.
حافظه داخلی ۸M ماشین اصلی اصلی ADBC-121DC می تواند مجموعه ای از داده ها را به صورت مستقل ذخیره کند.
حالت تغذیه انعطاف پذیر پذیرش حالت های دوگانه AC و DC برای آزمایش تخلیه انواع اتاق های تجهیزات مخابراتی و ایستگاه های پایه
صفحه نمایش لمسی بزرگ ۵٫۷ اینچ رنگی لمسی روی صفحه نمایش لمسی بزرگ می تواند عملیات کلیک بر روی صفحه را به راحتی و به طور مستقیم انجام دهد و تمام پارامترها و هیستوگرام ولتاژ را در فرایند تخلیه نشان می دهد.
اجازه اتصال به کامپیوتر را در هنگام تخلیه برای بارگیری داده های زمان واقعی و یا استفاده از دستگاه های حافظه USB برای دانلود داده های یکپارچه پس از فرایند تخلیه، نرم افزار تجزیه و تحلیل PC کمک به کاربران برای تجزیه و تحلیل داده ها و ایجاد گزارش آزمون
این دستگاه که ساخت کمپانی Adleer انگلیس می باشد توسط تنها نماینده انحصاری این کمپانی با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در اختیار شما مشتریان گرامی قرار گرفته است.


تستر باطری ADBC-124DC

تستر باطری  ADBC-124DC

نماینده انحصاری خرید و فروش تستر باطری  ADBC-124DC
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer  این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات کلی تستر باتری ADBC-124DC:
خودکار چرخه تخلیه / شارژ چندگانه
صفحه نمایش لمسی ۵٫۷ اینچی برای استفاده آسان و نمایش پارامترهای مختلف در زمان واقعی
نقاط توقف قابل تنظیم و طرح های مختلف زنگ برای کنترل روند تخلیه و شارژ هوشمندانه است
پشتیبانی از کنترل زمان واقعی RS232 توسط کامپیوتر و یا داده های USB دانلود پس از تخلیه
نرم افزار کامپیوتر برای ارزیابی ظرفیت و تولید گزارش
ماژول بی سیم و سیمی برای اندازه گیری زمان واقعی ولتاژ ۱۲V / 2V / 6V / 12V اختیاری است
چند نقطه قابل تنظیم توقف:
ADBC-124DC دارای نقاط قابل تنظیم برای نقاط توقف تست برای جلوگیری از تخلیه و شارژ بیش از حد است.
ADBC-124DC همچنین دارای مقدار قابل انتخابی از سلولهایی است که در هنگام تخلیه تحت نقطه توقف قرار می گیرند، این طراحی می تواند به شما کمک کند باتری های با وضوح بیشتری را در یک بار ثابت تخلیه کنید.
نمایشگر ۵٫۷ اینچ صفحه نمایش لمسی:
ال سی دی لمسی فوق العاده بزرگ می تواند تمام داده ها و نمودار های بیدرنگ را نمایش دهد و مستقیما عملیات کلیک را پشتیبانی می کند، روش ورودی انسانی و طراحی منو ساده عمل می کند.
عملکرد پیش تعیین شده
عملکرد پیش تنظیم برای پارامترهای تخلیه و شارژ فراهم می کند ۸ مکان برای تنظیم تمام پارامترهای تخلیه در پیشبرد، این طرح می تواند روش های تنظیم برای سیکل های یکسان، ساده عملیات و سرعت تست.
حافظه داخلی:
ADBC-124DC می تواند چندین رکورد تخلیه مستقل را بدون نیاز به لپ تاپ به طور خودکار ذخیره کند، حافظه داخلی با فرکانس ناپایدار، امنیت داده ها را حتی در حالت خاموش شدن غیر منتظره تضمین می کند.
رابط منوی برخی از عملیات مدیریت مانند انجام بررسی، حذف، دانلود به کامپیوتر توسط دیسک USB یا RS232 را فراهم می کند.
مانیتورینگ ولتاژ سلولی بی سیم و سیمی:
ماژول های بی سیم برای اندازه گیری ولتاژ سلول برای کنترل ولتاژ باتری ۱٫۲V / 2V / 6V / 12V در حین دوره آزمایش قابل دسترس هستند.
هر ماژول بی سیم می تواند به طور همزمان ۴ باتری را کنترل کند. در مقایسه با روش اندازه گیری ولتاژ کابل سنتی که هر ماژول تنها می تواند ۱ باتری را کنترل کند، عملکرد سیم کشی جدید بسیار ساده تر است.
با استفاده از ماژول های بی سیم تعداد بی سیم، تستر اصلی می تواند اسکن بطور واقعی و نمایش داده های ولتاژ هر باتری در هنگام تخلیه و شارژ، و هیستوگرام تمام باتری ها را برای دنبال کردن مسیرهای ولتاژ باتری در کل روند چرخه
برنامه قضایی هوشمند: ADBC-124DCcan وضعیت هایی را نشان می دهد که ولتاژ باتری به مقدار آستانه یا سیگنال گم شده توسط اشتباه دستی. اجتناب از وقفه دستی در تخلیه، این برنامه انقلابی باعث می شود که آزمون پایدار و صاف باشد.
ADBC-124DC همچنین از ماژول های کابل برای موارد خاص پشتیبانی می کند.
محافظ چندگانه و هشدار دهنده:
ADBC-124DC اقدامات حفاظتی فراوانی را برای شرایط غیر طبیعی مختلف در طول ترخیص انجام می دهد. خاتمه خودکار، هشدار سریع ال سی دی و ال سی دی به کاربران کمک می کند تا درمان مناسب را انجام دهند.
نرم افزار تجزیه و تحلیل کامپیوتر:
پشتیبانی از داده ها برای دانلود و تجزیه و تحلیل از طریق ارتباطات در زمان واقعی و یا دستگاه های حافظه USB.
رابط کاربری نرم افزاری شامل: منحنی ولتاژ باتری و نمودار نوار، نوار مقاومت در برابر باتری، نمودار نوار، منحنی ولتاژ گروهی، منحنی جریان، هیستوگرام ظرفیت، فرم داده ها و غیره.
تابع تخمین ظرفیت قدرتمند، نرم افزار می تواند ظرفیت هر باتری را در گروه تست شده پیش بینی کند.
نرم افزار داده ها را با روش های مختلف مانند نمودار، منحنی و شکل نشان می دهد. و کاربران می توانند هر پنجره را بزرگتر یا کوچکتر کنند تا جزئیات بیشتری را بخوانند.
به صورت خودکار گزارش داده اکسل را ایجاد کنید، برای ارسال یا بارگیری داده ها بسیار راحت است.
شما مشتریان محترم می توانید این دستگاه را از نمایندگی کمپانی Adleer  انگلیس توسط شرکت مشهد دقیق با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش تهیه نمایید.


تست ظرفیت باطری ADBC-122DC

تست ظرفیت باطری ADBC-122DC

نماینده انحصاری خرید و فروش تست ظرفیت باطری ADBC-122DC
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس این دستگاه را با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات کلی تست ظرفیت باطری  ADBC-122DC:
برای آزمون تخلیه گروه باتری ۴۸V / 24V DC
صفحه نمایش لمسی ۵٫۷ اینچی برای استفاده آسان و نمایش پارامترهای مختلف در زمان واقعی
۴ نقطه توقف قابل تنظیم و چندین طرح هشدار برای کنترل روند تخلیه هوشمندانه است
پشتیبانی از کنترل زمان واقعی RS232 توسط کامپیوتر و یا داده های USB دانلود پس از تخلیه
نرم افزار PC برای ارزیابی ظرفیت و تولید گزارش
ماژول های بی سیم اختیاری برای اندازه گیری ولتاژ زمان واقعی ولتاژ ۱۲V / 2V / 6V / 12V
امکانات دستگاه:
قابل تنظیم فعلی:
ADBC-122DC می تواند ۰-۱۵۰A (مراحل: ۱A) جریان قابل تنظیم را برای درخواست های مختلف آزمون ارائه کند. در طول آزمون، جریان ثابت خواهد ماند.
چند نقطه قابل تنظیم توقف:
ADBC-122DC دارای ۴ نقطه قابل تنظیم برای نقاط توقف تست برای جلوگیری از تخلیه بیش از حد است.
مجتمع قدرت چندگانه:
ADBC-122DC می تواند منبع تغذیه DC یا AC را پشتیبانی کند. حتی قطع برق در طی آزمایش اتفاق می افتد، تخلیه می تواند گرده کار را ادامه دهد.
نمایشگر ۵٫۷ اینچ صفحه نمایش لمسی:
ال سی دی لمسی فوق العاده بزرگ می تواند تمام داده ها و نمودار های زمان واقعی را نمایش دهد، عملیات کلیک را مستقیما پشتیبانی می کند، روش ورودی انسانی و طراحی منو ساده عمل می کند.
عملکرد پیش تعیین شده
عملکرد پیش تنظیم برای پارامترهای تخلیه، ۸ پارامتر را برای تنظیم پارامترهای تخلیه به طور پیش فرض فراهم می کند، این طرح می تواند روش های تنظیم برای تخلیه مشابه را از دست بدهد، عملیات ساده و سرعت تست را کاهش دهد.
حافظه داخلی:
ADBC-122DC می تواند چندین گزارش مستقل تخلیه را بدون نیاز به لپ تاپ به طور خودکار ذخیره کند، حافظه داخلی با فرکانس ناپایدار امنیت داده ها را حتی در حالت خاموش شدن غیر منتظره تضمین می کند.
رابط منو برخی از اشکال مدیریت مانند بررسی، حذف، دانلود به کامپیوتر توسط دیسک USB یا RS232 فراهم می کند
نظارت بر انعطاف پذیری سلول های بی سیم:
ماژول های بی سیم برای اندازه گیری ولتاژ سلولی برای کنترل ولتاژ باتری ۱٫۲V / 2V / 6V / 12V در حین آزمون تخلیه موجود است.
هر ماژول بی سیم می تواند به طور همزمان ۴ باتری را کنترل کند. در مقایسه با روش اندازه گیری ولتاژ کابل معمولی که هر یک از ماژول تنها می تواند ۱ باتری را کنترل کند، عملیات سیم کشی جدید بسیار ساده تر است
با استفاده از ماژول های بی سیم تعداد بی سیم، تستر اصلی می تواند زمان واقعی اسکن و داده های ولتاژ هر باتری را در زمان تخلیه تحریک کند و هیستوگرام تمام باتری ها را به دنبال مسیرهای ولتاژ باتری در کل فرآیند تخلیه نمایش دهد.
برنامه قضایی هوشمند: ADBC-122DC می تواند شرایطی را که ولتاژ باتری به مقدار آستانه یا سیگنال گم شده توسط اشتباه دستی مشخص شود شناسایی کند. اجتناب از وقفه دستی در تخلیه، این برنامه انقلابی باعث می شود که پایدار و صاف باشد.
ADBC-122DC همچنین از ماژول های کابلی برای نیازهای ویژه پشتیبانی می کند.
محافظ چندگانه و هشدار دهنده:
ADBC-122DC اقدامات حفاظتی فراوانی را برای شرایط مختلف غیرطبیعی انجام می دهد. خاتمه اتوماتیک، هشدار سریع ال سی دی و ال سی دی کاربران را برای تطبیق مناسب آماده می کند.
قابل انطباق و سازگار:
ADBC-122DC در حال اتصال با جریان فعلی، انواع دیگر در سری ADBC-122DC یا هر بار بار دیگر، و جریان فعلی می توانند جریان خارجی را در شمارند.
نرم افزار تجزیه و تحلیل کامپیوتر:
پشتیبانی از داده ها برای دانلود و تجزیه و تحلیل از طریق ارتباطات در زمان واقعی و یا دستگاه های USB منو.
رابط کاربری نرم افزاری شامل: ولتاژ باتری و نوار برش، مقاومت در برابر باتری نوار نوار، منحنی ولتاژ منحنی، منحنی جریان، هیستوگرام ظرفیت، فرم داده ها و غیره.
تابع تخمین ظرفیت قدرتمند، software می تواند ظرفیت هر باتری در گروه تست شده را پیش بینی کند.
نرم افزار داده ها را از طریق روش های مختلف مانند نمودار های نوار، منحنی و فرم نشان می دهد. کاربران می توانند هر پنجره را بزرگتر یا کوچکتر کنند تا جزئیات بیشتری را بخوانند.
به صورت خودکار گزارش داده EXCEL را ایجاد می کند، برای ارسال یا بارگیری داده ها بسیار راحت است.


تستر باطری هوشمند ADBC-125ID

تستر باطری هوشمند ADBC-125ID

نماینده انحصاری خرید و فروش تستر باطری هوشمند ADBC-125ID
سایت ایران بی تی ام به عنوان نماینده رسمی کمپانی Adleer انگلیس این دستگاه را با خدماتی همچون ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش به شما مشتریان محترم تقدیم می نماید.
اطلاعات عمومی تستر باطری هوشمند  ADBC-125ID
تست حالت ایستا: به طور خودکار ولتاژ ۳ فاز، جریان، قدرت فعال، نیروی غیر فعال، قدرت ظاهری، فاکتور قدرت، فرکانس، زمان اجرا، انرژی کل و غیره را نشان می دهد. آزمایش گذرا: با توجه به مقادیر قدرت پیش تعیین شده، سری ADBC-125ID می تواند یک قطره بارگذاری و قطره ایجاد کند، به طور خودکار حداکثر و حداقل مقادیر ولتاژ هر فاز، جریان و فرکانس در dips و قطره ها را تعیین می کند و فاکتور قدرت و قدرت را در هر فاز محاسبه می کند.
آزمون تنظیم: با توجه به مقادیر از پیش تعیین شده، سری ADBC-125ID می تواند بار را در مراحل با نسبت به حداکثر قدرت افزایش دهد، و سپس بار را در مراحل کاهش می دهد. در این فرآیند، سری ADBC-125ID به طور خودکار حداکثر و حداقل مقادیر ولتاژ، جریان و فرکانس، فاز قدرت و قدرت سه فاز در هر مرحله را تشخیص می دهد.
آزمون نوسان: با توجه به مقادیر از پیش تعیین شده، سری ADBC-125ID می تواند بار در مراحل را با نسبت به حداکثر قدرت افزایش می دهد، و به طور خودکار حداکثر و حداقل مقادیر ولتاژ، جریان و فرکانس، قدرت ۳ فاز و قدرت قدرت
تجزیه و تحلیل هارمونیک: سری ADBC-125ID می تواند جریان، ولتاژ ۲-۲۰ THD (اعوجاج هارمونیک مجموع) را در هر مرحله تجزیه و تحلیل کند
سری ADBC-125ID می تواند هر دو آزمایش سه فاز و یک فاز را پشتیبانی کند. قوی ترین واحد می تواند ۱۰۰ کیلو وات را تامین کند
عملیات موازی: برای درخواست برخی از آزمون های قدرت بالا، سری ADBC-125ID می تواند به طور موازی همکاری کند
آزمون توالی فاز: به طور خودکار دنباله فاز ژنراتور و یو پی اس را تشخیص می دهد
با استفاده از LCD لمسی رنگی ۵٫۷ اینچ: رابط کاربری انگلیسی می توانید عمل راحت و مستقیم مشاهده بدون کامپیوتر و دیگر دستگاه ضبط، حافظه داخلی حافظه داخلی ADBC-125ID می توانید ۲۵۰ گروه داده ها را ذخیره کنید کاربر می تواند در حال مشاهده اطلاعات زمان واقعی در فرایند تست توسط نرم افزار نشان داده شده توسط صفحه لپ تاپ، یا داده ها را به کامپیوتر توسط RS-485 یا USB پس از آزمایش بارگیری کنید. با اعمال تابع احتیاط بیش از حد، سری ADBC-125ID می تواند بار را قطع، خاموش کردن تخلیه و اخطار کاربر به طور خودکار هنگامی که بیش از حد اتفاق می افتد
سری ADBC-125ID سوئیچ متوقف کننده ی اضطراری را فراهم می کند، کاربران می توانند به صورت دستی با یک دکمه تابع حفاظت از اتصال کوتاه را خاتمه دهند، تست ایمنی و پایدار را تضمین کنند.
شما مشتریان محترم می توانید این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا از سایت ایران بی تی ام به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس تهیه نمایید.


تست ظرفیت باطری ADBC-123DC

تست ظرفیت باطری ADBC-123DC

نماینده انحصاری خرید و فروش تست ظرفیت باطری ADBC-123DC
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بیار بالا به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس به شما مشتریان محترم تقدیم می کند.
اطلاعات کلی تست ظرفیت باتری ADBC-123DC:
صفحه نمایش لمسی ۵٫۷ اینچی برای استفاده آسان و نمایش پارامترهای مختلف در زمان واقعی است
حالت ترمینال انتخابی: جریان ثابت / قدرت / مقاومت
۴ نقاط توقف قابل تنظیم و چندین طرح هشدار برای کنترل روند تخلیه هوشمندانه
پشتیبانی از کنترل زمان واقعی RS232 توسط کامپیوتر و یا داده های USB دانلود پس از تخلیه
نرم افزار کامپیوتر برای ارزیابی ظرفیت و تولید گزارش
ماژول های بی سیم اختیاری برای اندازه گیری زمان واقعی ولتاژ سلول های ۱٫۲V / 2V / 6V / 12V
ویژگی های دستگاه:
سری گسترده ای: سری ADBC-123DC می تواند از ۱۰V ~ 480V برای شرایط مختلف آزمایش باتری مانند مخابرات (۴۸VDC)، powerutilities (110VDC، ۲۲۰VDC)، UPS ها (۳۰۰-۶۰ VDC)، باتری های کشش (۱۲-۹۶VDC) و غیره را پوشش دهد.
LCD با لمس بزرگ: می تواند تمام داده ها و نمودار های زمان واقعی را نمایش دهد و مستقیما عملیات کلیک را پشتیبانی می کند، روش ورودی انسانی و طراحی منو ساده عمل می کند.
ماژول های بی سیم: برای اندازه گیری ولتاژ سلول برای نظارت ولتاژ باتری ۱٫۲V / 2V / 6V / 12V در حین آزمون تخلیه موجود است.
هر ماژول بی سیم می تواند به طور همزمان ۴ باتری را کنترل کند. در مقایسه با روش اندازه گیری ولتاژ کابل سنتی که هر ماژول تنها می تواند ۱ باتری را کنترل کند، عملکرد سیم کشی جدید بسیار ساده تر است.
با ماژولهای بی سیم تعداد بی سیم، تستر اصلی می تواند زمان واقعی را نشان می دهد و اطلاعات ولتاژ هر باتری را در هنگام تخلیه نشان می دهد و هیستوگرام تمام باتری ها را به دنبال مسیرهای ولتاژ باتری در کل فرآیند تخلیه نشان می دهد.
عملکرد پیش تنظیم برای پارامترهای تخلیه فراهم می کند ۸ مکان برای تنظیم تمام پارامترهای تخلیه در پیش، این طرح می تواند روش های تنظیم برای تخلیه مشابه، انجام عملیات ساده و تست را سرعت بخشید.
حالت های تخلیه قابل انتخاب سری سری ADBC-123DC دارای ۳ حالت ترمینال برای شرایط مختلف آزمون است: مقاومت کنونی / ثابت ثابت / مقاومت ثابت.
توقف های قابل تنظیم چندگانه ADBC-123DC دارای ۴ نقطه قابل تنظیم برای نقاط توقف تست برای جلوگیری از تخلیه بیش از حد: گروه ولتاژ پایین / زمان تخلیه / ظرفیت تخلیه / سل ولتاژ پایین
محافظ چندگانه و هشدار دهنده: بیش از ولتاژ ورودی / اضافه بار / بیش از حد / قطب معکوس ADBC-123DC سری اقدامات حفاظتی نمونه برای شرایط مختلف غیر طبیعی در هنگام ترخیص. خاتمه خودکار، هشدار سریع ال سی دی و ال سی دی به کاربران کمک می کند تا درمان مناسب را انجام دهند.
حافظه داخلی حافظه داخلی ADBC-123DC می تواند چندین رکورد تخلیه مستقل را بدون نیاز به لپ تاپ به طور خودکار ذخیره کند، حافظه داخلی با فرکانس ناپایدار امنیت داده ها را حتی در حالت خاموش شدن غیر منتظره تضمین می کند.
قابل انطباق و سازگار با سری فعلی ADBC-123DC مرتبط با جریان بست گیر، انواع دیگر در سری ADBC-123DC یا هر بار بار دیگر همکاری می کند و جریان فعلی جریان خارجی را می توان در نظر گرفت.
نرم افزار تجزیه و تحلیل داده ها:
پشتیبانی از داده ها برای دانلود و تجزیه و تحلیل از طریق ارتباطات در زمان واقعی و یا دستگاه های حافظه USB
رابط کاربری نرم افزاری شامل: منحنی ولتاژ باتری و نمودار نوار، نوار مقاومت در برابر باتری، نمودار نوار، منحنی ولتاژ گروهی، منحنی جریان، هیستوگرام ظرفیت، فرم داده ها و غیره.
تابع تخمین ظرفیت قدرتمند، نرم افزار می تواند ظرفیت هر باتری را در گروه تست شده پیش بینی کند.
نرم افزار داده ها را با روش های مختلفی مانند barcharts، منحنی و شکل نشان می دهد. و کاربران می توانند هر پنجره را بزرگتر یا کوچکتر کنند تا جزئیات بیشتری را مشاهده کنند.
به صورت خودکار گزارش داده اکسل را ایجاد کنید، اطلاعات را به آسانی ارسال کنید یا بارگیری کنید.
شما می توانید این دستگاه را با خدماتی همچون یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از سایت ایران بی تی ام تهیه نمایید.


تستر مانیتورینگ ظرفیت باطری بیسیم ADBC-126WM

تستر مانیتورینگ ظرفیت باطری بیسیم ADBC-126WM

نماینده انحصاری خرید و فروش تستر مانیتورینگ ظرفیت باطری بیسیم ADBC-126WM
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا به شما مشتریان محترم عرضه می کند.
اطلاعات کلی تستر مانیتورینگ ظرفیت باتری بی سیم ADBC-126WM Pro:
مناسب برای انواع باطری های ۴۸V و UPS systey
عملکرد تخمین ظرفیت قدرتمند
تست بی سیم، راحت و کارآمد
حداکثر ۴ گروه از باتری ها را می توان همزمان کنترل کرد
ویژگی های دستگاه:
انتقال بی سیم داده ها جمع آوری شده: زمان واقعی نظارت بر ولتاژ باتری و جریان، و ثبت تمام تغییر در ارزش فرایند تخلیه باتری، جمع آوری داده ها سریع و دقیق، و پشتیبانی از داده های انتقال بی سیم.
حالت های نظارتی مختلف: کاربران می توانند گروه های باتری نظارت بر ترخیص آنلاین، نظارت بر شارژ آنلاین و سه حالت نظارت آنلاین در طول زمان را انتخاب کنند.
عملکرد تخمین ظرفیت قدرت: مدل تابع تجزیه و تحلیل ظرفیت باتری، تخمین ظرفیت باقیمانده هر باتری با جمع آوری داده های تخلیه آنلاین کوتاه مدت (۵ دقیقه).
زمان پشتیبان گیری گروه های باتری را محاسبه کنید: زمان پشتیبان گیری گروه باتری را بر اساس ظرفیت تخمین زده شده و بار بار محاسبه کنید.
نظارت چند سلولی: هر ماژول مانیتورینگ بی سیم می تواند ۴ باتری (۲V / 6V / 12V) را به طور همزمان نظارت کند، نه به تعداد سلولها.
دقت بالا: روش محاسبه ولتاژ پایانه گروه خاص، به طور موثر از خطای اندازه گیری ناشی از خط اتصال ناشی می شود؛ سیستم (گیره فعلی، ماژول مانیتورینگ بی سیم) با عملکرد کالیبراسیون میدان برای بهبود دقت آزمون.
تابع ویرایش آدرس ماژول بی سیم: کد آدرس ماژول بی سیم می تواند انعطاف پذیر برای تنظیم و تجدید نظر.
باند فرکانس امنیتی: استفاده از باند فرکانس متفاوت از سایر تجهیزات، مصرف انرژی کم، بر عملکرد نرمال دیگر تجهیزات در صحنه تاثیر نمی گذارد.
صفحه نمایش لمسی بزرگ: ۵٫۷ اینچ صفحه نمایش لمسی رنگ، صفحه نمایش صفحه نمایش بزرگ، آسان به عملیات.
تابع هشدار ساخته شده: برای باتری های عقب مانده و یا دیگر شرایط غیر طبیعی، سیستم بیدار شدن از گرما و ثبت اطلاعات زنگ هشدار به طور خودکار.
رابط انتقال داده چندگانه: رابط انتقال داده USB و RS485، پشتیبانی از اتصال Wi-Fi بی سیم.
اختیاری: ترمینال تجزیه و تحلیل هوشمند، گیره جریان بی سیم.
شرکت مشهد به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس این دستگاه را با خدماتی همچون یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.


تست مقاومت باطری ADBA-108CT

تست مقاومت باطری ADBA-108CT

نماینده انحصاری خرید و فروش تست مقاومت باطری ADBA-108CT
شما مشتریان محترم می تواید این دستگاه را با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Adleer انگلیس تهیه نمایید.
اطلاعات کلی  تستر مقاومت باتری ADBA-108CT:
تست ولتاژ باتری، هدایت و اتصال نوار مقاومت آنلاین
باتری و ولتاژ خارج از زنگ خطر
پارامترهای باتری با شماره گروه به منظور مدیریت داده دلخواه مشخص می شود.
نرم افزار تجزیه و تحلیل کامپیوتر برای رسیدن به رکورد و پیگیری وضعیت باتری
ویژگی های دستگاه:
تست آنلاین با دقت بالا ۱، کامل به طور خودکار محدوده تست، ذخیره سازی اطلاعات ظرفیت بزرگ را تغییر دهید
۲ – تغییر خودکار محدوده آزمایش بین ۰٫۰۰۰-۱۹۹۹۰S
۳-ذخیره سازی ۹۹۹ گروه داده ها تست (هر گروه با حداکثر ۹۹۹ باتری)
۴-ذخیره سازی ۵۰۰ گروه پارامترهای تنظیم باتری
۵-صفحه نمایش ال سی دی لمسی ۵ اینچ
تابع تجزیه و تحلیل نمودار و نوار نمودار را نمایش می دهد
عملکرد تجزیه و تحلیل ظرفیت باتری، تجزیه و تحلیل عالی، خوب و بد انجام دهید
تابع oscilloscope: نشان می دهد بالاترین، پایین ترین و متوسط ​​ولتاژ، شمارش موج ولتاژ
۶ – داده های تست را به کامپیوتر توسط MicroSDcard منتقل کنید تا تجزیه و تحلیل باتری را با توجه به اطلاعات تاریخ انجام دهید.
۷-قوی عملکرد مدیریت داده ها، با کامپیوتر متصل نیست، می توانید استفاده کنید
۸ – افزایش تابع حفاظت ولتاژ.
۹- عملکرد خودکار محافظت در حال حاضر به صورت خودکار بازیابی می شود.
۱۰-استفاده از تراشه SOC برای بهبود پایداری تستر.
ظرفیت ۱۱ لیتری لیتیوم و آداپتور برق برای تامین برق
نشانگر باتری ۱۲ باتری برای تضمین دقت آزمون
۱۳-حجم کوچک، وزن سبک
۱۴-حالت اتوماتیک تست، برای راحتی کاربر:
وضعیت باتری را به صورت خودکار تحلیل و قضاوت کنید
ساخت پایگاه داده تاریخ، منحنی عمر باتری را توصیف می کند.
تجزیه و تحلیل کنتراست برای هر سلول باتری در همان رشته باتری.
همه باتری ها توسط SOH های مختلف (عالی، خوب، متوسط ​​و بد)
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.


تستر هوشمند باطری ADBC-127AD

تستر هوشمند باطری ADBC-127AD

نماینده انحصاری خرید و فروش تستر هوشمند باطری ADBC-127AD
سایت ایران بی تی ام به عنوان نماینده رسمی کمپانی Adleer  انگلیس این دستگاه را با خدماتی از قبیل ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.
اطلاعات عمومی تستر هوشمند باطری ADBC-127AD:
تخلیه کننده و شارژر برای باطری ۱٫۲V / 2V / 6V / 12V
صفحه نمایش لمسی ۵٫۷ اینچی برای استفاده آسان و نمایش پارامترهای مختلف در زمان واقعی
نقاط توقف قابل تنظیم و طرح های زنگ چندگانه برای کنترل روند آزمایش هوشمندانه است
پشتیبانی از کنترل زمان واقعی RS232 توسط کامپیوتر و یا داده های USB دانلود پس از تخلیه
نرم افزار کامپیوتر برای ارزیابی ظرفیت و تولید گزارش
۲V / 2V / 6V / 12V تخلیه و شارژر
ADBC-127AD می تواند تخلیه و شارژ باتری ۱٫۲V / 2V / 6V / 12V را پشتیبانی کند
چند نقطه قابل تنظیم توقف:
ADBC-127AD دارای چند نقاط قابل تنظیم برای توقف نقاط توقف برای جلوگیری از تخلیه و بار بیش از حد است.
نمایشگر ۵٫۷ اینچ صفحه نمایش لمسی:
ال سی دی لمسی فوق العاده بزرگ می تواند تمام داده ها و نمودار های بیدرنگ را نمایش دهد و مستقیما عملیات کلیک را پشتیبانی می کند، روش ورودی انسانی و طراحی منو ساده عمل می کند.
حافظه داخلی:
ADBC-127AD می تواند به صورت خودکار بدون نظارت لپ تاپ به صورت خودکار چند ضبط مستقل و صرفه جویی را ذخیره کند، حافظه های غیر انعطاف پذیر داخلی امنیت داده ها را حتی در حالت خاموش بودن غیرمنتظره تضمین می کند.
رابط منوی برخی از عملیات مدیریت مانند انجام بررسی، حذف، دانلود به کامپیوتر توسط دیسک USB یا RS232 را فراهم می کند
محافظ چندگانه و هشدار دهنده:
ADBC-127AD اقدامات محافظتی زیادی را برای شرایط غیرطبیعی مختلف در حین آزمایش فراهم می کند. خاتمه خودکار، هشدار سریع ال سی دی و ال سی دی به کاربران کمک می کند تا درمان مناسب را انجام دهند.
نرم افزار تجزیه و تحلیل سیستم :
پشتیبانی از داده ها برای دانلود و تجزیه و تحلیل از طریق ارتباطات در زمان واقعی و یا دستگاه های حافظه USB
رابط کاربری نرم افزاری شامل: منحنی ولتاژ باتری، منحنی جریان، هیستوگرام ظرفیت، فرم داده و غیره
این نرم افزار داده ها را با روش های مختلف مانند نمودار های نوار، منحنی و فرم نشان می دهد. و کاربران می توانند هر پنجره را بزرگتر یا کوچکتر کنند تا جزئیات بیشتری را بخوانند.
به صورت خودکار گزارش داده اکسل را ایجاد کنید، برای ارسال یا بارگیری داده ها بسیار راحت است.
شما مشتریان گرامی می توانید این دستگاه را با قیمتی مناسب و با کیفیت و دقت بالایی که دستگاه دارد از نماینده رسمی کمپانی Adleer انگلیس تهیه نمایید.