تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مشهد دقیق

ابزار دقیق | تجهیزات اندازه گیری
مقالات |  اخبار |  اعضا |  خدمات پشتیبانی |  درباره ما |  تماس با ما |  کاتالوگ |  دانلود
خرید دوربین ترمویژن New Product
5110022592 - خرید دوربین ترمویژن

از دوربین های ترمویژن برای اسکن گرمایی استفاده می شود.از جمله ابزارهای شاخه CM هستند که بوسیله آنها هر گونه عیبی که خود را با اختلاف دما آشکار سازد ، شناسایی و به نمایش در می آورند . از جمله عیوب قابل شناسایی با دوربین ترموگرافی می توان به شناسایی اکثر عیوب الکتریکی مانند اتصالات سست ، جریان کشیدن و … اشاره کرد.

دوربین ترمویژن New Product
5110022593 - دوربین ترمویژن

شرکت مشهد دقیق وارد کننده و عرضه کننده انواع ابزارالات اندازه گیری از این طریق امادگی خود را جهت واردات و عرضه انواع دوربین های ترمویژن بر طبق نیازها و درخواست های مشتریان خود اعلام می کند. یکی از مهم ترین کمیت هایی که در یک سیستم اندازه گیری کنترل ان بسیار مهم است دما می باشد برای اندازه گیری دما روش های مختلفی وجود دراد و به همین دلیل دستگاه های مختلفی که با روش های مختلف دما را اندازه گیری می کنند ساخته شده اند.

خرید و فروش ترمومتر مدل DT-8665 New Product
5110018027 - خرید و فروش ترمومتر مدل DT-8665

خرید و فروش دستگاه ترمومتر مادون قرمز فروش ترمومتر لیزری و مادون قرمز با نمایشگر بسیار جالب بر گرفته از تکنولوژی روز دنیا در ایران توسط شرکت مشهد دقیق به فروش می رسد این محصول عرضه شده با 18 ماه ضمانت و دارای نشان استاندارد به فروش میرسد ترمومتر های تفنگی یا infrared ترمومتر یا ترمومتر لیزری می تواند تشعشعات لیزری تولید شده از سطح جسم را حس کند . همه ی اجسام از خود اشعه مادون قرمز ساطع می کنند که میزان و شدت این اشعه با دمای جسم متناسب می باشد .

فروشنده دوربین حرارتی مدل DT-8662/8663 New Product
5110018018 - فروشنده دوربین حرارتی مدل DT-8662/8663

نماینده فروش ترمومتر برند CEM ترمومتر های لیزری برای تشخیص و عبب یابی انواع خرابی های محصولات و ماشین الات صنعتی تولید و طراحی شده است با استفاده از ترمومتر یا همان دوربین حرارتی میتوان میزان حرارت های بدست امده از ماشین الات صنعتی را در کمترین زمان ممکن و با دفقت بسیار بالا اندازه گیری کرد روش اندازه گیری غیر تماسی بیشتر بر اساس مقدار تابش فروسرخ که جسم هدف از خود به محیط ساطع می کند استفاده می شود در بازار فروش ترمومتر لیزری این دماسنج ها به پیرومتر یا ترمومتر تفنگی یا لیزری مشهور هستند.

نماینده خرید دوربین حرارتی مدل DT-8666 New Product
5110018036 - نماینده خرید دوربین حرارتی مدل DT-8666

واردکننده ترمومتر لیزری شرکت مشهد دقیق نماینده فروش محصولات اندازه گیری در برتد های CEM مامونیکس و استاندارد را به فروش میرساند از جمله کمیت های مهمی که در واحد های صنعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، دمای سیستم می باشد. برای این منظور از ادوات مختلفی استفاده می شود که با توجه به نیاز ، علاوه بر سنجش میزان درجه حرارت، اغلب توانایی تولید سیگنال کنترلی و همینطور سوئیچ را نیز دارا می باشند.

عرضه کننده ترمومتر لیزری مدل DT-8830 New Product
5110018045 - عرضه کننده ترمومتر لیزری مدل DT-8830

عرضه کننده ترمومتر حرارتی فروشنده ترمومتر CEM با قیمت مناسب در ابعاد واندازه های مختلف و فروش در سراسر کشور توسط شرکت مشهد دقیق نماینده استان خراسان رضوی می باشد روشهای اندازه گیری دما را می توان به صورت تماسی و غیر تماسی دسته بندی کرد. روش تماسی در حقیقت از تماس يك سنسور که می تواند ترموکوپل یا ترمورزیستنس (PT100) باشد استفاده کرد.

خرید و فروش ترمومتر مدل DT-8866 New Product
5110018058 - خرید و فروش ترمومتر مدل DT-8866

نماینده فروش ترمومتر لیزری مدل DT-880 New Product
5110018012 - نماینده فروش ترمومتر لیزری مدل DT-880

خرید و فروش دوربین حرارتی شاید اینگونه توانست به عیب های ماشین الات صنعتی پی برد با استفاده از دوربین های حرارتی و مادون قرمز که با برند های CEM مارمونیکس و استاندارد روانه بازار شده اند تعریف ترمومتر لیزری را میتوان اینگونه بیان کرد : ترمومتر های مادون قرمز برای نشانه روی به یک جسم داغ نیاز به بیم یا شعاع نوری از لیز دارد که مانند تفنگ به سمت تارگت یا هدف داغ نشانه روی میکند به همین دلیل به این ترمومترهای ترمومتر تفنگی و یا ترمومتر لیزری نیز میگویند توجه داشته باشیم : در صنعت به این دسته از ترمومتر ها یا دماسنجهای غیر تماسی پیرومتر هم گفته میشود مدتهاست برای اندازه گیری دمای کوره ها و موادی که دمای خیلی بالائی دارند مورد استفاده قرارم میگیرند

وارد کننده دوربین لیزری مدل DT-8878/8889 New Product
5110018008 - وارد کننده دوربین لیزری مدل DT-8878/8889

عرضه کننده ترمومتر لیزری با 18 ماه ضمانت ترمومتر لیزری در ابعاد واندازه های مختلف برای عیب یابی ماشین الات صنعتی به فروش میرسد این محصولات با برند CEM به فروش میرسد قابل توجه مشتریان محترم : می توان پرتوی سنسور را همانند پرتوی یک چراغ قوه در نظر گرفت ، هرچه یک چراخ قوه به دیوار نزدیک تر باشد نور کوچکتر و هرچه از دیوار دور تر باشد نور بزرگتر است ، به عنوان مثال : اگر نسبت (d/s) فاصله به نقطه نور IR ترمومتر 1به 10 باشد قطر دایره در فاصله 10 متری دایره ای باقطر یک متر خواهد بود جهت کسب اطلاعات فنی ترمومتر با شرکت مشهد دقیق تماس بگیرید

فروش ترمومتر لیزری مدلDT-8867H New Product
5110018002 - فروش ترمومتر لیزری مدلDT-8867H

فروشنده دوربین حرارتی شرکت مشهد دقیق نماینده خرید و فروش محصولات اندازه گیری با قیمت های مناسب و برند های کاملا معتبر می باشد با استفاده از ترمومتر های لیزی و حرارتی بدون ان که با وسایل مورد نظر تماسی داشته باشین میزان حرارت ان را به صورت دقیق دریافت نمایید تمام اجسام اشعه مادون قرمز منتشر می کنند که میزان و شدت آن با دمای آن جسم متناسب است و میتوان با استفاده از این دستگاه تمامی ماشین الات صنغتی خود را مورد تست قرار داد تا از سلامت ان ها خبر دار بشویم ترمومتر لیزری میتواند اشعه های مادون قرمز را که جمع آوری نموده و با کالیبره شدن بر اساس دما ا نمایش میدهد

 
FaceBook  Twitter  YouTube  Planet Extech  GlobalSpec  RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه مشهد دقیق محفوظ است. کپی برداری از تصاویر و مطالب بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد.