خرید اسپکتروم انالایزرSRS2020D

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

فروش ویژه اسپکتروم انالایزر مدل SRS2020D
شرکت مشهد دقیق وارد کننده و عرضه کننده انواع تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق در نظر دارد تا با توئجه به نیازها و درخواست های مکرر مشتریان خود اقدام به عرضه اسپکتروم انالایزرهای با کیفیت و گارانتی از سوی شرکت کند. این دستگاه برای طیف سنجی یا همان بررسی طیف سنج موج استفاده میشود.ا سپکتروم آنالایزر یا طیف سنج دستگاهی برای آزمایش و بررسی ترکیب طیفی شکل موج سیگنال های الکتریکی،صوتی یا نوری می باشد . این دستگاه برای اندازه گیری توان طیف نیز مناسب است.
مشخصات کلی دستگاه :
محدوده اندازه گیری 9kHz – 2GHz
رزولوشن : 1Hz
دقت : +1%
محدوده پهنای باند : 10Hz~500kHz
دارای صفحه نمایش LED
رزولوشن فرکانس : 1Hz, 10Hz, 100Hz, 1kHz
ولتاژ  DC ورودی :50Vdc
دارای پورت USB
حافظه داخلی 129 مگ
دارای هدست
ابعاد :330mm(W) × 163mm(H) ×165mm(D)
وزن :.0 kg3
دارای یکسال ضمانت
خدمات پس از فروش 5 ساله
جهت خرید محصول و ارتباط با شرکت مشهد دقیق نماینده رسمی فروش محصول در ایران ، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
کلمات کلیدی:
نمایندگی فروش اسپکتروم آنالایزر، قیمت اسپکتروم آنالایزر، خرید اسپکترم آنالایزر، اسپکتروم آنالایزر حرفه ای، عرضه کننده انواع اسپکتروم آنالایزر، اسپکتروم آنالایزر با ضمانت

جهت خرید و دریافت مشاوره تماس بگیرید 37133803-051

نام شما

ایمیل شما

شماره تماس

  • اسپکتروم آنالایزر
  • اسپکتروم آنالایزر
  • اسپکتروم آنالایزر
  • اسپکتروم آنالایزر
  • اسپکتروم آنالایزر
  • اسپکتروم آنالایزر

انواع اندازه گیری ها با اسپکتروم آنالایزر
اندازه گیری های رایجی که توسط اسپکتروم آنالایزر انجام می شوند عبارتند از : اندازه گیری فرکانس،توان،مدولاسیون، اعوجاج و نویز سیگنال. بدست آوردن ظرفیت طیفی یک سیگنال به خصوص در سیستم هایی با پهنای باند محدود بسیار مهم است. توان منتقل شده نیز یکی دیگری از اندازه گیری های قابل انجام است. توان بسیار کم ممکن است به این معنا باشد که سیگنال نمی تواند به مقصد مورد نظر خود برسد و توان بسیار زیاد نیز ممکن است باعث شود که باطری به سرعت مصرف شود،ایجاد اعوجاج کند و یا باعث ایجاد دمای بالا در هنگام کار شود.
اندازه گیری کیفیت مدولاسیون برای اطمینان از درست کار کردن سیستم و اینکه اطلاعات به صورت صحیح توسط سیستم منتقل می شوند یا نه بسیار مهم است. آزمایش هایی مانند ازمایش درجه مدولاسیون،حداکثر دامنه باندهای جانبی،کیفیت مدولاسیون و پهنای باند اشغال شده ، مثال هایی از اندازه گیری های متداول مدولاسیون آنالوگ هستند. اندازه گیری های دیجیتال مدولاسیون شامل اندازه گیری شدت خطای برداری (error vector magnitude (EVM ، عدم تعادل IQ) imbalance) ، خطای فاز درمقابل زمان(phase error versus time) و اندازه گیری های دیگر است.
در مخابرات، اندازه گیری اعوجاج هم برای فرستنده و هم برای گیرنده بسیار حیاتی است. اعوجاج هارمونیک بیش از حد در خروجی فرستنده می تواند باعث تداخل با باند های مخابراتی دیگر شود. مراحل پیش تقویت در گیرنده باید عاری از هرگونه مداخله اعوجاج باشد تا از ایجاد crosstalk سيگنال هاى ناخواسته در مجموعه اى از مدارات ارتباطى يا کامپيوترى که از وجود ترافيک در کانالهاى ديگر يا از تداخل ناشى ميشود جلوگیری شود.
معمولا ،نویز سیگنالی است که می خواهیم اندازه گیری کنیم. هر مدار یا وسیله الکتریکی فعال، نویز تولید می کند. آزمایش هایی از قبیل و مجسم کردن نویز و بدست اوردن نسبت سیگنال به نویز (SNR (signal-to-noise ratio برای توصیف عملکرد وسایل و جبران سازی عملکرد کلی سیستم بسیار مهم اند.
انواع اسپکتروم آنالایزر:
1- اسپکتروم آنالایزرهای دستی
این نوع طیف نگار یا همان اسپکتروم آنالایزر، جهت حمل مناسب و راحتی به صورت دستی و پرتابل طراحی شده اند، این اسپکتروم ها دارای باطری های لیتیومی بوده و جهت استفاده در مناقطی که دسترسی به برق ندارند قایل استفاده می باشند.
از طرفی رزولیشن پهنای باند این دستگاهها همانند اسیلوسکوپ های دیگر از 1Hz به بالا می باشند، لازم به تذکر است نوع های زیادی از اسپکتروم آنالایزرهای دستی در بازاد موجود می باشند که فقط به عنوان یک دستگاه گیرنده طیف عمل می کنند و نمی توانند امواج RF را آنالیز کنند.

مشخصات فنی دستگاه :
محدوده اندازه گیری 9kHz – 2GHz
رزولوشن : 1Hz
دقت : +1%
محدوده پهنای باند : 10Hz~500kHz
دارای صفحه نمایش LED
رزولوشن فرکانس : 1Hz, 10Hz, 100Hz, 1kHz
ولتاژ  DC ورودی :50Vdc
دارای پورت USB
حافظه داخلی 129 مگ
دارای هدست
ابعاد :330mm(W) × 163mm(H) ×165mm(D)
وزن :kg3