نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2433R

نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2433R

خرید و فروش نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2433R
شرکت مشهد دقیق این تستر نشتی جریان کلمپی مدل MODEL 2433R را که ساخت کمپانی کیوریتسو ژاپن می باشد را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد که این دستگاه را با نام های دیگری همچون آمپر متر نشتی ، نشت یاب جریان و …  مورد استفاده قرار می دهند.جريان نشتي اغلب بر اثر از بين رفتن و فرسودگي عايق بين رساناهاي برق‌دار ويا بين رساناي برق‌دار و زمين، ناشي مي‌شود . اين مساله باعث مي‌شود كه جريان الكتريكي از مسير اصلي خود خارج شود كه به دنبال بالا رفتن حرارت مي‌تواند توليد آتش‌سوزي كند. همچنين سطوح مرطوب وآلوده، اين خطر را تشديد مي نمايند. به دنبال بوجود آمدن جريان نشتي، خطر آتش سوزي و صدمه ديدن تجهيزات برقي و خطر برق‌گرفتگي تشديد مي‌شود.
محدوده اندازه گیری جریان AC در سه محدوده 40mA/400mA/400A را دارا می باشد.همچنین دارای فک 40 میلی متری جهت اندازه گیری جریان کابل ها با قطر های بالا می باشد.دارای رزولوشن 0.01 میلی آمپر جهت اندازه گیری می باشد.از قابلیت های دیگر آن می توان به DATA HOLD و خاموشی اتومات اشاره کرد.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 40 تا 400 آمپر
رنج اندازه گیری فرکانس از 20 هرتز تا 1 کیلو هرتز
ابعاد 185 (L) × 81 (W) × 32 (D) میلیمتر
وزن 270 گرم تقریبا
این محصول با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.

 

 

 


نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2434

نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2434

نماینده رسمی خرید و فروش نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2434
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را با قیمت بسیار کم و با دقت و کیفیت بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.نشت جریان ممکن است به دلایلی مثل خراب شدن عایق هادی در نقاط مختلف ، باعث تحمیل خسارت های زیادی شود و اگر به موقع شناسائی و رفع نگردد خسارات بیشتری به بار آید لذا جهت این مهم از آمپرمتر های نشت یاب جریان جهت پیدا کردن محل نشت جریان میتوان بهره گرفت.نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2434 تحت تاثیر میدان مغناطیسی خارجی قرار گرفته است.و حداکثر AC 20mA در نزدیکی یک هادی 15 میلی متری که 100A AC را حمل می کندو همچنین قابلیت انتخاب فرکانس برای از بین بردن اثر هارمونیک را داراست.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 400 میلی آمپر تا 100 آمپر
رنج اندازه گیری فرکانس از 40 تا 400 هرتز
ابعاد 169 (L) × 75 (W) × 40 (D) میلیمتر
وزن 220 گرم تقریبا
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد.


نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2432

نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2432

خرید و فروش نشت یاب جریان کلمپی مدل MODEL 2432
این دستگاه که دارای قیمت مناسب و دقت و کیفیت بالا می باشد ساخت کمپانی کیوریتسو ژاپن می باشد و با نام های دیگری همچون آمپر متر نشتی ، تستر نشتی جریان و… مورد استفاده قرار می گیرد. جریان نشتی بمنظور حفاظت از جان افراد در مقابل خطر برق گرفتگی و جلوگیری  از خطرات جریان نشتی از کلیدهای حفاظت از خطر برق  گرفتگی ( محافظ جان ) استفاده می شود . این کلیدها که براساس حساسیت خود به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم می شوند ، علاوه بر حفاظت افراد در مقابل تماس مستقیم و یا غیر مستقیم برق ، با جلوگیری از نشتی جریان در حفاظت دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز موثر می باشند . براین اساس در صورتی که حساسیت کلیدها تا ۳۰ میلی آمپر باشد این کلید به عنوان حفاظت از جان و در صورتی که حساسیت آن بیشتر از ۳۰ میلی آمپر باشد به عنوان حفاظت از تجهیزات صنعتی بکار می رود.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 4 تا 100 آمپر
رنج اندازه گیری فرکانس از 20 هرتز تا 1 کیلو هرتز
ابعاد 185 (L) × 81 (W) × 32 (D) میلیمتر
وزن 290 گرم تقریبا
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


تستر نشتی جریان کلمپی مدل MODEL 2431

تستر نشتی جریان کلمپی مدل MODEL 2431

نمایندگی انحصاری خرید و فروش تستر نشتی جریان کلمپی مدل MODEL 2431
این محصول که ساخت کمپانی کی.ریتسو ژاپن می باشد دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که با نام های دیگری همچون نشتی جریان کلمپی ، نشت یاب جریان کلمپی ، آمپر متر نشتی کلمپی و … مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول یک دستگاه جمع و جور، وزن سبک و کاربرد آسان برای استفاده در تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی می باشد و  شکل فرم فک کلمپ بصورت اشک برای استفاده در فضاهای محدود میباشد. همچنین این دستگاه دارای فیلتر فرکانس برای از بین بردن اثر هارمونیک می باشد از دیگر قابلیت های این میلی امپرمتر عملکرد خاموشی خودکار میباشد.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 20 تا 200 آمپر
رنج اندازه گیری فرکانس از 40 تا 400 هزتر
ابعاد 149 (L) × 60 (W) × 26 (D) میلیمتر
وزن 120 گرم تقریبا
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با یک سال گارانتی و قیمت مناسب و دقت و کیفیت بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


نشت یاب جریان مدل KEW 2413F

نشت یاب جریان مدل KEW 2413F

خرید و فروش آمپر متر نشتی مدل KEW 2413F
این محصول که ساخت کمپانی کیوریتسو ژاپن می باشد دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که دارای فک های ترانسفورماتور فوق العاده برای اتصال به تمام سه یا چهار سیم (3 فاز) که این قابلیت برای اندازه گیری جریان نشت مناسب می باشد همپنین دارای سوئیچ فیلتر فرکانس برای از بین بردن اثر هارمونیک.این دستگاه قابلیت اندازه گیری جریان تا 1000آمپر بصورت AC را دارد. این دستگاه تنها دارای قابلیت اندازه گیری جریان را دارد و نمی تواند برای اندازه گیری ولتاژ و سایر پارامترها بکار رود.این  نشت یاب جریان مدل KEW 2413F دارای خروجی AC/DC متناسب با جریان اندازه گیری شده است که برای اتصال به رکوردر و ثبت داده ها کاربرد دارد.و به همراه کیف حمل ارائه می گردد.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 200 میلی آمپر تا 1000 آمپر
رنج اندازه گیری فرکانس از 40 هرتز تا 1 کیلو هرتز
ابعاد 250 (L) × 130 (W) × 50 (D) میلیمتر
وزن 570 گرم تقریبا
سایت ایران بی تی ام این محصول را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


نشت یاب جریان مدل MODEL 2412

نشت یاب جریان مدل MODEL 2412

خرید و فروش نشت یاب جریان مدل MODEL 2412
این دستگاه که ساخت کمپانی کیوریتسو ژاپن می باشد با نام های دیگری همچون آمپر متر نشتی ، تستر نشتی جریان، نشتی جریان کلمپی و … مورد استفاده قرار می گیرد. جريان نشتي اغلب بر اثر از بين رفتن و فرسودگي عايق بين رساناهاي برق‌دار ويا بين رساناي برق‌دار و زمين، ناشي مي‌شود که باعث مي‌شود كه جريان الكتريكي از مسير اصلي خود خارج شود كه به دنبال بالا رفتن حرارت مي‌تواند توليد آتش‌سوزي كند. همچنين سطوح مرطوب وآلوده، اين خطر را تشديد مي نمايند. به دنبال بوجود آمدن جريان نشتي،خطر آتش سوزي و صدمه ديدن تجهيزات برقي و خطر برق‌گرفتگي تشديد مي‌شود.


مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 20 تا 500 آمپر
رنج ولتاژ DC تا 600 ولت
رنج اندازه گیری مقاومت تا 500 اهم
رنج اندازه گیری فرکانس از 40 تا 400 هرتز
ابعاد 209 (L) × 96 (W) × 45 (D) mm
وزن 450 گرم تقریبا

شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بالا و همچنین با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


نشتی جریان کلمپی مدل KEW 2413R

نشتی جریان کلمپی مدل KEW 2413R

نمایتدگی انحصاری خرید و فروش نشتی جریان کلمپی مدل KEW 2413R
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که دستگاهی مهم در جلوگیری از آتش سوزی و دیگر خطرات می باشد را با قیمتی مناسب و دقت و کیفیت بالا در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.با بوجود آمدن جريان نشتي، افزايش حرارت ناشي از ازدياد جريان عايق رسانا را مي‌سوزاند و يك رساناي لخت و يا با لايه‌ي نازكي از عايق به جا مي‌گذارد. جريان نشتي كه از اين رسانا عبور مي‌كند توليد جرقه نموده و حرارت ناشي از اين جرقه، رسانا را سوزانده و منجر به آتش سوزي مي شود. در صورتي‌كه سطوح نزديك به اين رسانا آلوده و يا در مجاورت مواد آتش‌زا مانند چوب و غيره باشند آتش سوزي به سرعت گسترش مي‌يابد . جهت جلوگیری از آتش سوزی می توان از دستگاه  نشت یاب جریان کلمپی که یک  انبرک است که در اغلب موارد دارای یک یا دو فک متحرک است، استفاده نمود.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 200 میلی آمپر تا 1000 آمپر
رنج اندازه گیری فرکانس از 40 هرتز تا 1 کیلو هرتز
ابعاد 250 (L) × 130 (W) × 50 (D) میلیمتر
وزن تقریبی 570 گرم
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


نشتی جریان کلمپی MODEL 2433

نشتی جریان کلمپی MODEL 2433

خرید و فروش نشتی جریان کلمپی MODEL 2433

شرکت مشهد دقیق این دستگاه را که ساخت کمپانی کیوریتسو ژاپن می باشد را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد.جريان نشتي اغلب بر اثر از بين رفتن و فرسودگي عايق بين رساناهاي برق‌دار ويا بين رساناي برق‌دار و زمين، ناشي مي‌شود . اين مساله باعث مي‌شود كه جريان الكتريكي از مسير اصلي خود خارج شود كه به دنبال بالا رفتن حرارت مي‌تواند توليد آتش‌سوزي كند. همچنين سطوح مرطوب وآلوده، اين خطر را تشديد مي نمايند. به دنبال بوجود آمدن جريان نشتي، 1- خطر آتش سوزي و صدمه ديدن تجهيزات برقي و 2- خطر برق‌گرفتگي تشديد مي‌شود.دستگاه نشتی جریان کلمپی محدوده اندازه گیری جریان AC در سه محدوده 40mA/400mA/400A را دارا می باشد.دارای رزولوشن 0.01 میلی آمپر جهت اندازه گیری می باشد.همچنین دارای فک 40 میلی متری جهت اندازه گیری جریان کابل ها با قطر های بالا می باشد.از قابلیت های دیگر آن می توان به DATA HOLD و خاموشی اتومات اشاره کرد.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 40 تا 400 آمپر
رنج اندازه گیری فرکانس از 20 هرتز تا 1 کیلو هرتز
 ابعاد 185 (L) × 81 (W) × 32 (D) میلیمتر
وزن 270 گرم تقریبا
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با قیمتی مناسب و دقت و کیفیتی بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.


آمپر متر کلمپی دیجیتال مدل 2300R

آمپر متر کلمپی دیجیتال مدل 2300R

خرید و فروش کلمپ آمپر متر دیجیتال مدل  2300R
سایت ایران بی تی ام این محصول را که ساخت کمپانی کیوریتسو ژاپن است را با قیمتی مناسب و با دقت و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد. این دستگاه میتواند طریقه خواندن RMS که یکی از ویژگی اساسی برای اندازه گیری دقیق است را انجام دهد. همچنین این دستگاه دارای یک تابع ولتاژ غیر تماسی که به منظور نشان دادن وجود ولتاژ AC و آلارم صوتی میباشد.خصوصیات دیگر این امپرمتر صفر کردن محدوده جریان DC از طریف یک تماس لمسی با دستگاه ، با صفر کردن تنظیمات عملکرد ان می باشد.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC از 0 تا 1000 آمپر
رنج جریان DC از 0 تا 1000 آمپر
ابعاد 161.3 (L) × 40.2 (W) × 30.3 (D) mm
وزن 110 گرم
سایت ایران بی تی ام این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.


آمپر متر چنگکی مدل KEW 2055

آمپر متر چنگکی مدل KEW 2055

نمایندگی انحصاری خرید و فروش آمپر متر کلمپی مدل KEW 2055
شرکت مشهد دقیق به عنوان نماینده رسمی خرید و فروش کلمپ آمپر متر دیجیتال مدل KEW 2055  این محصول را با قیمتی مناسب و با کیفیت و دقت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.این دستگاه که با نام های دیگری همچون کلمپ تست جریان ، آمپر متر کلمپی ، کلمپ آمپر متر و آمپر متر چنگکی مورد استفاده قرار می گیرد ، دستگاهی است برای اندازه گیری جریان الکتریکی (AC و DC ) بدون قطع کابل می باشد.این دستگاه که ساخت کمپانی کیوریتسو ژاپن است می تواند ولتاژ و جریان AC و DC را در هر دو قدرت خیلی کم و زیاد مدار را اندازه گیری کند و از کاربرد های این دستگاه می توان به استفاده در شرکت های توزیع برق، آب و برق قدرت و زمینه های تعمیر و نگهداری اشاره نمود.

مشخصات عمومی دستگاه:
رنج جریان AC تا 1000 آمپر
رنج جریان DC تا 1000 آمپر
رنج ولتاژ AC از 6 تا 600 ولت
رنج ولتاژ  DC از 600 میلی تا 600 ولت
رنج اندازه گیری مقاومت از 600 تا 60 مگا اهم
ابعاد 254 (L) × 82 (W) × 36 (D) mm
وزن 310 گرم
شرکت مشهد دقیق این دستگاه را با یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.