قیمت دوربین عکس برداری حرارتی NEC

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

دوربین عکاسی حرارتی حرفه ای  NEC Thermo Shot F30/20
تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق ایران بی ام مرکز پخش و نمایندگی خرید و فروش دوربین های عکاسی حرفه ای حرارتی و یا ترموگرافی با قابلیت ضبط  از برند های NEC  FLIR ، TESTO ، KIMO،  FLUKE،   IRTECH، IRTEK، IRAYTEK KIMO UNI-T در ایران و عرضه کننده انواع دوربین های ترموویژن پیشرفته ، عکسبردار حرارتی  ترموگرافی ، ترمال کمرا NEC Thermo Shot F30/20 می باشد .این دوربین ها  از جهت عملکرد تقریباً مانند چشم انسان کار می‌کند. نور از طریق یک عدسی وارد دوربین و برروی یک پرده مخصوص تصویر می‌شود که تحت عنوان تراشه CCD شناخته می‌شود.تراشه Charge Coupled Device) CCD) که تصاویر با استفاده از آن گرفته می‌شوند از تعداد زیادی سلول تشکیل شده که همگی در یک تراشه با الگوی خاصی مرتب شده‌اند و تحت عنوان پیکسل (pixels) شناخته می‌شوند.زمانی که تراشه CCD این اطلا عات را دریفت می‌کند، آن‌ها را به شکل سیگنال‌های دیجیتالی از طریق کابل‌هایی به سیستم دریفات‌کننده می‌فرستد و بعد تصاویر در این سیستم به صورت مجموعه‌ای از اعداد ذخیره می‌شوند.
مشخصات کلی دستگاه :
NEC Thermo Shot F30
محدوده دما :-20 تا 100
NEC Thermo Shot F30W
-20 to 350°C
NEC Thermo Shot F20
-20 to 350°C
محدوده طیفی 8 تا 13μm
قاب زمان 8.5 فریم / ثانیه
تصویر حرارتی پیکسل 160 ( H ) × 120 (V) پیکسل
دقت ± 2 ° C
تصویر مانیتور 2.7 ” LCD
فرمت ذخیره سازی تصویر JPEG
دارای کارت  ​​ذخیره سازی SD
خروجی ویدیویی
رابط USB
باتری قابل شارژ
قدرت AC با یک آداپتور AC
سیستم خاموش شدن خودکار
وزن تقریبی 300g (شامل 3 باتری )
دارای گارانتی و خدمات پس از فروش
جهت ثبت سفارش خرید با شماره های موجود در سایت ایران بی تی ام تماس حاصل فرمایید.
کلمات کلیدی:
دوربین عکاسی حرارتی NEC، عکاسی حرارتی NEC، دوربین ترموشات ، عکاس حرارتی ، ترموویژنNEC ، عکاسی ترموگرافی، عرضه انواع دوربین های حرارتی ، قیمت دوربین ترموویژن ، نمایندگی دوربین ترموگرافی NEC

ترموویژن حراررتی عکاسی NEC

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

 • های ولتاژ
 • e40 FLIR فلیر دوربین ترموویژن
 • 33
 • FLIR E50ذط
 • Flir-e4 ترموویژن
 • Flir-i3 ترموویژن
 • images
 • index
 • e50bx_appy2
 • necaviothermogearg30_2
 • necaviothermalimagerr300_5
 • InfReC R500 Series ترمویژن
 • دوربین عکاسی حرارتی حرفه ای
 • ترموویژن حراررتی عکاسی NEC
 • InfReC R300SR NEC دوربین ترموویژن
 • ThermCam-Flir-i5-5 دوربین حرارتی

جزئیات تصویر در ترموویژن
دوربین ترموگرافی چیست؟
تصویر برداری حرارتی در بخش‌های مختلفی کاربرد دارد. شرکت‌های تامین کننده انرژی از این فناوری برای یافتن محل نشت حرارت از شکاف‌های در و پنجره استفاده می‌کنند، بالگرد‌های پلیس از آن برای تعقیب افراد مظنون در شب بهره می‌گیرند و ایستگاه‌های هواشناسی به کمک آن طوفان‌ها و تند باد‌ها را دنبال می‌کنند. همچنین از تصویر برداری حرارتی در زمینه پزشکی برای تشخیص اختلالات و بیماری‌ها استفاده شده و حتی بعضی از دوربین‌های امنیتی منازل از آن بهره می‌برند.
تصویر برداری حرارتی چیست؟
به طور کلی باید گفت که تصویر برداری حرارتی به شما اجازه می‌دهد گرمای ساطع شده از اجسام مختلف را مشاهده کنید. دوربین‌های حرارتی کم و بیش می‌توانند دمای اشیای موجود در کادر خود را ثبت کرده و هر دما را با رنگ مخصوصی به نمایش بگذارند که به شما امکان می‌دهد دمای خارج شده از هر جسم را با اشیای کناری اش مقایسه کنید.
معمولا دما‌های سرد‌تر با رنگ‌هایی مثل آبی، بنفش یا سبز نشانه گذاری می‌شوند، در حالی که دمای‌های گرم‌تر با رنگ‌هایی همچون قرمز، نارنجی یا زرد به نمایش در می‌آیند. برای مثال، همان طور که در تصویر زیر مشخص است، بدن شخص با هاله‌ای از رنگ‌های قرمز، نارنجی و زرد دیده می‌شود، ولی سایر بخش‌های محیط به رنگ‌های آبی و بنفش به تصویر در آمده است. دلیل این امر ساطع شدن گرمای بیشتر از بدن این خانم نسبت به محیط اطرافش است.
برخی از دوربین‌های حرارتی از تصاویر سیاه و سفید استفاده می‌کنند. به عنوان نمونه، بالگرد‌های پلیس از دوربین‌های حرارتی سیاه و سفید استفاده می‌کنند که مظنون یا هدف را کاملا برجسته می‌کند.
تصویر برداری حرارتی چگونه کار می‌کند؟
دوربین‌های حرارتی با دریافت مقادیر متفاوتی از نور مادون قرمز، قادرند دما را یافته و تشخیص دهند. این نور با چشمان غیر مسلح قابل مشاهده نیست، ولی اگر از شدت بالایی برخوردار باشد، می‌توان آن را احساس کرد.
همه اشیاء به نوعی از خود اشعه‌های مادون قرمز منتشر می‌کنند و این یکی از راه‌های انتقال حرارت است. اگر شما دست خود را بالای یک ذغال بر افروخته نگه دارید، آن ذغال در حال انتشار هزاران اشعه مادون قرمز است و به این صورت حرارت آن به دست شما منتقل می‌شود. به علاوه، فقط نزدیک نیمی از انرژی خورشید به صورت نور‌های مرئی به ما می‌رسد و مابقی ترکیبی از انوار مادون قرمز و فرابنفش است.
هر چه یک شیء داغ‌تر باشد، اشعه‌های مادون قرمز ساطع شده از آن نیز بیشتر است. دوربین‌های حرارتی می‌توانند این تابش‌ها را مشاهده کنند و آن‌ها را به تصاویری تبدیل کنند که برای چشمان ما نیز قابل دیدن باشد؛ درست مثل دوربین‌های دید در شب که نور‌های مادون قرمز نامرئی را دریافت کرده و آن‌ها را به تصاویر قابل مشاهده مبدل می‌کنند.
درون دوربین‌های حرارتی تعدادی دستگاه اندازه گیری کوچک به نام میکروبلومتر وجود دارد (به ازای هر پیکسل یک عدد). میکروبلومتر‌ها از داخل دوربین دما را ثبت کرده و به هر پیکسل یک رنگ مناسب اختصاص می‌دهند. همانطور که احتمالا حدس زده اید، به همین خاطر است که اکثر دوربین‌های حرارتی نسبت به تلویزیون‌ها و صفحه نمایش‌های مدرن دارای رزولوشن بسیار اندکی هستند. در حقیقت، بهترین رزولوشن دوربین‌های حرارتی فعلی چیزی در حدود ۶۴۰x۴۸۰ است.

مشخصات فنی دستگاه :
NEC Thermo Shot F30
محدوده دما :-20 تا 100
NEC Thermo Shot F30W
-20 to 350°C
NEC Thermo Shot F20
-20 to 350°C
محدوده طیفی 8 تا 13μm
قاب زمان 8.5 فریم / ثانیه
تصویر حرارتی پیکسل 160 ( H ) × 120 (V) پیکسل
دقت ± 2 ° C
تصویر مانیتور 2.7 ” LCD
فرمت ذخیره سازی تصویر JPEG
دارای کارت  ​​ذخیره سازی SD
خروجی ویدیویی
رابط USB
باتری قابل شارژ
قدرت AC با یک آداپتور AC
سیستم خاموش شدن خودکار
وزن تقریبی 300g (شامل 3 باتری )